Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3387. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
180.810
Cevap
1.519
Favori
9.822.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valhallayı son updateden sonra oynayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Oraya kulaklık değil de hoparlör takacaksınız o kadar. Laptop ya da telefonlara takılan küçük hoparlörler işinizi görür.

kulaklığımdan ses aldım.

https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-z-213-2-1-ses-sistemi.html

bu hoparlör kafi midir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Valhallayı son updateden sonra oynayan var mı?

Ben girdim 5 dk oynadim ama xbox tarafinda oynuyanlarda çok sorun var cihazi kitliyormus

• Ps5 de çok iyiydi performans fakat updaten sonra oynamadım henüz. Fps düşüşleri meydana gelmeye başlamış sanırım.

• coin whine sesi bende de var dostlar. yani büyük ihtimal odur. demons soulsta oynarken oluyor.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Evet saatlerdir oynuyorum. Sorun yok şimdilik.
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Evet işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Evet saatlerdir oynuyorum. Sorun yok şimdilik.

dostum bir kaç sorun olacak bende makineyi aldım.

sende ses durumu nasıl mesela coil whine denen bir ses varmış çoğu kişide varmı sende mesela? bide ben demons souls oynadım ısınmış mı diye baktım cihaz. ve sıcaklık vardı. bu normal mi? yani bu sormamın sebebi aletin bu kadar ısınması normal mi. hiç sıcaklık hissi olmaması mı lazım yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Krinos

Bu mesaj silindi.

Bu ne la?

Yaş kaç?

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Bu vr la 3D film izlenir mi
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Ben oynuyorum. Fakat updateten sonra bazı bölümlerde ufak tefek tearingler olmaya başladı. Herifler bozdu oyunu.

• Dualsense kontrolcusü olmayanlar düşünsün
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    skysonic kullanıcısına yanıt

398 tl olanı işinizi görür.önceden kullandım.ps de wd kullanıyorum.o da kaliteli.

amazon tr den ürün gelince bilgilendirir misiniz?

uygun fiyata veriyorlar.bozuk ürün veya iade ürün satıyor diyorlar.sağlam ürün mü diye alan birilerinden bilgi almak istiyorum.ekşi gibi yerlerde çok şikayet var amazon tr nin sattığı harddisklerden o yüzden soruyorum.

hepsiburada dan harddisk aldığımda hep iyi çıktı.fakat amazon tr gelince en az 100 tl ucuza satmaya başladı burası

@skysonic sizde almışşınız hocam.ürün gelince çalışıyor mu diye yazarmısınız?

• Teraflop yarışları bitti şimdi hertz yarışları mı başladı? Bu nedir herkes yok 60 hz yok 120 hz 2k oynar mıyım???? Konu Hertz muhabbetinden çöpe dönmüş resmen. Arkadaşım mis gibi konsol almışsın oyna işte 4k 60hz neyine yetmiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 27 Kasım 2020; 10:11:28 >
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Oyunlar içinde mi bunun
  • Thropy almak keyifli olmuş çok
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Hocam yanlış anlamadıysam ps5 de hesabı deaktif etmeyi anlatmışsınız. Bunu yapınca ana hesabımda oyun kilitli çıkıyor, atladığım bir yer mi var acaba ?

Alıntıları Göster

Valla dostum şimdi makina başındayım, yani ordan etkinleştir diyince atıyorum ps4 de başka biri ana hesap ise sanırım onu etkilemeyecek, yani kabaca sen sadece kullandıgın ps5 de o oyuna her hesaptan girmek için izin vermiş oluyorsun. Yani sistem biraz değişik işliyor ps5 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Teraflop yarışları bitti şimdi hertz yarışları mı başladı? Bu nedir herkes yok 60 hz yok 120 hz 2k oynar mıyım???? Konu Hertz muhabbetinden çöpe dönmüş resmen. Arkadaşım mis gibi konsol almışsın oyna işte 4k 60hz neyine yetmiyor?

aaa.. Hiç olur mu?

8K - 120 FPS - 30 Çikoflops gaming istiyoruz.

Oyunun içeriğinin veya grafik kalitesinin hiçbir önemi yok.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Valla dostum şimdi makina başındayım, yani ordan etkinleştir diyince atıyorum ps4 de başka biri ana hesap ise sanırım onu etkilemeyecek, yani kabaca sen sadece kullandıgın ps5 de o oyuna her hesaptan girmek için izin vermiş oluyorsun. Yani sistem biraz değişik işliyor ps5 de.

Alıntıları Göster

Evet hocam 3 hak var artık kardeşlikte. Ps5 pri ve ps4 pri çakışmıyor, dediğiniz şekilde ps5 pri yapmış oluyoruz. Sec ise hala tek hak.

Benim çözemediğim sorun sec ile ilgili açıkçası. Ps5 alacak bir arkadaşımla fifa 21 aldık, ps4 deki gibi ds4 yöntemi olacağına güvendik. Hesabı devre dışı bırak dedikten sonra, hiçbir şekilde kullanıcı değiştir ile ana hesabımda kullanamadım. Bu yöntemin artık çalışmadığını düşünüyorum, forumda da deneyen olmadığı için beklemedeyim.

• Neverwinter81 kullanıcısına yanıt

Tearing dediğiniz bu screen tearing mevzusu mu? Ekranda çizgi gibi bir şey oluyor sanki kesilmiş gibi.

• 
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.