Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rsel , Rsel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33613362336333643365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    45 dakika sürede fullenmesi biraz garip hocam daha uzun sürüyor fullenmesi ön porttan şarj etmeyin derim ön ve arka portlar arasında baya fark var ki keza arka port on porta göre daha hızlı ampere sahip ve 45 dakikada fullemiyor bilginize
  • Hocam bu kadarını TGA’da göstermezler bence. Yakında State of play hissediyorum ben cunku jim Ryan abimiz gamepass’e cevabımız olacak ama şimdi söylemeyeceğim cevabını vermişti. Ocak ayında State of Play gelir ve şov yapar Sony :))

@LinkX Hocam kojima suan bağımsız bir firma ama Sony çok destekliyor kojimayi. Belki ilerde Sony bünyesine katar kojimayi :))

@kataaay Sony’e güvenimiz tam hocam. Sony ortalığı yıkmaya geliyoooor

@Naughty Dog Sizintilari yapan adam boş adam degil gibi. En azından ikisi çıksa yeter :)) Gow kesin gibi, Silent Hill hakkında çok dedikodu çıkıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Merak edenler için oyunda PS4 ve PS5'in aynı menüde çıkarttıkları fan sesini kayıt alıtına aldım, iyi seyirler.  

PS4 uçuşa geçecek birazdan.  

• LeProvo kullanıcısına yanıt
    Evet bayağı acı çekiyormuşuzda haberimiz yokmuş PS5'in özellikle geceleri rahatlığı anlaşılıyor sessiz çalışması büyük konfor.
  • Hocam 2K monitör alma diyorsun ama söyle bir fikir aklımda sana zamanında konuşmuştum zamanı gelince konuşuruz demiştin 2K hakkında.

4K sinyali kabul eden 2K monitör almak neden mantıklı bana göre cunku 4K 144Hz monitörler çok pahalı ve sayısı az. 2K 144 hz aldığın zaman FPS oynadığın zaman 1080p’ye alırsın 120 Fps oynarsin. Hikayeli oyun oynayacağın zaman 4K 60 Fps’ye alırsın

Aklimda chg70 monitör var ama ghosting olayı korkutuyor. Olmadı alır denerim gözüme çok batarsa iptal eder odyssey g5 veya vx3211 diye düşünüyorum. Senin de fikirlerini merak ediyorum :)

• tospik kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar bende chg70 ve odyssey G5 arasında kaldım ama sanırım chg70 alıcam karşılaştırma yapılmış sürekli chg70 önde

https://www.rtings.com/monitor/tools/compare/samsung-chg70-vs-samsung-odyssey-g5/546/17883?usage=9091&threshold=0.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Hocam 2K monitör alma diyorsun ama söyle bir fikir aklımda sana zamanında konuşmuştum zamanı gelince konuşuruz demiştin 2K hakkında.

4K sinyali kabul eden 2K monitör almak neden mantıklı bana göre cunku 4K 144Hz monitörler çok pahalı ve sayısı az. 2K 144 hz aldığın zaman FPS oynadığın zaman 1080p’ye alırsın 120 Fps oynarsin. Hikayeli oyun oynayacağın zaman 4K 60 Fps’ye alırsın

Aklimda chg70 monitör var ama ghosting olayı korkutuyor. Olmadı alır denerim gözüme çok batarsa iptal eder odyssey g5 veya vx3211 diye düşünüyorum. Senin de fikirlerini merak ediyorum :)

O tarz özelliğe sahip bir monitör incelemedim hiç. Belki dediğin gibi gerçekten kurtarıcı olabilir.

Native 2K özellikli monitörlere karşıyım ben (:

• cgh70 60 Fps’de sıkıntı var hocam. Ghosting çok oluyormus ama çok bilgi bulamadım. Ayrica güncelleme de alıyor chg70. Ghosting olayı update ile çözülebilecek bir şey ama yapmıyor samsung.

• Source kullanıcısına yanıt

PS4 değil PS4 PRO olarak düzenleyin hocam.

İlk seri PS4 Pro vardı bende de, kulaklıksız oynadığımda fan sesi bazen rahatsız ediyordu cidden. Sonra 4-5 dB kadar düştü yeni serilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Merak edenler için oyunda PS4 ve PS5'in aynı menüde çıkarttıkları fan sesini kayıt alıtına aldım, iyi seyirler.  

Ben hâlâ PS4 Pro’da bu fan sesiyle zamanında nasıl oyun oynayabilmişim, hayret ediyorum. PS5’inizdeki mini coil whine bende de var. Telefonla bu şekilde record aldığımda, olduğundan çok daha fazla ve kirli ses record ediyor telefonlar. Bilmeyen arkadaşlar, buradaki PS5’in sesinin yarısını duyuyor olacaksınız çıplak kulakla.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız başlığı düzenledim
  • Açıkçası PS5'den sonra çok garip geldi o zamanlar duymamazlıktan geliyorduk sanırım
    Hocam çok fazla övgü var youtube da falan ama bilemedim şimdi.Bende 43Lguj701 tv varda onda ps5 de god of waroynadım performans modunda 60 fps ama youtubedan izledim 1080p60 olarak süper görüntü ondan sonra monitor almaya karar verdim ve bu iş görür diye yarın chg70 sipariş verecektim ama siz öyle deyince tereddüt ettim şimdi🤔
  • Hocam 14 günde iade hakki var ya ona güvenerek alacağım. Ghosting gözüme çok çarparsa iade ederim çarpmazsa devam ederim. Zaten ileride 2K destegi gelebilir

• Ps4 pro kullanmaya devam edecek olan arkadaslar gd900-1 termal macun surun cihazlariniza ps4 tamiriyle ugrasan arkadasim bu macunu kullaniuor pahali bir macundur 7016 modellere cok kullandi musterilerinin hepside cok memnun kaldi .

Hepsi burada dan alıcam bende ordanda 14 içinde iade edebilirmiyim bilginiz varmı acaba sizde chg70 mi alıcaksınız
  • Ps5 gelince almayı düşünüyorum hocam. İlk önce ps’yi almam lazım :) Memnun kalmadığın icin 14 gün iade hakkın var normalde. Ürüne zarar gelmediği sürece sıkıntı degil. Bir de üstündeki koruyucu ürünleri çıkarmazsan hiç sıkıntı çıkarmazlar. Aralık ortasına kadar seti tamamlarsam size Bilgi veririm veya önce siz alırsanız sizden yorumlarınızı bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 26 Kasım 2020; 1:27:25 >
  • PS4 oyunları eğer PS5'e upgrade edildiyse bizde eski sürüm diskli oyun olsa bile oynayabliyor muyuz PS5 versiyonunu?

Mesela PS4 Spider-man alsam kutulu eski, PS5'e takınca Remastered'a mı dönüşecek? Bu gelecekte gelecek her oyun için böyle mi acaba mesela RDR2-Last of Us II vs.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33613362336333643365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.