Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: A r c h A n g e L. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.797
Cevap
1.518
Favori
9.821.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum güzel söylüyorsun da pandeminin ortasındayız zaten cihazda arıza olsa bile ne iade edebilirim ne uğraşabilirim bu ortamda olduğu gibi kalacak yani. Kaldı ki metan gazı zoruyla güç bela bulduk zaten bunu iade etsen de ne olacak yenisinin eline gelmesi aylar sürer yaz sonunu bulur. Çok büyük bi sorun bulmadıkça uğraşmam 4800 liraya gelmiş zaten bir daha nerden bulacağım bu fiyata. Bu tür şeyleri yazarken ne şartlar içinde olduğumuzu üründe stok olmadığını da hesaba katarsınız mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 26 Kasım 2020; 20:55:46 >
  • 5700 tl ye ilana koymuş adam , kara borsa ci degil direk dolandırıcı

• Source kullanıcısına yanıt
    Vay be 8 ay sonra ilk kez video atmışlar. Enis gidince kanal da bitmiş galiba. Bir ara ne izlerdim.
  • gkhn09 kullanıcısına yanıt
    En kötüsü fiziksel derginin olmaması umarım en kısa sürede tekrar çıkar.
  • Arkadaşlar konsolu anca kura bildim çözmeye çalışıyorum.. Ds yöntemi nasıl oluyor? Oyunun alındıgı hesap ile oyuna giriyorum ancak oynayacagm hesaba geçtiğim de satın al çıkıyor. Çözüm nedir acaba?

• IGN Türkiye'den de bir video gelmiş

https://www.youtube.com/watch?v=D07aRUyr7cM&feature=youtu.be
  • gençler şimdi ps5te kullandığımız bir hesabı, ps4te ana hesap olarak ayarlayıp oyun indirebiliyor muyuz?

• Spiderman remastered da bir kez ce108 kodlu hata aldım onun dışında saatlerdir bir sorun yaşamadan oynadım. Neyse tahtaya vuralım nazar değmesin . Valhalladan devam şimdi.

• Steel series 7 ve 7p arasinda ne fark var ? Ps5 te steel series 7 kullanan var mi ne gibi eksikler olacak surround ses alamayacakmiyiz ?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Valhaladan görüntü paylaşır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bu ne yahu 1600 liraya Overgamedan aldigimiz kulaklik 1300lu rakamlara satiliyor simdiden. Yazik vallahi bu nasil fiyat kirmaktir arkadas 1 haftada yeni bir urun indirim nasil neden yer anlamiyorum

Hangi kulaklik bu steel series 7 mi ? 7p ile ne farki var bunun ? Bir de surround ses alamiyormusunuz ? Usb a dan mi bagliyorsunuz?

• zack06 kullanıcısına yanıt
    keşke
  • %100 bilgiye ulaşamadığım için buradan soruyorum.

Bendeki FIFA 21 PS4 versionunu PS5'te oynarken, PS4'te FIFA 21 oynayan kişiyle birlikte karşılıklı oynayabilir miyim arkadaşımla? Boş yere satın almasın adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

%100 bilgiye ulaşamadığım için buradan soruyorum.

Bendeki FIFA 21 PS4 versionunu PS5'te oynarken, PS4'te FIFA 21 oynayan kişiyle birlikte karşılıklı oynayabilir miyim arkadaşımla? Boş yere satın almasın adam.

Cross platform yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Hangi kulaklik bu steel series 7 mi ? 7p ile ne farki var bunun ? Bir de surround ses alamiyormusunuz ? Usb a dan mi bagliyorsunuz?

Alıntıları Göster

Pulse 3D hocam. İade edicektim konsol aksesuarlarini iade almiyorlarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Cross platform yok hocam.

Alıntıları Göster

Eminsiniz değil mi? Çünkü PS5'e biz PS4 versionunu indirdik FIFA 21'in şu anda. Next-gen upgraded FIFA 21 ile oynarken PS4'teki arkadaşımla oynayamayacağımı biliyorum ama PS5'te PS4 version FIFA 21 yüklüyse de mi oynayamam?

• blackprague kullanıcısına yanıt

Hadi ben de paylaşayım :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neverwinter81 -- 26 Kasım 2020; 21:36:13 >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt

hacı valla kusura bakmayın da, bu ürüne o fiyatı verdiyseniz zaten düşünmek lazım.

bu ürün avrupada 99 dolar. türkiye fiyatı 1600 tl çıktı

steel series arctic 9 200 dolarlık ürün türkiye fiyatı 1800-1900 TL.

yani, arada 100 dolar fark varken aralarında 200-300 tl oynuyor, pulse 3d nin fiyatı 1000 tlyi geçmemesi lazım.

• Bir şey soracağım, bende 4K TV yok ama PS5 için malum almak zorundayım, çok grafik takıntılı değilim sadece çözünürlük olarak 4K'ya geçeyim yeter, bir de HDR olayı sanırım fark yaratıyormuş o da olsun diye ucuz yollu şöyle bir şey düşündüm, acaba mantıklı bir tercih mi?

https://www.hepsiburada.com/vestel-43u9500-43-109-ekran-uydu-alicili-smart-4k-ultra-hd-tv-p-HBV00000QJJY9

Şu anda 10 yıllık bir 1080p Samsung kullanıyorum, yani benim için her türlü upgrade demek sanırımPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.