Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3365. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
180.203
Cevap
1.506
Favori
9.777.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

savundun !

• Evlenirken Vatan indirimlerinden aldığım Philips 58PUS7304 tv var. 4k 50 hz. PS5 almaya değer mi? 4k 50 fps de olarak mı görüntü alabilirim? Philips oyun performansını olumsuz etkiler mi? Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan7037

Hocam bende de ses yok gibiydi uyku modunda şuan kulağımı cihaza dayadığım zaman ses geliyo sizde de varmı acaba ?

Kendini soğuturken sanırım yapıyor o sesi ya da indirme yaparken sabah baktığımda kapalı gibi 0 ses vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kataaay kullanıcısına yanıt

Bence Bluepoint'de artık kendi yeni IP'sini yapmalı.

Yeterince olgunlaştı firma her türlü yeni IP'yi kaldirabilirler.

• Yurtdışından getiren arkadaşlar için diyelim ki Almanya'dan geldi Türkiye'de ps Store'dan mi alışveriş yapılıyor yoksa Almanya'nınkinde mi sorulmuştur mutlaka ama bulamadım ben. Ayrıca dil seçeneği kısmı var mı Türkçe olarak yoksa ayrıca dil desteği satın alımı falan var mı acaba. Almanyadan almayı düşünüyorum aklınıza gelenleri zahmet olmazsa yazar mısınız. Teşekkür ederim şimdiden.
  • Arkadaşlar sormuştum ama kimse cevaplamadı sanırım full hd tvde parlaklık düşüklüğü farkettim ps5te. Ps4 te hiç böyle bir şey yoktu aynı tv. Çözüm öneriniz var mıdır?

• Obaaa

https://twitter.com/yosp/status/1331759238591311873?s=21

Dip not.

Dual Entitlement

Finally, we’re excited to be offering Dual Entitlement with FIFA 21 on PlayStation, meaning you can upgrade your copy of FIFA 21 from PlayStation 4 to PlayStation 5 at no additional cost* at any time from December 4 until the launch of FIFA 22! You’ll also carry over all of the progress you’ve made and content you’ve acquired so far in FIFA Ultimate Team and Volta Football so you can keep building that dream squad and bossing it on the streets when you move to PS5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 26 Kasım 2020; 8:7:45 >
  • Ferxanon F kullanıcısına yanıt
    Tv ayarlarından yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrdag

Yurtdışından getiren arkadaşlar için diyelim ki Almanya'dan geldi Türkiye'de ps Store'dan mi alışveriş yapılıyor yoksa Almanya'nınkinde mi sorulmuştur mutlaka ama bulamadım ben. Ayrıca dil seçeneği kısmı var mı Türkçe olarak yoksa ayrıca dil desteği satın alımı falan var mı acaba. Almanyadan almayı düşünüyorum aklınıza gelenleri zahmet olmazsa yazar mısınız. Teşekkür ederim şimdiden.

İster TR ister ABD belirlenen tüm ülke PSN'lerinden hesap açabilirsiniz. TR PSN dışında kredi kartları geçersizdir, sadece bölgeye uygun gif card alıp para ekleyebilirsiniz tek fark o. US ve TR en çok kullanılandır.

• Almayın 50hz baya düşük ps4 den devam edin kanaatimce
  • Herhangi bir gruba üye değildim başkasıyla karıştırıyorsunuz.

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. PS4 sahibi değilim ama 2k için ve gamepass için series s almayı düşünüyorum PC satıp. Eskisi kadar zaman ayıramıyorum PC ye
  • Bahsettiğin TV 4k60fps'i destekliyor. Ben Multi oyunlarda 120 FPS almak istiyorum demezsen 4k 60fps ve hdr çok rahat idare eder.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    TV nin teknik özelliklerine en doğru nerede bakabilirim hocam
  • Peki
  • https://www.philips.com.tr/c-p/58PUS7304_12/7300-series-ambilight-3-tarafli-4k-uhd-led-android-tv

60 hz'de 2160p desteklendiği, HDR10+ ve Dolby atmos ve Dolby vision desteği olduğu yazıyor. Yani gayet yeterli bir televizyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

https://www.philips.com.tr/c-p/58PUS7304_12/7300-series-ambilight-3-tarafli-4k-uhd-led-android-tv

60 hz'de 2160p desteklendiği, HDR10+ ve Dolby atmos ve Dolby vision desteği olduğu yazıyor. Yani gayet yeterli bir televizyon.

Çok teşekkür ederim. PS5 bekliyorum o zaman stoklarda :)

• feanor007 F kullanıcısına yanıt

Playstation Store den eklemezsen kütüphanene gitmez kendiliğinden.

• 
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.