Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: movistar73 , nier , nier Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.698
Cevap
1.517
Favori
9.812.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 33423343334433453346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında SSD almayı düşünüyorum ileride PC’de kullanırım diye ancak alacağım taşınabilir SSD USB3.0 olduğu için SSD’nin tam okuma yazma hızını kullanamıyormuşum. O yüzden yükleme hızlarından feragat edip daha fazla depolama yapabileceğim taşınabilir bir HDD’mi alsam diye düşünüyorum şu an.

Taşınabilir SSD’nin tam okuma yazma hızını kullanabilmek için USB 3.1 Gen 2 destekli taşınabilir SSD olması gerekiyormuş. Onlar da USB 3.0 taşınabilir SSD’lerin çok üstünde fiyatlarda. Şu an galiba yükleme süresinden feragat edip daha fazla depolama yapabileceğim taşınabilir HDD alacağım.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Ben hepiniz için taşınabilir HDD alıp deneyeceğim. Kendimi feda ediyorum.
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Hocam ben deniyorum seagate’nin ps4 için 2 tb’lık usb 3.0’lık modelini ps5’e taktım ilk dakikada çoğu oyunda onun içinde duruyor oradan oynuyorum
  • Hepsisony sarj standindan haber alan var mi? Bu hafta kargolancak vs dendi ama bir daha gelisme olmadi,
  • Forum iyice çozuttu 2 gündür hakaret, aşağılama herşeyi yapan adam hala foruma yazabiliyor şunun gibi 2 satır yazsam 7-14 gün ban vermeyi iyi bilirler ama adam 2 gündür insanları aşağılayıp hakaret ediyor tık yok helal olsun yönetime çok sıkı gözetiliyor forum kuralları hayran kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 25 Kasım 2020; 14:6:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmediğin konularda yalan uydurma. PS4 oyunlarının %99’u şuanda tamamen uyumlu. Bu yaptığın bildiğin terbiyesizlik.

• R-Kartal kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim dostum. Ben de Seagate Expansion’dan yana karar verdim.
  • ps5 şimdi bir güncelleme aldı.860 mb civarı Bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 25 Kasım 2020; 14:20:2 >
  • Yine yanlış bilgilendirme olmuş herhalde videoda Türkçe dublaj varken yazı Türkçe altyazı seçeneğiyle çıktı diyor  

• falid kullanıcısına yanıt

benim ürün 23 den beri gümrükte gözüküyor. ama hala bir bedel veya hareket görmüş değil.

• Dualsense şarj istasyonunu satışta var mıdır, bulamadım bir türlü, çinden uygun fiyatlı çakma Bişey alsak yeterli olur mu acaba, çakma alıpta dualsense bozarız sonra diye de tırsmıyor değilim :)

• Bu güncellemenin ön porttan kolu şarj etmeme sıkıntısını çözdüğünü söylüyorlar, edemeyen arkadaşlar bi kontrol etsin.

• Ps5 için güncelleme yayınlandı. Yapan var mı?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

ben yaptım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Kasım 2020; 14:47:41 >
  • 2'li Philips Hue Light Barlar bridgesiz Playstation 5 ya da televizyonla senkronize oluyor mu arkadaşlar deneyen var mı ?

• Az önce yaptım güncellemeyi, ki kendisi otomatikman başlatıyor zaten konsolu açar açmaz.

Ön porttan şarja takım Dualsense'i. Taktığımda 2 çizgi idi, bakalım fark edecek mi full olma süresi ve tam şarj görünmesi...

• 
Sayfa: önceki 33423343334433453346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.