Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33653366336733683369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam uzun bir süre stok zor bulunur. almanyada ds suan 700-800 euro. Londra'da arkadasım 800 poun olmuş diyor. yaza kadar devam eder stok sıkıntısı. hatta 2021 sonuna kadar pandemi bitene kadar. ön siparişe acılır acılmaz bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bıgfısh25

Enbüyük yalanda bende 2 konsol var varsa git oyna Sanane buradaki insanlardan bebe

Ne demek burdaki insanlardan sana ne? Senin gibilerden bahsetmiştim yüzümü kara çıkartmadın hadi blok

• Xbox fanboyları sakin olun lütfen, fazla tepki gösteriyorsunuz.. Bence açıp 16K 480 FPS tetris oynayın, siniriniz yatışır. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Amin
  • kutayis K kullanıcısına yanıt
    Zorunamı gitti istediğini yazar sizene
  • Bende ps5 kullanıyorum, Xbox hayatımda reelde bile görmedim. Ama bu kadar fanboyluğa gerek yok gerçekten, konu adı bile sonradan “en kalite konsol” diye eklenmesi de saçma bana göre. Buraya PlayStation haberleri okumaya giriyorum, 10 mesajın biri Xbox şöyle böyle. Bize ne xboxtan, ben PlayStation ile ilgili mesaj okumak istiyorum.

• Masahiro Sakurai PS5 için övgülerde bulunmuş..:)

Masahiro Sakurai gives the PlayStation 5 high praise in the latest Famitsu Column entry

Kaynak : https://www.eventhubs.com/news/2020/nov/25/masahiro-sakurai-playstation5-famitsu-column//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 26 Kasım 2020; 10:46:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Bende ps5 kullanıyorum, Xbox hayatımda reelde bile görmedim. Ama bu kadar fanboyluğa gerek yok gerçekten, konu adı bile sonradan “en kalite konsol” diye eklenmesi de saçma bana göre. Buraya PlayStation haberleri okumaya giriyorum, 10 mesajın biri Xbox şöyle böyle. Bize ne xboxtan, ben PlayStation ile ilgili mesaj okumak istiyorum.

Hocam yazmayın böyle şeyler. Birazdan fanboylar size de gelip duyar kasıyorsunuz derler Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: kutayis

Bu mesaj silindi.

Önceki sayfalarda yazmıştım ancak baya bir geride kalmış hocam. :) Hatta bir kaç arkadaş ekleme de yapmıştı Umarım Yeni Nesile güzel bir giriş yaparsınız. İyi forumlar dilerim. :)

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Aha da stok bulamıyor olmamızın sebebi...

• quote:

Orijinalden alıntı: kutayis

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

aa ünlü oldum, selam anneee

• https://www.displayspecifications.com/en/model/106385b

LG 42LB670V

Şu model tvye sahibim, hz 100/120 diyor, mcı 700
    Bu değerler doğru mudur bu tv için? Ps5 için yeterli midir?

Bana 1080p yetiyor şimdilik, bu tvyi satıp 4k 60hz bir tvye geçmeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 26 Kasım 2020; 11:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bıgfısh25

Enbüyük yalanda bende 2 konsol var varsa git oyna Sanane buradaki insanlardan bebe

"Hem Xbox hem PS var bende" dediği de şeydir Allah bilir;

1 tane chip'li PS2, bi' de kırılmış XB 360 :D

• quote:

Orijinalden alıntı: LeProvo

Hayır. Tamamen yapımcının tercihine kalmış bir durum, oyunun PS5 versiyonunu ücretsiz yükseltmeyle sunmaya karar verdilerse, evet. Ama sorduğunuz Spiderman Remastered için ücret ödemeniz gerekiyor, oyunun standart PS4 versiyonu PS5'e upgrade olmuyor ama geriye uyumlulukla PS4'e çıkan standart versiyonu oynayabilirsiniz. RDR2 ve Last of Us 2 için şimdilik bir açıklama yok ama ben onlarda da ekstra ücret olmasını bekliyorum, keşke olmasa.

Bu linkten ücretsiz yeni nesil ve ücretli yeni nesil upgrade i alacak veya almış olan oyunları görebilirsiniz hocam.

https://www.ign.com/articles/every-single-ps4-to-ps5-free-upgrade-confirmed-so-far

Bir kısmı atlamışım, diskli veya dijital olması farketmiyor, ücretsiz upgrade alıyorsa zaten oynayabilirsiniz yoksa yine CD takılıyken ekstra ücret ödeyerek oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Anladım hocam teşekkürler. O zaman ben paldır küldür tüm ps4 oyunlarını almayayım sonra tongaya gelicem yoksa. RDR2'yi almıştım gerçi ama olsun.

• Konsol çok güzel ancak henüz potansiyelinin yarısında bile değil bence.

-Fan sesi ya da coil whine denilen şey mevcut. Oyunlarda çok hissedemedim ama sessiz bi odada rest mode da duyulabiliyor.

-Konsol aşırı büyük. Benim için sorun değil bu ama başkaları için olabilir

-Yeteri kadar yeni nesil oyun yok. Cihazın tam potansiyelini gösterecek oyunları görmemiz lazım.

-Ps4 oyunları hayal ettiğim şekilde çalışmıyor. Örneğin god of war performans modunda inanılmaz akıcı ancak 4k/60 olmasını beklerdim. Ayrıca god of war özelinde yükleme süreleri ps4den düşük ama o kadar da düşük değil. Oyunun yükleme ekranı 16 17 sn. sürüyor. Last of us 1 ve days gone da bu rakamlar daha düşük.

-Dualsense ps4 oyunlarına tam optimize edilmemiş. Edilmesini de çok beklemiyordum zaten.

+ Dualsense müthiş bi alet. Astro sadece dual sense i tanıtmak için yapılmış olsa da çok keyifli bi oyun ve gelecek yeni nesil oyunlar için beni heyecanlandırdı.

+ Konsolun arayüzü gayet akıcı hızlı açılıyor bi sorun yaşamadım.

+Kablosuz şarj cihazı gayet şık ve işlevsel.

+ Yukarıda da yazdım ama tekrar yazmam gerekli. Şuanda yeni nesil oyunlar çıkana kadar ps5 in en büyük özelliği dualsense. Adaptif tetikler ilk başta saçma gelmişti bana ama kullanınca gayet güzel bi his verdi. Aynı şekilde titreşim olayını da Dualsense üzerindeki hoparlörle birleştirince yürüdüğünüz zeminlerin yapısını bile hissediyorsunuz. Astroyu oynamadıysanız mutlaka oynayın.

• PlayStation 5 başlığını takip eden tayfa:

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• İnanılmazsınız hocam böyle incelikten anlamayan insanlara bukadar insani cevaplar had bildirmek böyle birşey
  • kutayis K kullanıcısına yanıt

Ünlü olmuşum haberim yok niye daha önce söylemediniz buradan tüm DH ye selamları mı gönderiyorum herkese selam olsun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 33653366336733683369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.