Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3388. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir - 27 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.824
Cevap
1.520
Favori
9.823.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu thropy neye göre hesaplanıyor benim mesela 200 gösteriyo puanı ama tahmini olarak 650 kupam vardır en az

• serseri35 S kullanıcısına yanıt

ayarlarda 4k açma seçeneği yok mu 4k dan 2k ya düşürsün görüntüyü

• Bir kaç mesaj öncesinde bahsi geçmişti. Arkadaşında dediği gibi monitör ile PS5 kullanırken sürekli kulaklık kullanmak yorucu olabiliyor. Hoparlörümü hem PC 'de hem de monitör de (ses girişi mevcut) aynı anda nasıl kullanabilirim sürekli hoparlörün kablosunu tak çıkar yapmadan? Aşağıdaki ürün pek işimi görmez gibime geliyor çünkü bazı senaryolar kurdum ama yinede mantıklı gelmedi. Resimdeki ürün 2 dişi 1 erkek olan model, bana tam tersi lazım biliyorum ama öyle bir şey bulamadım. 2 erkek 1 dişi bulduğum ürünlerse sadece kulaklık ve mikrofon ayırmak için olanlar. Amazon 'da bir ürün buldum ama emin olamadım acaba işe yarar mı?

Bulduğum ürün: https://www.amazon.com/Gold-Plated-Copper-Female-Y-Splitter-Adapter/dp/B07CZX3N6K/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=audio%2Bsplitter%2Bfemale%2Bto%2B2%2Bmale&qid=1606462330&sr=8-4&th=1

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 27 Kasım 2020; 10:35:4 >

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, yırtılmalar. Update yapmadan önce hiç yoktu. Şimdi seyrek de olsa oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

dostum bir kaç sorun olacak bende makineyi aldım.

sende ses durumu nasıl mesela coil whine denen bir ses varmış çoğu kişide varmı sende mesela? bide ben demons souls oynadım ısınmış mı diye baktım cihaz. ve sıcaklık vardı. bu normal mi? yani bu sormamın sebebi aletin bu kadar ısınması normal mi. hiç sıcaklık hissi olmaması mı lazım yoksa?

Alıntıları Göster

Hocam ben de coil whine var ancak benim duyabileceğim seviyede değil. Bu coil whine herkeste olur ama kimisinde ses az olur kimisinde rahatsızlık verecek kadar çıkabilir. Bu en pahalı 1000 dolarlık ekran kartlarında bile oluyor. Sizdeki eğer benim gibi az duyuluyorsa o zaman sıkıntı yok. Zaten zamanla coil whine sesin azalma ihtimali de var. Ayrıca oyundan oyuna da değişiyor. Coil whine her oyunda yapacak diye bir şey yok. PS4 ve PRO döneminde yüzlerce oyun oynadım ama sadece tek bir oyunda farketmiştim. Isınmaya gelirsek evet cihaz ısınıyor bu da gayet normal :) Digitalfoundry ısı değerlerine baktığında max 65c falan görülmüştü dedilerdi. Tamamen normal. Hiç ısı olmazsa cihaz çalışmıyor demektir ya da tam gücünde değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Evet hocam 3 hak var artık kardeşlikte. Ps5 pri ve ps4 pri çakışmıyor, dediğiniz şekilde ps5 pri yapmış oluyoruz. Sec ise hala tek hak.

Benim çözemediğim sorun sec ile ilgili açıkçası. Ps5 alacak bir arkadaşımla fifa 21 aldık, ps4 deki gibi ds4 yöntemi olacağına güvendik. Hesabı devre dışı bırak dedikten sonra, hiçbir şekilde kullanıcı değiştir ile ana hesabımda kullanamadım. Bu yöntemin artık çalışmadığını düşünüyorum, forumda da deneyen olmadığı için beklemedeyim.

Alıntıları Göster

Aynen sanırım o son iki cümle de ki işlem biraz karışık belki ya da eski sistem kalktı ortadan. Ya da farklı bir kullanım şekli var. Düşer elbet ortalığa var ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serseri35 S kullanıcısına yanıt

2k desteklemeyişi tepki toplayınca sony yetkilileri açıklama yapmıştı. Donanımsal hiç bir problem olmadığını, yazılım güncellemesiyle rahatça 2k desteği verilebileceğini söylediler. Yine de net tarih vermeseler de yakın zamanda yazılım güncellemesiyle 2k desteği geleceğini düşünüyorum. Sony nin bu hamlesi 4k tv lerini sattırmak için olduğu söyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Hocam ben de coil whine var ancak benim duyabileceğim seviyede değil. Bu coil whine herkeste olur ama kimisinde ses az olur kimisinde rahatsızlık verecek kadar çıkabilir. Bu en pahalı 1000 dolarlık ekran kartlarında bile oluyor. Sizdeki eğer benim gibi az duyuluyorsa o zaman sıkıntı yok. Zaten zamanla coil whine sesin azalma ihtimali de var. Ayrıca oyundan oyuna da değişiyor. Coil whine her oyunda yapacak diye bir şey yok. PS4 ve PRO döneminde yüzlerce oyun oynadım ama sadece tek bir oyunda farketmiştim. Isınmaya gelirsek evet cihaz ısınıyor bu da gayet normal :) Digitalfoundry ısı değerlerine baktığında max 65c falan görülmüştü dedilerdi. Tamamen normal. Hiç ısı olmazsa cihaz çalışmıyor demektir ya da tam gücünde değildir.

Alıntıları Göster

cvp için teşekkürler dostum. mesela sende valhalada var mı coil whine. yada demons souls oynadınmı ps5 te oldumu sende mesela bu oyunda

• "Uygulamayı başlatacak veriler" nedir dostlar indirme yaparken.Deneme amaçlı yani PS5'te nasıl görünüyorlar diye oyun indiriyorum sürekli.Bu test için yeterli ise hepsini indirmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

aaa.. Hiç olur mu?

8K - 120 FPS - 30 Çikoflops gaming istiyoruz.

Oyunun içeriğinin veya grafik kalitesinin hiçbir önemi yok.

Alıntıları Göster

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    İcinde
  • console-master kullanıcısına yanıt

Hocam benim denediğim ve oynadığım oyunlar Valhalla, biraz vardı ama patch den sonra kayboldu. Watch Dogs Legion, Days Gone, Ghost of Tsushima, İnfamous Second Son hiçbirinde yoktu. Legion hariç hepside 60fps de çalışan oyunlar. Demon's Souls ben de malesef yok.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

ustad sen 120 fps denedin mi gibi bir soylemlesana saygisizlik olmasin, belki daha yukseklerinde oynamissindir ama, ben cold war aldim, 1k 120 fps den sonra 60 fps oynayamadim, inan gozlerim kanadi.

Inanilmaz bir his 120 fps olayi.

• PlayerX kullanıcısına yanıt

Ustad ben Ps5 sahibiyim, satin aldigim hesaptan oynuyorum, ps4 kullanan arkadas satin aldigimiz hesapta dual schok yonetmi ile baska hesaba gecerek oynuyor ama onda da acik aldigimiz hesap, diger arkadasim da Ps4 te pri yapti kendi hesabinda oynuyor, Ps5 olan arkadasim olunca ona da pri hakki verecegim.

Zaten Emin Citak tehnopatta incelemesinde ya da makalesinde toplam 4 kisi ayni anda oynandigini yazmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri35

Ustad ben Ps5 sahibiyim, satin aldigim hesaptan oynuyorum, ps4 kullanan arkadas satin aldigimiz hesapta dual schok yonetmi ile baska hesaba gecerek oynuyor ama onda da acik aldigimiz hesap, diger arkadasim da Ps4 te pri yapti kendi hesabinda oynuyor, Ps5 olan arkadasim olunca ona da pri hakki verecegim.

Zaten Emin Citak tehnopatta incelemesinde ya da makalesinde toplam 4 kisi ayni anda oynandigini yazmisti.

Ozaman, ps5 adına konuşacak olursak peki ps5 de secondary nasıl oluyor acaba? Pri olarak oynamayı çözdük ama sec hak nasıl oynayacak onu çözersek işlem tamamlanacak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

"Uygulamayı başlatacak veriler" nedir dostlar indirme yaparken.Deneme amaçlı yani PS5'te nasıl görünüyorlar diye oyun indiriyorum sürekli.Bu test için yeterli ise hepsini indirmeyeyim.

Uygulamaya giriyorsun, ancak mesela bazı oyunlar önce multi mi single mı insin diye soruyor, hangisini seçersen onu oynamaya başlıyorsun ama bazı oyunlar da bir yerde oyun kesile bilir full download olmadan.

• Şöyle bir araştırma yaptım da Golden Joystick ödüllerine. :) ( Cyberpunk tartışması üzerine )

Golden Joystick 2019 : En Çok Beklenen Oyun – Cyberpunk 2077 Seçilmiş. :)

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Altin_Joystick_Odullerinde_Yilin_Oyunu_Resident_Evil_2_Secildi-97448.htm

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bir arkadasim Ps5 alirsa konu netlesmis olacak ustad ))

Ama yine konu disi olsa da su 2k 120 fps olayi cok moralimi bozuyor, resmen Ferrari aldik benzin yerine tup takarak geziyoruz ))

• Nymph()maniac kullanıcısına yanıt
    Dualsense leri kullanmak için 🤣
  • 
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.