Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.802
Cevap
1.518
Favori
9.821.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 33673368336933703371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spiderman remastered oynarken bir kez ce108225 kodlu hatayı aldım. Aynı hatayı miles moralesde de almıştım. Dashboarda dönüyor hatayı bildire basınca. Ac valhallada sorunsuz 30 saati devirdim. Spidermanlerde hata var gibi duruyor zaten redditte de sıkça bahsedilmiş. Milesda bu hatayı iki kez aldım onun dışında sorunsuz bitirdim. Zaten bugün tekrar güncelleme gelmiş milesa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hehe yeni baslik cok komik olmus ;D

• Arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak;

Overgame'den almış olduğum PS5'in faturasında PS5 seri numarası yazmıyor. Bir problem olur mu?

• hesabi ilk eklediğimizde otomatik olarak pri hak oluyor hocam başka birşey yapmaya gerek yok.
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar sadece ana ekrandayken makine elektrikten ötürü kapandı onun haricinde hiç bir hata almadım hocam ne oyun oynarken ne başka bir şeyde Maşallah iyi gidiyoruz. Ön usb porttan da şarj sorunu tamamiyle çözülmüş dün ki update den sonra
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Bizde bu başlığa çok gülüyoruz

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Remastered nasıl olmuş almaya değer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

Bu mesaj silindi.

hocam toplam kaç tl ye geldi konsol...

Valhalla nasil oyun gorevler ayni sıkıcımı yoksa begendinmi?

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Aynen benim takildigim nokta o oldu zaten. Adam gayet normal bir fiyata satmaya calisiyor. Ortada hatali bir durum goremedim ben. En azindan beddua edilecek kadar bir durum yok:)
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Next gen update i 4 aralık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

İstekleri Türkiye region seçili siteden almadı mı bunlar? Değildir Almanya, bazen attıkları mailler değişik dillerde çıkıyor.  

Bana da gelmiş,

Almanyadan paketim geldi az once 17.36tl gumruk odedim. Bil bakalim icinde ne var Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Grafikler ray tracingle çok güzel olmuş. Benim ps kardeşi Spiderman'ı oynamamıştı remastered olarak oynamak istedi ondan aldık. Eğer isterseniz alın ancak grafik dışında aynı oyun. Birde 60 fps modu var tabii

• Ben beğendim valhallayı. Odysseyde sıkılıp bırakmıştım. Bu öyle olmamış sizi grindinge zorlamıyor. Dünyası da güzel olmuş bence. Klasik ubisoft bugları ve animasyon hataları mevcut tabii. Oyunsuzlukta oynanır fena olmamış bence. Ancak cyberpunk geliyor şurda 12 gün sonra. Eğer tek bir oyun alacaksanız bence paranızı cyberpunka harcayın

• Soran olmuş. Şahsım adına konuşuyorum, Tr menşeili satılanları pahalı olduğu için almıyorum. Çoğu kişi gibi ben de yurtdışından almak istiyorum. 4.5-5'e almak varken neden 8.3 bayılayım ki? Karun muyum ben?

Ve yurtdışı satılanlar ise nadiren satışa çıkıyorlar ve şuana kadar bir kere gece 5'te denk geldim, aldım, iptal ettiler. Onun dışında hiç denk gelmedim. Neden derseniz sabahtan akşama işyerindeyim. Akşam gelince ya dışarı çıkıyorum ya da yorgunum. Oturup stok yakalamayı bekleyemem açıkçası. Denk gelmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 26 Kasım 2020; 13:4:53 >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

Spiderman remastered da mı hata vermedi hocam. En çok sorun yaşanan oyun remastered çünkü.

• Konunun gereğinden biraz fazla dışına çıktığını düşünmekteyim. Umarım birbiri ile tartışan arkadaşlar ağır hareketler etmeden bir an önce tatlıya bağlarlar. Boşverin abi, rekabet her zaman kullanıcı dostur. Sen şuan Xbox Series X diye bir ürün olmasaydı bu fiyatlara biraz zor alırdın PS5 'i. İlk nesilden beri bütün Sony Playstation ürünlerini kullanmış biri olarak söyliyebilirim ki; Xbox Series S tam bir F/P ürünü, yanında GamePass 'de cabası. Sayın Mesut Çevik geçenlerde bir Xbox Türkiye yetkilisi ile de söyleyişi yaptı. Eğer plandıkları kiralama modeli uygulanabilirse bizim gibi ülkeler için muazzam bir şey olur.

Her neyse esas değinmek istediğim konunun fazla dışına çıkmadan bir an önce söyliyeyim 1 haftalık PS5 tecrübelerimi;

+ Dualsense cidden muazzam bir innovatif teknoloji olmuş. Astro ile bunu hissedebiliyorsunuz.

+ Henüz tam next-gen kıvamında olmasa da Miles Morales ray-tracing ile şahane gözüküyor. Kaldı ki daha konsolun başındayız. İleriki oyunlar için hayal bile edemiyorum. Bizi cidden çok güzel bir jenerasyon bekliyor.

+ Cihaz beklediğimden de sessiz çalışıyor.

- Diskli versiyonda veriyi cihaza kopyalaması beklediğimden çok daha uzun sürüyor.

- PS4 oyunları Dualsense açısından vasatın altında.

- Aynı mimariyi kullandıkları için ve arayüzsel çok fazla değişiklik olmadığı için çıkışında daha az hata beklerdim Sony 'den. Ben yaşamadım tabi ama yaşayan çevremde arkadaşlarım var. Biraz can sıkıcı bir durum.

- Bu tabiki önceden de belliydi fakat DisplayPort olmaması çok çok büyük bir eksiklik, özellikle bu devirde.

Remastered denemedim hocam
  • Arkadaşlar, alet ilk çıktığın da en büyük sorunlardan biri olan ps4 den uygulama verilerini vs ps5 e etherner ile aktarırken sorun olduğu söyleniyor du. Bu şekilde veri aktarımını sağlıklı şekilde yapan oldumu? Yani o olay update ile çözüldümü? Daha kuramadım ps5 i bu olay kafama takılıyor en çok. Yoksa hiç veri aktarımı yapmadan oyunları sıfırdan mı indirsem? Bu sefer save data ları nasıl aktaracağım.

• 
Sayfa: önceki 33673368336933703371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.