Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: justings , MortalRide , encuni Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.178
Cevap
1.506
Favori
9.775.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33873388338933903391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

technopat videosunun yorumunda gördüm.artık PS Plus ta kardeşlik yok demiş.

daimi kardeşlik yöntemi ps5 ile ps4 arasında devam edecek.fakat ps plus olan hesaptan giren mi online oynayabilecek sadece.

diğeri online oynayamayacak mı artık

size yazdım fakat bilen varsa yazsın.2 kere plus mı alacağız..

• FtpX kullanıcısına yanıt

Tamam biliyorum tabiki de. Değinmeye çalıştığım nokta bunun dışında bluetooth çokta kullanıcı dostu değil.

• heyecandan uyunur mu yahu koskoca Ps5 var isin ucunda PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

yalniz kralligini ilan edecek ps bu nesil. gelecek nesilde rekabet falan kalmaz. xbok kapatir dukkani bu nesil. zaten bethesda salar kendini nede olsa kar xboka gidecek diye. ben xboktan hic iyi haberler beklemiyorum. yakinda bethesdayi sony' e itelemeye calisirlar batan geminin mallari diyerek PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Monitorum 2k 240hz oyunlari 4k da aciyor, 120fps olan oyunlarda 1080 120 fps e aliyor direk ve goruntu gayet net.
    Got da ki keskinligi gorebilirsiniz.
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efe810 kullanıcısına yanıt

her kupaya göre farklı hesaplanıyor, puanlama aşağıdaki gibidir .

kupa değeri

• Bronze: 15
    • Silver: 30
    • Gold: 90
    • Platinum: 300

Level hesaplama: daha dusuk levellada hızlı puan alıyorsun

• Levels 1 - 99: 60 points (4 bronzes) per level up
    • Levels 100 - 199: 90 points (6 bronzes) per level up
    • Levels 200 - 299: 450 points (30 bronzes) per level up
    • Levels 300 - 399: 900 points (60 bronzes) per level up
    • Levels 400 - 499: 1350 points (90 bronzes) per level up
    • Levels 500 - 599: 1800 points (120 bronzes) per level up
    • Levels 600 - 699: 2250 points (150 bronzes) per level up
    • Levels 700 - 799: 2700 points (180 bronzes) per level up
    • Levels 800 - 899: 3150 points (210 bronzes) per level up
    • Levels 900 - 999: 3600 points (240 bronzes) per level up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevalsem -- 27 Kasım 2020; 11:29:51 >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Ben hemen bi bakıp siliyorum gerçi.Ama bazı oyunlar yüksek çözünürlüklü kaplama yuklemiyor diye endişem
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar monitör markası nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan7037

Hocam merhabalar monitör markası nedir acaba

Merhaba dostum, Samsung odyssey g7 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 27 Kasım 2020; 11:37:24 >
  • PS sevgisi böyle bişey işte ya bu tarz şeyleri gördükçe net olarak diyeceğimiz şey cidden rakibi yok.

• Bizim uyuyacak yerimiz bile yok, bir mağazada stok olsada bizde gidip kapısında uyasak.

• Bazen de şaşırıyorum hocam çünkü havalar soğumaya başladı ve sırada her geçen zaman uzuyormuş. :) Umarım hasta felan olmazlar. PS sevgisi başka bir şey sanırım.

@Dark Saga

• Nymph()maniac kullanıcısına yanıt

Espri yapıyorum üstad. Ben de bir gece uğraştım kulaklığımı tanıtayım diye beni deli etmişti. Sonra tv nin bluetooth ile bağlamıştım.

• Aynen hocam katılıyorum bizim burada da stokta olsa ve bir gün öncesinden mağazalar böyle bir açıklama yapsa umarım ki burada da uzun kuyruklar oluşacaktır. :)

@Joel_Ellie_Tlou

• Amazon'a satın aldığım ps5 için yorum yazdım. Beş yıldız verdim. Herkesin ps5i 18 kasımda kargolanırken benim ps5 23 kasım akşamı kargolandı. AGT kurye ürünü getirdi. Adamlar gece vakti beni aradı. Adamın adresini sordum alabilir miyim gelsem dedim (saat 20:30) tabii dedi. Evinden çıktı geldi deposunu açtı benim ps5'imi verdi. Ben de amazonu değil agt kuryeyi övdüğüm bir yorum yazdım. Sonuç aşağıdaki gibi. Tüm yorumu gösteremiyorum ne hikmetse amazon yorumu vaporize etmiş.

• Ya 27 ya da 32 inç Samsung Odyssey G7 PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Monitorum 2k 240hz oyunlari 4k da aciyor, 120fps olan oyunlarda 1080 120 fps e aliyor direk ve goruntu gayet net.
    Got da ki keskinligi gorebilirsiniz.

hocam oyuna girip oyun açıkken tekrar konsolun ayarlar kısmına geldiğinde de 4k gözüküyor mu yoksa 1080p mi?

• PS5 Bluetooth kulaklıkları destekliyor mu? Herhangi bir Bluetooth kulaklık alsak çalışır mı yani?
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt

Coil Whine öyle bir illettir ki bana 14-15 yıl eşlik etti kendileri PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Slim kasa 320gb ps3 de de vardı sonrasında sorunsuz olur diye 2 yıl bekleyip aldığım mat kasa ps4 de de vardı ve ps4 pro da da eşlik etti kendileri. İşin ilginci ifrmalar biraz daha kaliteli bobinler kullansa hiç de yaşanmayacak bir sorun bu ha en azından konsola bir zararı yok o yönden içiniz rahat olsun. Bir de makineden gelen sesin CW olup olmadığını anlamanın en kolay yolu demons souls da geçiyor. Oyunu 60fps ve 4k modları arasında değiştirdikçe çıkan sesin frekansı da değişiyor, siz de bu şekilde deneyimleyebilirsiniz. Isınma konusu ise gayet normal bir durum da benim kafamı kurcalayan şey gddr6 ram lerin 90-95 dereceler de gezinmesi (ki pc ler de 70 derece üstü tehlikeli kabul edilir), evet belki kısa vadede bizi üzmeyecektir fakat özellikle yaz aylarında durum nasıl olur bilemiyorum. Ekstra olarak cihaz çok ısındığında yan kapaklarını açıp da daha hızlı soğumasını sağlayan insanları da gördüm bence de mantıklı, eğer ki korkuyorsanız yapabilirsiniz ama o sıcaklıklar normal değerler

• 
Sayfa: önceki 33873388338933903391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.