Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theheretic , MortalRide , Teemo Erdoğan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.829
Cevap
1.521
Favori
9.824.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 32803281328232833284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps2,ps3,ps4,ps4pro sahibi oldum . Bu cihazları hepsini sorunsuz kullandım. Sadece bir kez dualshock 4 tetiktuşları bozuldu. Ps5’de joystick de çok kaliteli olacak inşallah. Sony=kalite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 23 Kasım 2020; 13:38:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21 C ortam sıcaklığında, cihaz tamamen açıktayken GDDR6 modülleri 93-94 C’de çalışıyor. Uzun vadede Garanti bittikten sonra konsolunuzu çöpe yollayabilir. Ben şahsen 1 model sonrasını beklemeyi düşünüyorum CUH olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 23 Kasım 2020; 13:27:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

21 C ortam sıcaklığında, cihaz tamamen açıktayken GDDR6 modülleri 93-94 C’de çalışıyor. Uzun vadede Garanti bittikten sonra konsolunuzu çöpe yollayabilir. Ben şahsen 1 model sonrasını beklemeyi düşünüyorum CUH olarak.

tahminen bir sonraki cuh ne zaman çıkar

• Source kullanıcısına yanıt
    Cıhazı almak isteyip tükendiği için alamayan bir çok kişi var bunlar parçalamak için almışlar rezalet ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 23 Kasım 2020; 13:33:20 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt

slink uzatma priz yüzünden ev yanıyordu, daha kaliteli bir ürüne yönelmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Evet arkadaşlar böyle bir problem yaşayan oldu mu? Aynı sorun diğer oyunlarda da varmış.

Alıntıları Göster

Yok böyle bişey olmadı, o paylaşan herifte microsoft yalamasının teki bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-Kartal kullanıcısına yanıt

dbrand PS5'i kaplamak imkansız diyip skinlerinin satışlarını kaldırdı, paraları iade etti. Para kaybı bu.

• ifixit'e göre tamir edilemez demişsin de, kendileri tamir edilebilirliğe 7/10 vermişler. tamir edilemez diye bir şey söylememişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lllmag07 kullanıcısına yanıt
    Ben de Dualshock4 ler sürekli sol analog dan (L3) fire veriyordu. Çok shooter oynuyorum, özellikle warzone da sprint de vs çok basmak gerekiyor ve maalesef bu konuda Dualshock4 çok ama çok kalitesizdi. Kim ne derse desin ben kullandığıma bakarım. 3 arkadaş 1 yılda toplam 5 Dualshock4 degistirdik (sürekli CoD, rainbow6 ve bf oynuyoruz) sırf ben biri 700 biri 500 TL olmak üzere 2 tane değiştirdim.

• Hdr'i aktif edince ekran bayağı bir kararıyor. Neden acaba

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Okuduğunuz mesaj açık değil mi?

Ifixit inceleme yapmış, bak videoyu tekrar koyalım siz de inceleyin

Bak başlık olarakta şunu koymuşlar, ne demişler

Alıntı

metni:
    Xbox Series X Teardown: Totally Modular, Not As Repairable

Bunu ben demiyorum, bana değil, videoyu hazırlayanlara yürüyün siz...

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Vallaha 19 saat 24 saate dönünce gözüm döndü yaptım:) Sorunsuzca aktardım:)

• yokboylebısey Y kullanıcısına yanıt
    Minimum 1.5-2 yıl diyorum. Ps4-3 de öyle olmuştu. İlk PS4 1000 serisi çıktıktan 2 sene sonra 1200 serisi çıkmıştı.

• konudaki ps fanboylarını tek tek blokluyorum konu çok daha güzel oldu tavsiye ederim beyler

kaşla göz arası çete oluşturmuşlar resmen adamlar , girilen tartışmalara bakın zaten hep aynı 3-5 kişi bozuk üslupla tartışma yapıyor

bunun dışında seviyeli eleştiri yapanlara zaten lafım yok

bikaç sayfadır gözlemlediğim olay bu, bundan sonra acıma yok bam bam bam herkese hayırlı forumlar dilerim

not: xboxcu değilim sadece bu kalitesiz ortam benim sinirimi bozduğu için yazmak istedim.

• Modüler olduğu için onarılamaz, ancak sorun olduğunda parça değişimi ile sorun çözülür deniyor videonun sonunda. Son kullanıcının çöpe atmasını gerektirecek bir şey yok.

• kulaklik ile ilgili bir sorum olacak bilgili arkadaslara...

Pulse 3D kulakligi almak icin stock kovaliyorum, bu aralar hic bir yerde bulunamiyor.

arastirirken bu 3D ses olayinin kulakligin degil ama cihazin yazilimla verdigi birsey oldugunu okudum. yani kulaklikta cok buyuk bir olay yokmus.

su assagidaki kulaklik ayni fiyat, bilen arkadaslar ne dersiniz hic beklemeyip bu kulakligimi alayim?

https://www.game.co.uk/en/turtle-beach-stealth-600p-white-gen-2-wireless-gaming-headset-for-ps5-ps4-2764789

• Neverwinter81 kullanıcısına yanıt

Hocam bakın burası Türkiye, bir şeyin tamir edilebilmesi ile parçasının değiştirilmesi arasında ciddi fark vardır. O yüzden genel olarak kullanıcılar cihazları bozulduğunda resmi servis yerine tamircileri tercih eder. Kadıköyde ne kadar elektronik tamirci olduğundan bilginiz vardır herhalde.

O değiştirilebilir parçalar konsolun yarı fiyatına takılır bizde, ben bakınca külliyen oyuncunun cebine zarar bir konsol görüyorum. Zaten performans olarak durumu ortada, üstüne bu tarz sıkıntılar bizim açımızdan ciddi sıkıntı...

• 
Sayfa: önceki 32803281328232833284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.