Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33333334333533363337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frobe

Yalnız, ben bu kadar fazla ödülü biraz abartılı buldum.

Alıntıları Göster
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Tüh tüm emekleri boşa gitti arkadaşların. Halbuki oyunu kötülemek için çok uğraşmışlardı. Neyse sonyde kaliteli çok exc oyun var. Diğer oyunlarda şanslarını denerler.Deneye deneye de boşa kürek çektiklerini anlarlar inşallah :)
  • Zaten konsol almanın amacı özel oyunlar yoksa yemişim diğer avantajlarını gider pc oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkimjj

Bu mesaj silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yaklasik 3-4 gundur deli gibi monitor arastiriyordum. Uzun arastirmalar sonucu bugun Media Markette indirime girdigini gorunce Odyssey G7 aldim. Cok ciddi bir rakam ama suan piyasada alinabilecek en iyi monitor buydu birazda gelecege yatirimlik aldim. En buyuk ozelligi 1080p den upscale degil 4k dan downscale yaptigi icin muazzam goruntusu var PS5 de. Tabii 2k destegi gelir ise tam resulation da harika olur. Ayrica piyasadaki en iyi ilk 5 input lag gecikmesine sahip monitorlerden birisi. 2-3 saat kullanim sonrasinda kesinlikle ve kesinlikle butceniz uyuyor ise hic dusunmeden satin alin. Suan icin 1080p de 120hz veriyor ama Sony guncelleme getirir ise 2k destegi olunca 2k 120hz verecek ve cok daha iyi olacaktir.

güle güle kullan dostum, sonunda çözülmüş oldu monitör problemi. 4k dan downscale olması da güzelmiş Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Böylesi var mı çirkin

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

güle güle kullan dostum, sonunda çözülmüş oldu monitör problemi. 4k dan downscale olması da güzelmiş  

Alıntıları Göster

Sagolasin Alper hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu daha ne ki ? Sadece Lou 2'nin ayak sesleri. 10 Aralıkta çok ağlama sesi duyacağız haterlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 25 Kasım 2020; 2:4:21 >
  • Cyberpunkta yeni konsol güncelleştirmesinin seneye geleceğini biliyordum ama gameplayi görünce kesinleşti olay zaten, üzüldüm açıkçası şu aralar en çok oynayacağım oyunun ps4 pro ile aynı grafikli olmasına, fps olarak herhangi bir iyileştirme olacak mı bir bilgilendrşme var mı, bir de bu oyun ps5le in avrupa çıkışıyla aynı tarihte çıkacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgeksa1

Cyberpunkta yeni konsol güncelleştirmesinin seneye geleceğini biliyordum ama gameplayi görünce kesinleşti olay zaten, üzüldüm açıkçası şu aralar en çok oynayacağım oyunun ps4 pro ile aynı grafikli olmasına, fps olarak herhangi bir iyileştirme olacak mı bir bilgilendrşme var mı, bir de bu oyun ps5le in avrupa çıkışıyla aynı tarihte çıkacaktı.

Cyberpunk için zorda olsa yeni nesil yamasını bekleyeceğim. Umarım sabredebilirim.

• ozgeksa1 O kullanıcısına yanıt
    Ben bekleyemeceğim yamayla tekrar oynarım 60 fps sunsun yeterli şimdilik napalım
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Dik olarak gayet saglam duruyor. Zaten yere oyle bir oturuyor ki yerinden oynatmak epey zorlaşıyor. Ben de kediden çekiniyordum ama cihazi görünce pek endisem kalmadi. Devirebilmesi icin koşup koşup toslamasi filan lazim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Yılın Oyunu: The Last of Us Part II

En iyi Hikaye: The Last of Us Part II

En iyi Grafik: The Last of Us Part II

En iyi Ses: The Last of Us Part II

En İyi PlayStation Oyunu: The Last of Us Part II

En İyi Oyun Stüdyosu: Naughty Dog  

Ödülleri Sildim Süpürdüm gene  

Every last one of them

• Arkadaşlar TLOU 2 remastered gibi bir şey çıkar mı ps5 için? Yoksa direkt ps4 versiyonunu alıp mı oynayayım?

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim zaten tv yanında olacak oraya da çıkmıyor ama her ihtimale karşı sormak istedim. O zaman dik kullanacağım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Arkadaşlar TLOU 2 remastered gibi bir şey çıkar mı ps5 için? Yoksa direkt ps4 versiyonunu alıp mı oynayayım?

Al bence sonra istersen yükseltmesi olur yükseltirsin
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt

Hocam neden 4k monitor almadınız direkt?

• Remastered olarak çıkma ihtimali de konuşuluyor
  • 
Sayfa: önceki 33333334333533363337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.