Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CCaGDaSS Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LinkX

Peki yüksek olmayan gökdelen nasıl oluyor

Alıntıları Göster

Alıntı

metni:
    Bir gökdelen için en düşük yükseklik 305 metre (1000 fit) olarak kabul edilmektedir.

Gökdelen var , gökdelen var. Ben daha uzun bir gökdelen vurgusu yapmak için, yüksek kelimesini kullandım. Yani daha uzun bir gökdelen demek için. Anlaşıldı mı, benim akıllı kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2’si lazım uyumlu olması için

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Selamlar, şimdi ps5de ps4 oyunlarımızı oynamak için harici disk mi takmak gerekecek, tam anlayamadım? Kütüphanedeki dijital ps4 oyunlarını direk ps5e indirip oynayamayacak mıyız?

• Hocam bu monitörün tek sıkıntısı 60 fps’de ghosting oluyormus. Ps5 gelsin bu monitörü alip deneyecegim. Ghosting hariç her şeyi mükemmel bir monitör (monitör 3 yıllık olmasına rağmen hala güncelleme alıyor ve hdr600 sertifikası var)

• Ps5 de kullandığınız akıcılığı iyi olan 60fpsde akıcılık iyi olan monitör tavsiye edebilirmisiniz
  • Hocam konuya gelip sorduğumda 10 oyun hariç ps4 kütüphanesi oynanabilir hazır durumda dediler çok sevindim. Temmuz - Ağustos aylarında ilk konuşulmaya başlandığında 4000 oyun denildi. Bu 4000 oyun muhabbeti ne hıcam orayı anlayamadım.
  • lllmag07 kullanıcısına yanıt

benimki bir gün sonra çıkmıştı gümrükten. vergi bilgisi yanlış hatırlamıyorsam gümrükten çıktığında girilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Astro's Playroom'u 2 saat oynamışım az önce bitirdim. Oynarken acayip içim doldu çok eğlenceli olmasının yanında yapım içine doldurulan nostaljik öğeler içimi acayip doldurdu oyun bitince de gözümden yaş geldi. Bize sözde kıytırık demoda bunları yapan ileride neleri yapmaz...

Aynen bir sürü görmediğim konsol aksesuarları falan çıkarmış Sony, tüm konsolları toplayıp bir arada görmek ve sonunda Ps5 i açmak falan efsaneydi. Çok hoşuma gitti Astro oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

2’si lazım uyumlu olması için

Sağolun. Peki hocam birisi onu monitörle eşleştirdi o nasıl oluyor ? Şimdi gerçekten hdmi senkronize alamam ışık için gerçekten pahalıya geliyor bu şartlarda. Telefondan app ile ayarlayabiliyorum ışığı doğru mudur eğer öyleyse şimdilik bu yeter

• Hd mi 2k mı 4k mı düşünüyorsunuz?
  • Arkadaşlarlar Demons Souls aldım fakat biraz tırstım açıkçası. Daha önce Bloodborne oynadım sadece bu yapımcıdan. NG ve NG+ olarak bitirdim onu. Bloodborne'dan çok zor mu bu oyun?

• roverman kullanıcısına yanıt

sipariş verdinizmi? ben sordum gümrükte sorun çıkmış o yüzden gecikmiş bu zamana kadar da siparişe açmamışlar diye söylediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Sağolun. Peki hocam birisi onu monitörle eşleştirdi o nasıl oluyor ? Şimdi gerçekten hdmi senkronize alamam ışık için gerçekten pahalıya geliyor bu şartlarda. Telefondan app ile ayarlayabiliyorum ışığı doğru mudur eğer öyleyse şimdilik bu yeter

Alıntıları Göster

Bu biraz skntili bir urun bence bir sonraki versiyonunu bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Forza Horizon 4 ve Gears 5 var, ama bunlar eski nesilden seriesx için özel optimize edilmiş oyunlar. Eğer ki xbox u iğnelemek için soruyorsan haklısın bence de   Microsoft çok fos bir çıkış yaptı ama umarız devamı güzel gelir. Her iki konsolu da almak istiyorum çünkü  

Yerinde olsam Ps5 alır, madem xboxtan kopmak istemiyorsun yanına series s alır nesli kapatırım. Yerinde olsam dedim de zaten bunu yaptım bu arada. :) Ps5 ile xbox series x i aynı anda bulundurmanın hiçbir mantığı yok bana göre. Xbox series x denen konsolu kafama silah dayasalar almam. Gamepass diyorsan , sony cevap verecek diyorlar bilmiyorum ama gamepass im var oynadığım oyun sayısı 4-5.

Dualsense + Yılın oyunlarına aday exclusive oyunlar + güç desen şu an daha performanslı gözüküyor.Playstation 5 , 10 numara 5 yıldız konsol şu anda. Ne yapacakları belli, adamlar sana en iyi oyunları top gösellikte sunacak.

Her oyunu Pc ye çıkan , bana göre forza , gears ve ori den başka kaliteli oyunu olmayan konsolu almanın bi mantığı yok. Tüm dünyanın da böyle düşündüğünü yakında açıklanacak satış rakamlarından da görecez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 25 Kasım 2020; 14:9:12 >

• Simdi ben uk den ps5 aldim. 5A 250v yaziyor fisin ustunde . Ceviriciyle kullaniyorum suan ama bir teyp kablosu aldim turk uclu . Ustunde 2.5A 230v yaziyor . Bu 2.5A yazmasi kotu mu bizim volt 220 yani sonucta calismasi lazim ama 2.5A ne demek oluyor uyumsuz mu olur bir sorun cikar mi ?

• Hocam ilk olarak bridge lazım bridge ev ağı oluşturuyor onun üzerinden herşey gerçekleşiyor hue hdmi sync box ise 4 adet hdmi çıkışı bulunmakta playstationu buna bağlayıp burdan çıkan hdmi’ye tv bağlıyoruz telefon uygulamı üzerinden senkronize ediyoruz olay bu kadar ama bunlar olmadan malesef bu dediklermi kullanamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bu biraz skntili bir urun bence bir sonraki versiyonunu bekleyin.

Alıntıları Göster

Işıklardan mı bahsettiğiniz hocam yoksa bridge, hdmi senkronizeden mi ? Ne gibi sıkıntıları var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Hocam konuya gelip sorduğumda 10 oyun hariç ps4 kütüphanesi oynanabilir hazır durumda dediler çok sevindim. Temmuz - Ağustos aylarında ilk konuşulmaya başlandığında 4000 oyun denildi. Bu 4000 oyun muhabbeti ne hıcam orayı anlayamadım.

4000 Ps4 oyunu dendi, sonra açıklama yaptı Sony 5-10 adı sanı duyulmamış Ps4 oyunu dışındaki tüm ps4 kütüphanesi geriye uyumlu şekilde ilk günden Ps5 te oynanabilir durumda olacak dendi, ve öyle de oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 25 Kasım 2020; 14:11:15 >
  • blasph B kullanıcısına yanıt

İki yöntem de olur ister ps5 e indir ister hdd ye yükle tak oyna.

• 
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.