Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3341. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frobe

Teşekkürler hamza5806. Sayende daha önce hiç izlemediğim bu aşırı kaliteli content creator'ü takip etmeye başladım.

Alıntıları Göster
    Ps4 ps3 ps2 ps1 oyunlarını açıyor mu bu alet?

Ps2 özellikle çok önemli benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Cihaza az önce 868 mb yazılım güncellemesi geldi

Açıp bakayım bende Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Gold'dan gelen paraların mislinin misli yüzde 65'i 3K arızası veren 360'lara gitti. 2.5 milyar dolar sadece bu geriye dönen 360'lardan zarar yazdılar. Ayrıca Oğuz Şaşı kimdir yahu, otorite mi, ancak ergenleri eğlendiren kendini bilmez dengesizin biri. Biz onun bu forumdaki hallerini biliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 25 Kasım 2020; 12:21:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ps4 ps3 ps2 ps1 oyunlarını açıyor mu bu alet?

Ps2 özellikle çok önemli benim için

Alıntıları Göster

PS4 oyunlarının tamamına yakınını çalıştırıyor.

PS3 ve PS2 oyunlarından çok az sayıda ürün satılıyor PS Store'da. Oradan satın alıp oynayabilirsin.

Üzgünüm ama sendeki korsan patch'li Wining Eleven 7 International - Turkish Super League PS2 oyununu PlayStation 5'te oynayamazsın :(

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Hocam aynı strese ben de girdim. Ama sorunsuz bir şekilde dualsense i teslim aldım. O yüzden gönlünüzü ferah tutup olumluyu düşünün. Umarım sorunsuz teslim alırsınız siz de.

• Bilgiyi tazeleyelim sayfaları okuyup 100 oyun çalıştığı yanılgısına düşmesin insanlar

• DWVR
    • Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume
    • TT Isle of Man - Ride on the Edge 2
    • Just Deal With It!
    • Shadow Complex Remastered
    • Robinson: The Journey
    • We Sing
    • Hitman Go: Definitive Edition
    • Shadwen
    • Joe's Diner

bu oyunlar dışında çalışmayan ps4 oyunu yok.

• Yeni güncelleme geldi.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Gold'dan gelen paraların mislinin misli yüzde 65'i 3K arızası veren 360'lara gitti. 2.5 milyar dolar sadece bu geriye dönen 360'lardan zarar yazdılar. Ayrıca Oğuz Şaşı kimdir yahu, otorite mi, ancak ergenleri eğlendiren kendini bilmez dengesizin biri. Biz onun bu forumdaki hallerini biliriz...

Buraya mi giriyordu eskiden?

• Playstation5 P kullanıcısına yanıt

Gölgeyi kapatınca zaten hoşgeldin xbox360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 25 Kasım 2020; 12:32:14 >
  • Dualsense şarj sorununa güncelleme gelse de telefon adaptörü kullanmak zorunda kalmasak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bugun ise gelmeden inmis olan Days Gone a bir bakayim dedim hocam inanin ben boyle birseyi abartan goklere cikaran birisi degilimdir hatta cok memnuniyetsizimdir kolay kolay begenmem bir cok seyi ama gozlerime inanamadim bende VG248QE vardi o cihazdan sonra devrim gibi oldu. Sizin elinizde hali hazirda zaten bir cihaz var ise hic gerek yok ama arayisa giren arkadaslara kesinlikle tavsiyemdir. Curved olayini biraz yadirgamistim basta ama gelince iyi ki Curved almisim dedim ki karsidan bakinca hic dezavantaji yok anlamiyorsunuz bile Curve olmasini. Suan benim acimdan tek problemi 27 oldugu icin gozume cok buyuk geliyor 24 den gectim biraz zorlaniyorum alisamadim hala Online oyunlar icin ama zamanla goz alisacaktir diye dusunuyorum

Alıntıları Göster

Hocam çöz desteğini umarım benim G5 odesyy de alır.. G7 ler kasımda aldı. Ama kontrsat hdr performansı cidden güzel

• İlk aldığımız ps5 i kurarken aldığımız güncelleme boyutu ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcicorccik -- 25 Kasım 2020; 12:34:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

PS4 oyunlarının tamamına yakınını çalıştırıyor.

PS3 ve PS2 oyunlarından çok az sayıda ürün satılıyor PS Store'da. Oradan satın alıp oynayabilirsin.

Üzgünüm ama sendeki korsan patch'li Wining Eleven 7 International - Turkish Super League PS2 oyununu PlayStation 5'te oynayamazsın :(

Alıntıları Göster
    Ohooo yerim boyle geriye uyumluluğu o zaman

Xbox series x suan ilk Xbox oyunlarini bile oynatiyor

Salak futbol oyunlariyla isim olmaz da bi tmnt def jam fight for ny 50 cent bulletproof falan oynamak istiyorum artik

Sony çok tembel ps1 ps2 emulatorleri artik telefonda bile calisiyor ulan insan sunlari bilmem kac teraflopslık konsoluna koymaz mı

YouTuber olmadan önce eskiden foruma paso komik fotoğraflar atıp, Xbox fanlarını kizdirirdi, yönetim her sınırsız banladiginda yeni hesap alıp aynı şeyi yapardı. O zamanda böyle dengesiz, kendini bilmezin tekiydi. Çoğunluğu çocuk olan bir kitle üzerinden yürüyor şimdi, kalitesi(z) ortada biri. Onu takip etmeyi bırakarak kendine büyük bir iyilik yapmış olacaksın.

Bunlarda çalışıyor deseydik başka bir şey soracaktın ve olmayanı arayacaktın zaten bu kadar eleştirmiş gibi yapmana gerek yok. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Latest PS5 System Update version 20.02-2.26 released

• Yeni güncelleme mi hocam bu
  • Sistem güncellemesi gelmiş şimdi düştü 868 mb
  • Aynısı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.