Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SergioLeo , hystaspes Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam sağolun. Unity nin atmosferini çok seviyorum ama şansıma tarihin en bug lı ac oyunudur kendisi 2014 de ne videolar tartışmalar dönüyordu oyun bugdan geçilmiyordu öyle de nasıl oynanır bilmem
  • Ps5 oyun pri ana sistem olarak nasıl belirleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt

yok galiba bende hesabımı ana hesap olarak etkinleştirmeyi bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

Fps yi hatırlamıyorum ama oyun diskli ise oyuna update yaptırmadan çalıştırınca bariz daha iyi grafik (gerçek 4k çözünürlük ve kaplamalar) elde ediyorsun. Ps4 pro da sonradan gelen updateler ile çözünürlüğü düşürmüşler.

Alıntıları Göster
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Pentagramet kullanıcısına yanıt

yeterli hocam bende 2025 aralık ayına kadar uzatmıştım Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

30fps kilidi aşağı yönlü değil de yukarı yönlü bir kilit hocam.yani 30 fps kilitli oyunun çıkacağı max limit. Amaç sabit 30 kare ile vsync şeklinde kilitlenmesi diye biliyorum. Yanlişim varsa duzeltintin.

Hocam teknik detayını çok bilmiyorum; ama, güncelleme ile oyun yeni nesil konsollarda 30 FPS’yi geçmezken eski nesil konsollarda neredeyse sabit 30 FPS ile çalışıyor. Güncelleme öncesi eski nesil konsollarda sık sık frame düşüşleri olsa da yeni nesil konsollar 60 FPS çalıştırıyor.

• İnşallah bu sorunlar hep yazılımsaldır inşallah donanımla ilgili değildir. Bir yanım da şöyle sorguluyor, bu adamlar muhakkak bu oyunları denediler e onlar hataları görmediler mi o zaman. Şayet donanımsal olsa piyasaya sürmezlerdi.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şahsen ben donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Her yeni konsol çıktığında geçiş döneminde olur böyle şeyler. Kaldı ki bu jenerasyon bu CoD vs 7 farklı platforma optimize ediliyor. Yazilimsaldır diye düşünüyorum ama ABD de yeni bir güncelleme yayınlanmış sanırım ama pek de değişen bir şey olmadığını söylüyorlar. Araştırmak lazım, benim sadece gözüme çarpan bir haberdi bu.
  • Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt
    12 aydan birinde bi tane bile oynanacak kaliteli oyun verse zaten kendisini amorti ediyor. Plus bence mantıklı.
  • blackprague kullanıcısına yanıt

eskı nesil oyunlarda. astroda yada ane menude bir sorun yok. Ama mıless morales denen oyun dondu ve makıneyı kapattı. sonra yıne dondu. o gunden berı açmıyorum.. başka ps5 oyunum olmadıgı ıcın deneyemıyorum. donanımda sıkıntı olsa ps4 oyunları sorunsuz oynatırmı yada astroyu? bılmıyorum. ama kımıde hıcbır oyunda sorun yasamadan oynuyor. yazılımsal olsa herkes yaşardı dıyorum. ama yotube reddıte twıttere bakın. her oyunda donma kapanma çökme yaşayan çok oyuncu var.. sorun oyundada değil gıbı.. Sorunun nerede oldugunu bı bılsem.. yoksa makıne su gıbı sessız tertemız. tak açılıyor tak kapanıyor.

• Bu konuda tv işinden anlayan arkadaşlar olduğu için bir sorum olacak.
    Benim tv im 4K 60 hz olarak görünüyor. Ancak motionflow xr 800 hz ibaresi tam olarak ne demek oluyor onu anlamadım?
    Ps5 i (henüz elime ulaşmadığı için deneyemedim) bağladığımda 60 fps üzerinde görüntü almam mümkün olur mu? Nedir bu motionflow 800 hz ibaresi merak ediyorum?
    Tv sony Kd-x9005b.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaos7 M kullanıcısına yanıt

Televizyon ayarlarından enhanced hdmi özelliğini açmanız gerekiyor. Google üzerinden nasıl açıldığı ile ilgili arama yaparsanız, bulabilirsiniz

• Source kullanıcısına yanıt

Bu adamlar bu kadar erteledikten sonra yeni nesil konsollarda en azından frame rate kilidini acmayacaklar mi? Daha yeni nesil güncellemesi bile gelmemiş halini bize niye 30 FPS oynatacaklar?

• Source kullanıcısına yanıt

PS5 oyunu oynayamıyorum korkudan.. o yuzden kusurabakma. sureklı soruyorum.. :(

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Benim merak ettiğim yeni nesil güncellemesi PC platformunda dahil olmayacağı galiba ve bu yüzden yeni nesil güncelleme 2021'de çıkıyor
  • Hocam korkacak birşey yok oynayın oyunları
  • gecenin sad post'u

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Miles bitti bende. Bir sefer Ce108 le başlayan bir hata kodu verdi dashboarda attı onun dışında hiçbir sorun yaşamadan tüm sidequestler dahil bitirdim. Astroyu bitirdim hiçbir sıkıntı çıkmadı. Şu an valhallanın ps5 versiyonunu oynuyorum. 25 saat oynamışım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Şu anlık sıkıntı yok gibi ama çok konuşmak istemiyorum şom ağızlıyımdır çünkü. Sorun yok dedikçe sorun çıkar Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 24 Kasım 2020; 20:27:23 >
  • 
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.