Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3280. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.214
Cevap
1.507
Favori
9.777.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 32783279328032813282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyunların Ps5 sürümleri çıkma ihtimali var mı?
    Ona göre bekleyeyim biraz daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt

gow un çıkacağını sanmıyorum ama lou 2 çıkabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel_Miller

Şu anki haliyle farkı olmaz ps4 de ki gibi oynarsın ve SSD den dolayı açılma hızı olur galiba. Ama 4 Aralıkta PS5 Yükseltmesi gelince farkı o zaman olacak.

Yükseltmeyi şu an aldığım oyunda ücretsiz yapabilecek miyim yoksa oyunu tekrar mı almam gerekiyor peki?

• Selamlar arkadaşlar, ben de ps5 aldım ps4'ten istediğim oyunları ve verileri aktardım kullanıyorum; şimdi de ps4ü satmak istiyorum ama cihazı direk fabrika ayarlarına sıfırlamak kardeşlik olan hesaplarda sorun yaratır mı acaba? Herhangi bir ayar ekleme-çıkarma kapatma gibi bir şey yapmamız gerekiyor mu?

(çevrimdışı oynama ve paylaşım seçeneği aktif hala getirdim ps5'ten)

Bilgisi olan yazarsa sevinirim, iyi forumlar..

• Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler daha az şerefsiz diye sevinmek.

• Gün geçmiyor ki, Xbox hakkında olumsuz bir haber gelsin. İki konsolda hangisini alacağım diye kararsız kalanlar aşağıdaki videoyu iyi izlesin, zira dünyaca ünlü Ifixit isimli siteye göre Xbox Series X tamir edilemez bir cihaz.

Yani cihazı aldınız, garanti süresince kullandınız, garantiniz bitti ve cihaz bozuldu, direk çöpe atacaksınız, çünkü tamir edilemiyor. Ülkemizdeki konsol fiyatlarını düşününce...

• apache0990 kullanıcısına yanıt

Yeniden oyunu alman gerekmiyor ücretsiz yükselecek PS5 e.

• Ps5 güncellemesi şu anlık almamış oyunları, örneğin god of war, rdr 2 vs oynadığımızda, güncelleme almamış olsa bile ps5 akıcı ve performanslı oynatıyor mu oyunları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Belkide slim çıkmayacak çünkü bu kadar güçlü donanımı slim kaldırmayabilir kaldırsa bile yüksek ihtimal ses ve ısınma sorunları olur

Her versiyonda aynı şeyler dendi. Ama gördük ki o konsolların hepsi bir şekilde küçüldü. Evet PS5 fazla büyük bir cihaz, ama merak etmeyin bunda da Slim emin olun çıkacaktır.

• Ps4’ün power kablosunu kullansak sorun çıkarmı anladığım kadarıyla kablolar aynı ikiside 2.5A 250V

• Bu satış yapan firma hakkında bilgisi olan var mı şuan stok var gözüküyor ayrıca 7990 TL satışı var
    Ben şuan görüp paylaşmak istedim

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Öncelikle teşekkürler Hakan. Arctis Pro + GameDAC ürün hakkında bilgim yok ama Steelseries ürünlerine gelen güncellemeler eş zamanlı oluyor.

Senin kulaklığında opsiyonel kablo ile bağlantısı var ise streo olarak dualsense üzerinden denedikten sonra usb dongle ile deneyip aradaki farkı gözlemle.

Sitede yazılana göre sende problem olmasa gerek.

https://steelseries.com/blog/playstation-5-ps5-compatible-headsets-382

Arctis Pro + GameDAC

• İsteğe bağlı donanım yazılımı güncellemesi, GameDAC'a PS5 giriş modunu ekler
    • USB üzerinden kablolu bağlanır
    • PS5'te 3D ses

Eyvallah abi, benim kulakligin kendisinde ayriyetten 3.5mm giris var ikisine bi denim dedigin gibi. Birde guncellemesini yapim ne olur ne olmaz cok sagol

• Arkadaşlar 2015ten beri kullandığım Plus aboneliğim ve oyunlar var. Ps5 geçince Plusta kütüphanemdeki tüm oyunları oynayabileceğim değil mi?

• 10 üzerinden 7 vermiş adamlar?

• merhaba ps5 uzun bir süre alamayacağım

ps4 de oynamak için ps collection oyunları ile ilgili yardımcı olmak isteyen varsa bana ulaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Gün geçmiyor ki, Xbox hakkında olumsuz bir haber gelsin. İki konsolda hangisini alacağım diye kararsız kalanlar aşağıdaki videoyu iyi izlesin, zira dünyaca ünlü Ifixit isimli siteye göre Xbox Series X tamir edilemez bir cihaz.

Yani cihazı aldınız, garanti süresince kullandınız, garantiniz bitti ve cihaz bozuldu, direk çöpe atacaksınız, çünkü tamir edilemiyor. Ülkemizdeki konsol fiyatlarını düşününce...

Yok artık, bu ne saçma alettir böyle. Rezillik!

• Source kullanıcısına yanıt
    Çıkartmaları sen yapıştırdın sanırım. Olmamış

• 
Sayfa: önceki 32783279328032813282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.