Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Brick riski var sakın yapmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt

slim çıkabilir hocam.fakat arkadaşların dediği gibi sorunlu çıkabilir

yıllar süren bir çalışmadan sonra bu güçteki cihazı ancak böyle soğutacaklarına karar verdiler.

ps5 slim veya pro da fan sorunu olma ihtimali yüksek bence

ps4 pro dan sonra ps5 in bu derece büyük olması benim için sorun değil.

yeter ki sessiz sakin bir ortamda oyun oynayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Gün geçmiyor ki, Xbox hakkında olumsuz bir haber gelsin. İki konsolda hangisini alacağım diye kararsız kalanlar aşağıdaki videoyu iyi izlesin, zira dünyaca ünlü Ifixit isimli siteye göre Xbox Series X tamir edilemez bir cihaz.

Yani cihazı aldınız, garanti süresince kullandınız, garantiniz bitti ve cihaz bozuldu, direk çöpe atacaksınız, çünkü tamir edilemiyor. Ülkemizdeki konsol fiyatlarını düşününce...

Xbox zaten fps dropran oynanmaz, ex oyun da yok, Alanlara gecmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkenergy90 -- 23 Kasım 2020; 12:49:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

Bana ait değil hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• emre1802 E kullanıcısına yanıt

Az önce konuştum site ile kendileri 2 yıl garanti verdiklerini söylediler Avrupa ve Amerikadan geliyormuş konsollar. Şuan ellerinde stok olmadığını 20 gün ortalama ile geldiğini söylediler.

• Bende Shop4tr den bugün geçtim siparişi

• forumda mutlaka elektrikçi arkadaşlar vardır rica etsem biri yardım edebilir mi daha önce ben çevirici priz almısım S-link SL-W360 Universal - Türk Çevirici Çevirici Priz Adaptör benim ps5 ingiltereden geldi bunu taksam bir sorun olur mu ?

• emre1802 E kullanıcısına yanıt

yurt dısından getirip satıyorlar garantisiz bir ürün için çok pahalı üstelik ne zaman geleceği de belli değil doğru dürüst ürünün.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    TLOU 2 PS5 sürümü çıkabilir ama beklediğine değmez bence. Ben PS5'te oynamaya başladım ve grafik anlamında üzerine çok bir şey koyabileceklerini düşünmüyorum. En fazla 60FPS olur ve hikayeli bir oyun için bence çok büyük bir fark yaratmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt

Elektrikçi değilim fakat içiniz rahatlasın diye şunları söyleyebilirim;

Masaüstü bilgisayarımın güç kaynağını Amazon'dan aldım. 5-10 liralık çevirici ile kullanıyorum senelerdir bir problem yok. Aynı şekilde eski monitörüm de yurtdışı cihazdı, sokakta 5-10 liraya bulabileceğiniz çeviriciler ile kullandım onlarca kez elektrikler gitti ne bilgisayarda ne monitörde bir sorunla karşılaşmadım.

Yalnız akım korumalı priz kullanıyorum tüm cihazlarımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Bunu yaşayan oldu mu?

Evet arkadaşlar böyle bir problem yaşayan oldu mu? Aynı sorun diğer oyunlarda da varmış.

• ps 5 fiyatları ikinci elde pahalıya satıyorlar artık

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Modüler olduğu içindir...

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brnbry kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Bende Shop4tr den bugün geçtim siparişi

Ne kadara geldi gümrük mevzuat ücretiyle

• Kapıda ptt kesecek hocam gümrüğü ama 63 tl gibi birşey çıkacak gibi duruyor böylelikle düz 500 e almış gibi olacağım

• Videonun tam olarak hangi kısmında tamir edilemediği söyleniyor acaba?

• Arkadaşlar şu ses konusuna bir açıklık getirelim,eğer cihanızdan sürekli brrrrr tarzı YÜKSEK bir ses geliyorsa,muhtemelen bir sticker cihazın fanına temas ediyor,nadir de olsa bu sorunu yaşayan insanlar var.Eğer cihazınızdan sadece oyun oynarken,dibine girip kulağınızı dayadığınızda gelen bir brrrr sesi varsa,endişelenmenize gerek yok,bu ses her cihazda olan coil whine sesidir,bir sorun teşkil etmez.Cihazın fanları fazlasıyla sessiz olduğu için,elektromanyetik titreşimlerin duyulması çok normal.Ps4 zaten jet motoru gibi çalıştığı için bu sesleri duymanız zordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.R.I.M.S.O.N888 -- 23 Kasım 2020; 13:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Zamaninda One x i yazilim sorunundan dolayi 3 kere garantiye yollamiştim. 3 ünde de sifir cihaz yolladilar.

birsey degismemis yani.

• 
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.