Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tutturamayanlar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.803
Cevap
1.518
Favori
9.821.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Pre order ile verdiler. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt

evet hacı, input lag yüksekse gamepad üzerinden verdiğin komutlar gecikir.

• Çok teşekkürler darısı başınıza.

• helll_599 kullanıcısına yanıt

Seagate 2 TB 2.5" Gaming Drive, PS4 USB 3.0, Taşınabilir Disk, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07PPNSFBK/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_TuaWFbZKMX5VQ?_encoding=UTF8&psc=1

bunu aldim. Bugun black friday indirimlerindeydi. 529 TLye gelmis oldu. Ama sanirim sonuncusunu almis oldum

• Kasapovski kullanıcısına yanıt

Playstation versiyon seagate 2 TB alarak hallettim hocam :)

• formw3 F kullanıcısına yanıt

Hocam 10 yıllık TV'de bile öyle bir sorun yaşamadım, zaten hardcore gamer falan değilim senenin ağır toplarını oynar geçerim, onun dışında NBA 2K atarım 

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Arkadaşlar konsolu anca kura bildim çözmeye çalışıyorum.. Ds yöntemi nasıl oluyor? Oyunun alındıgı hesap ile oyuna giriyorum ancak oynayacagm hesaba geçtiğim de satın al çıkıyor. Çözüm nedir acaba?

Ds yöntemi bende de çalışmadı, ps5 de olmayacak gibi. Burda kimse bilmiyor sanırım, sordum fakat cevap alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 26 Kasım 2020; 22:48:32 >
  • Adamın kanalını takip etme , videolarını izleme , sonra aradan bir tane işine gelmeyen videoyu cımbızla seç adamı yargıla.

Daha geçen gün Xbox'ın çıkış oyunu yok diye yerin dibine soktular o kanalda.Adam bu nesil Pc ve Ps5 ile devam edeceğim Xbox'a gerek yok dedi.Last of Us 2'yi , Ghost of Tsushima'yı yere göğe sığdıramadı.

Ama yok , bir tane haklı eleştiri bile ipinin çekilmesi için yeterli.Sony dokunulmaz çünkü , ne yaparsa muhteşem yapar , asla eleştirilemez.

• skysonic kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan dostum. :)
  • playstation vr almayı düşünen varsa bu paket her şey dahil 280 euro.

https://www.amazon.de/dp/B08MSWBX26?ref_=ast_sto_dp

ya da şu paket 248 euro

https://www.amazon.de/dp/B08MSV1CGZ?ref_=ast_sto_dp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 26 Kasım 2020; 23:0:30 >
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de arçelik var olsa onda olr input lag muhtemelen prof gözlerin anlayabileceği bir şeydir 😬
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Takipte kalın ben arayıp sordum bir kaç yeri önümüzdeki aya gelir dediler daha erken olur mu diye sordum olabilir diyorlar

teşekkürler hocam bilgilendirme yapabilirseniz çok iyi olur

• yani onların hesaplarından onların ipsinden satın alma yapmam gerekiyor değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Pulse 3D hocam. İade edicektim konsol aksesuarlarini iade almiyorlarmis

Alıntıları Göster

Nerde satılıyor hocam 1300 küsüre bulamadım da..Şuan vatan da 1443 tl..

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Ds yöntemi bende de çalışmadı, ps5 de olmayacak gibi. Burda kimse bilmiyor sanırım, sordum fakat cevap alamadım.

Alıntıları Göster

Hocam çözdüm ben ama şimdi nasıl anlatsam. Makina başnda değilim. Şöyle ki: mesela oyunu aldıgın hesapla ayarlara giriyorsun orada hesaplar/kullanıcılar sonda diğer seçiyorsun sonra ise yanlış hatırlamıyorsam en üstteki seçeği seçiyorsun iki seçenekten sağdakini seçiyorsun, daha sonra oyuna girmek istediğin hesapla pri hak gibi giriyorsun. Yani ps4 de ki gibi önce oyuna, oyunu aldıgın hesapla gir ds yöntemi yap yok bu nesilde. Dediklerimi bi kurcalarsan çözersin mantığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: spartacus55

Nerde satılıyor hocam 1300 küsüre bulamadım da..Şuan vatan da 1443 tl..

Alıntıları Göster

• wither kullanıcısına yanıt

Bu kanalın Xbox fanı olduğunu herkes biliyor. Last of Us 2'yi yere göğe sığdıramadı diyorsun ama Ghost of Tsushima'dan kötü dedi. Hatta goty adayım Tsushima dedi. Last of Us 2 gibi bir sanat eserini bu şekilde değersizleştirmeye çalışmasını komik buldum.

God of War Ragnarok en çok beklenen oyun çıkınca bunu da komik bulmuş. C77 olmalıydı diyor. Sonradan o listede C77'nin olmadığı, çıkmak üzere olduğu için eklenmediği ortaya çıktı. Resmen sadece ismi gösterilmiş bir oyunun en çok beklenen oyun olmasını çekmemiş sırf Sony oyunu olduğu için. God of War değil de TES VI olsa abi normal TES sonuçta büyük marka derdi. Fark biri Xbox oyunu biri Sony.

Bu arada Microsoft Series X yollamadı sanırım. O yüzden Ps5 + Pc demiştir. Sony yolladı çünkü. Bu kanalın ne kadar Xbox fanı olduğunu herkes biliyor. Neye itiraz ettin anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 26 Kasım 2020; 23:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

Seagate 2 TB 2.5" Gaming Drive, PS4 USB 3.0, Taşınabilir Disk, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07PPNSFBK/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_TuaWFbZKMX5VQ?_encoding=UTF8&psc=1

bunu aldim. Bugun black friday indirimlerindeydi. 529 TLye gelmis oldu. Ama sanirim sonuncusunu almis oldum

Öncelikle hayırlı olsun. Aynı marka, aynı kapasite, aynı site, sadece adında game drive yazmıyor diye aşağıdaki ürün daha ucuza satılıyor. Ben bu game drive olayının ticari bir reklam olduğunu düşünüyorum, çünkü uygun şekilde formatlandığı zaman usb 3.0 tüm harici hdd'ler aynı işi yapabiliyor! Sizin bu konudaki görüşünüz nedir?

Amazon Prime üyelerine 398tl.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00TKFEE5S?pf_rd_r=4KCSXGWRWFCGREXGJESV&pf_rd_p=e58be3b1-f54b-41c2-8c19-9270d51edf40&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 26 Kasım 2020; 23:20:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam.Nasil alsam mı acaba daha da düşer mi ileride bilmiyorum..Memnun kaldınız mı siz kulaklıktan rahatlık konusunda falan..

• 
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.