Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nebrion , HeLLScOrPioN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.831
Cevap
1.521
Favori
9.824.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için Ps5 almak aslında sorun değil. Fiyat tabiki aşırı yüksek ama daha önemlisi oyun fiyatları. PS5'in hakkını verecek oyunlar yine bir dünya para olacak. Bir kol bile 1000 TL ikne 8000 TL'ye PS5 ucuz bile kalır. :)

• Demon's Souls | Next-Gen

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Hocam acaba neye bağlayacak çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Hocam acaba neye bağlayacak çok merak ediyorum

Anlamadım bende, Sony nin avukatlığına bağlanabilir Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskrain

Dostum monitör çok güzel hayırlı olsun benimde çok beğendiğim bir monitör, görüntü 4k işlenip 1080p de gösterilmesi sebebiyle mutlaka çok iyi görünüyordur ama doğal çözünürlük 2k olduğu için, doğal çözünürlükle arasında fark olacaktır diye düşünüyorum, ps5 e 2k desteği şart, mutlaka da gelecektir resim kalitesi de mutlaka artacaktır, ben xbox ile asus mg279q kullanıyorum 1080p ve 1440p arasında ciddi bir keskinlik farkı oluyor.

Alıntıları Göster

Bugun ise gelmeden inmis olan Days Gone a bir bakayim dedim hocam inanin ben boyle birseyi abartan goklere cikaran birisi degilimdir hatta cok memnuniyetsizimdir kolay kolay begenmem bir cok seyi ama gozlerime inanamadim bende VG248QE vardi o cihazdan sonra devrim gibi oldu. Sizin elinizde hali hazirda zaten bir cihaz var ise hic gerek yok ama arayisa giren arkadaslara kesinlikle tavsiyemdir. Curved olayini biraz yadirgamistim basta ama gelince iyi ki Curved almisim dedim ki karsidan bakinca hic dezavantaji yok anlamiyorsunuz bile Curve olmasini. Suan benim acimdan tek problemi 27 oldugu icin gozume cok buyuk geliyor 24 den gectim biraz zorlaniyorum alisamadim hala Online oyunlar icin ama zamanla goz alisacaktir diye dusunuyorum

• konsolu aldim ilk 2 gunde gow, sonraki 2 gunde tlou bitti hem de zor modda. ama the last guardian' i bitirmek icimden gelmiyor 3 gundur oynuyorum. saga git diyorum sola gidiyor zipla diyorum biseyi itmeye calisiyor. oyunda karakterleri yonetmek cok zor. hikayesi ne onu da cozemedim basindan itibaren pur dikkat kesilmeme ragmen. sanirim ben sadece kaliteli oyunlara musamaha gosterebiliyorum. yada bi sorun var bende bilmiyorum.

• Hocam herkese hitap etmeyen bi tarzı var dediğin gibi bende 1 kez bitirdim platinlermiyim diye 2. ye bakmıştım gitmedi dediğin gibi,hele sen birde gow ve tlou'dan sonra başlamışsın tam kanserlik 😁
  • PC de bile PS konsol EX ödül alıyor. Xboxa ve Nintendoya oyun yapsa SONY kesin onlarda da ödül alır. O derce "Agresif" bir fimra SONYPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 25 Kasım 2020; 11:17:32 >
  • o oyun öyle.

last of us uncharted ve god of war daki akıcılığı başka oyunlarda bulmanız çok zor.

bir saniye bile sıkılmıyor insan onları oynarken.

o yüzden Naughty Dog ve Santa Monica oyunuyla diğerlerini kıyaslamayın bence.

yoksa diğer orta kalitedeki oyunlardan zevk almazsınız.

• fatihsar kullanıcısına yanıt

sorma yahu. atla atla atla nereye kadar. surekli ayni sey bastan sariyor gibi. oyun bitirmeden de baska oyuna gecememe gibi bir huyum var.

• Ps5 sadece 10 Ps4 oyunu hariç tüm ps4 oyunlarını destekliyor. Ps3,Ps2 ve Ps1 oyunlarını desteklemiyor.

• Benim ps5 de çok sessiz. Dikey olarak kullanıyorum. Orta mesafeden oynuyorum oyunları. Konsola kulağımı dayamadım hiç belki öyle yapınca ses daha fazla gelir. Ancak şu an sesten bir yana şikayetim yok. Hatta genel olarak pek bir sorun yaşamadım. Sadece miles morales de bir sefer ce108 kodlu bir hata aldım. Hatayı bildir dediğimde dashboard ekranına döndü. Daha sonra tüm sidequestler dahil olmak üzere bitirdim oyunu. Zaten hem miles hem de spiderman remastereda patch geldi sonrasında. Crash sorunları düzeltilmiştir diyordu imsomniac games Twitter'da. Bunlar dışında ne rest modeda oyun indirirken ne de başka bir oyunda sorun yaşamadım. Astroyu iki kez bitirdim küçük kuzenimle,valhallada da 26 saati devirmişim. Henüz bir sıkıntı yok. Şom ağızlıyımdır şimdi bunları yazdım ya kesin akşama bir sıkıntı çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 25 Kasım 2020; 11:16:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

PS5 geriye uyumluluk konusunda ps3 oyunları olacak mı acaba bilen var mı? MotorStorm ve Blur özlemim dinecek mi?
    Dinecek diyin lütfen 😊

Bu arkadaşa mesaj yazılmamışki benim mesajıma yazılsın peh..

• quote:

Orijinalden alıntı: smurf1971

Arkadaşlar ps5 ps3 oyunlarını oynatıyormu?

Ps5 sadece 10 Ps4 oyunu hariç tüm ps4 oyunlarını destekliyor. Ps3,Ps2 ve Ps1 oyunlarını desteklemiyor.

• Microsoftun kurnazlıkları diye kitap yazılması lazım.
    2 tespiti paylaşmak farz oldu;

1) Cod kıyaslamasında "Gölge efektinden" kısma. Biz halk arasında çalmak diyoruz. (Gpu kastıran-Fps düşüren unsurların başında Shadow Quality gelir). Bu TOOLS gelecek TOOLS gelecek diye sabah akşam yırtındıkları konu buymuş demek. Yok SDK yok SGK... Heryerden kıs Fps kurtarsın. Yersen

2) Xbox S serisini sadece 1k ve 2k yani çözünürlük farkı dışında bİr fark olmayacak, aynı mimari diyip GÖLGE KAPATARAK yine insanları RESMEN DOLANDIRMAN!

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yaklasik 3-4 gundur deli gibi monitor arastiriyordum. Uzun arastirmalar sonucu bugun Media Markette indirime girdigini gorunce Odyssey G7 aldim. Cok ciddi bir rakam ama suan piyasada alinabilecek en iyi monitor buydu birazda gelecege yatirimlik aldim. En buyuk ozelligi 1080p den upscale degil 4k dan downscale yaptigi icin muazzam goruntusu var PS5 de. Tabii 2k destegi gelir ise tam resulation da harika olur. Ayrica piyasadaki en iyi ilk 5 input lag gecikmesine sahip monitorlerden birisi. 2-3 saat kullanim sonrasinda kesinlikle ve kesinlikle butceniz uyuyor ise hic dusunmeden satin alin. Suan icin 1080p de 120hz veriyor ama Sony guncelleme getirir ise 2k destegi olunca 2k 120hz verecek ve cok daha iyi olacaktir.

kardesim hayirli olsun, bende nasipse 32inc alicam haftasonu. Cidden cok iyi yorumlari olab bir urun

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bugun ise gelmeden inmis olan Days Gone a bir bakayim dedim hocam inanin ben boyle birseyi abartan goklere cikaran birisi degilimdir hatta cok memnuniyetsizimdir kolay kolay begenmem bir cok seyi ama gozlerime inanamadim bende VG248QE vardi o cihazdan sonra devrim gibi oldu. Sizin elinizde hali hazirda zaten bir cihaz var ise hic gerek yok ama arayisa giren arkadaslara kesinlikle tavsiyemdir. Curved olayini biraz yadirgamistim basta ama gelince iyi ki Curved almisim dedim ki karsidan bakinca hic dezavantaji yok anlamiyorsunuz bile Curve olmasini. Suan benim acimdan tek problemi 27 oldugu icin gozume cok buyuk geliyor 24 den gectim biraz zorlaniyorum alisamadim hala Online oyunlar icin ama zamanla goz alisacaktir diye dusunuyorum

Alıntıları Göster

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  hocam monitörünüz zaten incelemelerde panel kalitesi resim kalitesi olarak çok başarılı, curved olarakta kelimenin hakkını verecek kadar kavisli benim çok hoşuma gidiyor monitör mesafesinde kavisli ekrana bakmak, eski monitörünüzden geçişte fark eminim muazzam olmuştur benim demek istediğim doğal çözünürlüğü 2k ps5 tarfından da desteklendiğinde şuan görüp memnun kaldığınızdan daha keskin bir görüntü alacaksınız ve memnuniyetiniz katlanacaktır diye düşünüyorum,

• @Hakkan034

Tesekkur ederim Hakan abi simdiden seninde hayirli olsun kesinlikle dogru bir tercih yaptin emin ol gelince gozlerine inanamayacaksin muhakkak usb ile en son guncellemesini indir ve kurulumunu yap oyle test et.

@alyy

2K destegini bende iple cekiyorum umarim getirirler kisa zamanda rakibinde var iken boyle gec kalmalari bile buyuk dezavantaj geldigi zaman bu destek tekrar yorumlarimi guncellerim hocam

@falid

Benim urunde gumrukten cikmis banada 15.90 TL yazmislar gumruk bedelini. Burada herkes 80-100 arasi birsey odedi acikcasi supheye dustum umarim baska birsey gelmiyordur, salatalik gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Avukatım.

hocam

cevabınız için teşekkür ederim

soruyu sorma amacım konu geneli bi sosyal çıkarım yapmaktı ,ps5 alan bunun muhabbetini forumda yapacak kadar seven adamlar nispeten sağlam maaş alan kişilerdir diye bir tezim vardı

gerçi sadece size sormuş olmak bişeyi değiştirmiyor konudaki herkese tek tek sormak gerekiyor ama bu seferde vergi memurumusun diye dalga geçiyolar hocam

ama şu an için 1de 1 gidiyor hocam yani ülkemizde ortalama bi iş yapan birinin ps5 konsoluyla falan işi olmuyor/olamıyor ne yazıkki hocam. bu hep söylenen bi cümle gerçi,yeni bişey değil tabi ama benim istediğim şey bunu bir nevi tescillemek. elimizde bir belge niteliğinde bişey olması yani.

ülkemiz açısından talihsiz bi durum oldugunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben bu tasarımı sevdim ya, özellikle bu konumda yüksek bir gökdelen gibi duruyor. :)

• 
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.