Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AlgoMan , BVBLİFE , BVBLİFE , teknoCat , oguz707 , aegnor92 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.815.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen ya.. Katılıyorum.. 50000 krona da satışa çıkaran oldu.. Ama onlar satamadi.. Sonra da kaldırmışlar anonsları gazeteye çıkıp tepki alınca..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    Tebrikler , 2 Yanlış 1 Doğru yaptı 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Son güncelleme sonrası dongle ve direkt Dualsense üzerinden 3B sesi aynı derece etkili.

Abim konsolun hayirli olsun, bizim pro+gamedac guncelleme aldimi bilgin varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Demek ki karaborsa sadece Türkiye'de yokmuş. Burada birçok kişi ülkemizi eleştirmişti, yok efendim sözde münhasır medeniyetler seviyesine çıkacağız yok bilmem ne... Demek ki medeniyetin beşiğinde de insanlar kara borsada PS5'i fahiş fiyatlarla satabiliyormuş. 5000 Kron'a aldıkları konsolu 18000 krona satmak nedir. Yine bizdeki karaborsacılar daha insaflıymış.

Videonun 3.48 dakikasında bahsediyor:https://www.youtube.com/watch?v=iydMr2FK0f8&feature=youtu.be

Alıntıları Göster

yanlız 4000 tl falan onlarda TL bazında. Bizde 8299 TL. Karaborsa heryerde var bu arada.

• Wifi üzerinden 265 GB veri aktarımı yapıyorum.19 saat kaldı diyor.Çok değil mi ya.Direkt download mu yapılsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 23 Kasım 2020; 10:57:20 >
  • Lan kablosuyla cihazları birbirine bağlarsanız çok daha hızlı aktarırsınız. 200gb civarı veriyi ben 1 saatte aktardım.

• PS5 Web Tarayıcısı: Nerede ve Gizli Web Tarayıcısı Nasıl Kullanılır

PS5 Web Browser: Where Is It And How To Use Hidden Web Browser

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Kaynak : https://www.mmoball.com/news/shows1523.html

Kaynak : https://www.gfinityesports.com/gaming-news/ps5-web-browser-sony-unlikely-to-bring-browser-feature-back-app/

• ambiante A kullanıcısına yanıt
    Brick olanlar olmuş.Korktuğumdan kullanmadım:)

• Geriye uyumluluk olsun dedikte, bu kadar bokunu çikartacaklarini hesaplamamiştim. dusunsene xsx te yutuba girion one x mi açayim series x mi acayim diye soruyo

Saçma geldi bana

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Daha ne gibi şeyler göreceğiz acaba. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 23 Kasım 2020; 11:25:46 >
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt

Çok saçmalama gördüm de karaborsa milliyetçiliğini ilk burada gördüm ilginç gerçekten. Bizim insanımız çok insaflı gerçekten hemen destek olalım para toplayıp alalım bir tane 15bine. Peki Norveç'te deprem şehirlerinde kiralar da artıyor muymuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 23 Kasım 2020; 11:28:17 >
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt

Öncelikle teşekkürler Hakan. Arctis Pro + GameDAC ürün hakkında bilgim yok ama Steelseries ürünlerine gelen güncellemeler eş zamanlı oluyor.

Senin kulaklığında opsiyonel kablo ile bağlantısı var ise streo olarak dualsense üzerinden denedikten sonra usb dongle ile deneyip aradaki farkı gözlemle.

Sitede yazılana göre sende problem olmasa gerek.

https://steelseries.com/blog/playstation-5-ps5-compatible-headsets-382

Arctis Pro + GameDAC

• İsteğe bağlı donanım yazılımı güncellemesi, GameDAC'a PS5 giriş modunu ekler
    • USB üzerinden kablolu bağlanır
    • PS5'te 3D ses

• first9 kullanıcısına yanıt

Anker soundcore life q10 bluetooth kulaklık hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilim.

• PlayStation bugün geldi çok şükür fakat FIFA 21 oynamak istiyordum 5 aralıkta çıkacak olan sürümü beklemem gerekiyor mu yoksa şu an hali hazırda olan oyundan bir farkı olmayacak mı? Ona göre alacağım oyunu direk yoksa 5 aralığı bekleyeceğim fakat tam olarak anlayamadım ne farkları olacağını.

• ücretsiz yükseltme olmayacak gibi

• PS5'i 3840x1080 monitörlerde kullanan oldu mu? Bilgi alabilir miyim.

Samsung CHG90 gibi..

• valla ben lan kablosu ile bağlamayacağım aktarım için indirim bir daha kafam rahat olur rest mode a da almam uzun bir süre

• apache0990 kullanıcısına yanıt

Şu anki haliyle farkı olmaz ps4 de ki gibi oynarsın ve SSD den dolayı açılma hızı olur galiba. Ama 4 Aralıkta PS5 Yükseltmesi gelince farkı o zaman olacak.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkan kablo ile bağlanabilir ancak

• 
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.