Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3401. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.635
Cevap
1.517
Favori
9.809.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaKo

Arkadaşlar toplaşın bi;

Spider-Man Miles Morales'i şu an PS5'te 3 kişi Primary olarak kullanabiliyoruz. Bu konuya hakim olan biri var mı? Kaç kişi bunun limiti?

Bir arkadaş, bir de ben kullanıyordum. Haftasonu için başka bi arkadaşa verdim, ben ilgili hesaba girip sadece çıkış yap dedim. Biliyorsunuz PS4 gibi Ana Hesabı deaktif etme gibi bir seçenek yok, sadece "konsol paylaşımını" devre dışı bırakıyorsun ya da bırakmıyorsun. Devre dışı bırakırsam sadece benim konsolda oynanır diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?

Neyse hesaptan çıkış yapmam yeterli olur diye düşündüm ama kullanıcıyı silmedim. Bunun sonucunda;

• Şu an ben oyuna girebiliyorum.

• Oyunu daha önce paylaştığım arkadaş girip oynayabiliyor.

• Hesabı yeni verdiğim arkadaş oyunu indiriyor ve kendi hesabından oyunun ikonunda kilit yok...

• Bunların hepsi de PS5 konsolunda oluyor.

Yani toplamda 3 Primary olarak kullanıyoruz. Ne iş bu? Sony kıyak mı yapıyor bize?  

O belli bir süre geçerli oluyor bence. Yine sec hesaba geçilirse, ana hesap iptal oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Yeri değil biliyorum reklam olacak biraz ama yeni bir site açtım oyun haberleri ekliyorum belki bakmak isterseniz.

https://bozukanalog.wixsite.com/website

evde sıkıntıdan işsizlikten bari oyun haberleri paylaşayım dedim 😁

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Sec hesaba kimse girmezse noluyor peki? Yani hesabı bir kere tanımlasın hesabına, sonra da kendi hesabına geçiş yapsın oynamaya devam etsin. Sec hesaba girmedikçe kimsenin oyununa kilit gelmeyecek demek ki...

Yabancı kaynaklarda da araştırdım, bunun sayısını kimse bilmiyor henüz. Sony neslin başları diye bunun üzerine düşmedi sanırım, illa ki kişi sayısı limiti falan gelecektir. Fakat şu an 3 kişi Primary olarak kullanabiliyor hesabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Darth Wader

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    İlk defa senden duydum bunu makineyi garantiye gönder forumda saatlerce oyun oynayanlar oldu onlara olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Aklıma ilk gelen Dead Space Obsidian Suite

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Sec hesaba kimse girmezse noluyor peki? Yani hesabı bir kere tanımlasın hesabına, sonra da kendi hesabına geçiş yapsın oynamaya devam etsin. Sec hesaba girmedikçe kimsenin oyununa kilit gelmeyecek demek ki...

Yabancı kaynaklarda da araştırdım, bunun sayısını kimse bilmiyor henüz. Sony neslin başları diye bunun üzerine düşmedi sanırım, illa ki kişi sayısı limiti falan gelecektir. Fakat şu an 3 kişi Primary olarak kullanabiliyor hesabı.

Valla onu denemedim. Ama ps4'te de aynı olay vardı. 2 gün sonra çift pri bozuluyordu. Siz bir deneyin , bakalım 1 hafta falan kalıyor mu?

• PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • zack06 kullanıcısına yanıt

mobile uygun olabilir ama masaüstü formatinda 10 tane haber okumayabilmek için bir sürü kaydırma yapman gerekiyor.haber bolumleri daha kucukve 2'li 3'lu olursa daha iyi olabilir masaustu acisindan.

• blackprague kullanıcısına yanıt

Diskli her zaman daha iyi şu ekonomik şartlarda. Hem de çoğu insan dijital ortaklık işlerinden bihaber ya da benim gibi o işlere bulaşmak istemiyor. Cd li oyunu ilk gün alıp bitirip 50-100 lira altına rahatça satabilirsiniz.

Ayrıca sony dijital ortaklık işlerine karışmıyor olabilir ama bu hiçbir zaman karışmayacak anlamına gelmez. Sonuç olarak kullanıcı sözleşmesinin ihlali söz konusu

• blackzeros B kullanıcısına yanıt

Yan yana 3'lü var ayarlıyorum alt alta gösteriyor anlamadım gitti . Dediğiniz gibi mobilde iyi çıkıyor alt alta olsa da . Baktığınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

İlk defa senden duydum bunu makineyi garantiye gönder forumda saatlerce oyun oynayanlar oldu onlara olmadı

Garantilik bir durum yok.

• blackprague kullanıcısına yanıt

miles oynarken oyunu donup konsolu kapanan bir sürü kişi var, yayıncılarda bile oldu.

• Benim dualsens sol analog mefta oldu boşluk oluştu sol a çevirirken
    Şimdi ne yapacam
    Garantisi Sony fakat dualsens garanti kapsamın damı
    Nereye gönderecem Amazon trden almıştım
    Yalnız dualsens gönderiliyomu
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Sadece Spider-Man de değil bir kaç oyunda da oluyor. Haberi çıkmıştı

https://bozukanalog.wixsite.com/website/post/playstation-5-ile-yaşanan-problemler-artıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Benim dualsens sol analog mefta oldu boşluk oluştu sol a çevirirken
    Şimdi ne yapacam
    Garantisi Sony fakat dualsens garanti kapsamın damı
    Nereye gönderecem Amazon trden almıştım
    Yalnız dualsens gönderiliyomu

Tabiki garantiye yollanır.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt

Hocam sana açık konuşayım,

PS3 SLİM 320 GB

PS4 İLK KASA (PARLAK OLAN)

PS4 PRO

Bu konsolların üçünde de vardı mesela bu sorun. Ama ben her defasında Sony den buna özel önlem bekliyordum fakat Sony bu jenerasyonda da buna bir çare bulamadıysa bence bu şekilde kullanmak da sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piyade_Nefti -- 27 Kasım 2020; 23:42:4 >
  • 
Sayfa: önceki 33993400340134023403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.