Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • custom kapaklar ne zaman çıkar acaba, aliexpress'de falan yok hiç hala

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

custom kapaklar ne zaman çıkar acaba, aliexpress'de falan yok hiç hala

Sony sanırım telif hakkı meselesiyle hemen indiriyor custom kapakları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Buyur burdan yak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

aoc 24g2u 144 hz 1 ms ips modeli 144 hzi hem display port hem de hdmi üzerinden vermektedir. bizzat 2 kablo ile kullandım ve 144 hzi sabit alabildim. bilginize.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

millet daha konsola ulaşamadı dur daha ne customı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hala kargolanmasini bekliyorum xDDD

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Faydalı bir site, burada dursun. :)

https://www.amd.com/en/products/freesync-monitors

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt

Vatan tekrar ön sipariş mi açtı? Yoksa mağazadan mı ön sıra almış? Nsıl oluyor bilginiz var mı?

• Bunu yaşayan oldu mu?

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

Site güzelmiş. aoc 24g2u bahsettiğim gibi 2 çıkışta da 144 hz sağlıyor, zaten freesync premium diye geçiyor.

ps5 almak için 1 sebebim daha oldu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 23 Kasım 2020; 1:6:2 >
  • MortalRide kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle teşekkürler.

Monitörlere baktım ama IPS panelden nefret ediyorum ya şu videoda 2.26'ya bakar mısınız siyahlar gerçekte de böyle mi gözüküyor hep arkada ışık patlaması ve siyahların griye doğru kayması oluyor.

Siz de bunu çıplak gözle farkediyor musunuz?

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam alibaba’da var ama çoğu yer 50 adet altı satmıyor 3 satıcı ile ile iletişime geçtim 4 adet almak için bakalım ne cevap vericekler
    Acaba bu işe mi girsem iyi para var

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Piyasada satılan 144Hz monitörlerin tamamı, hdmı portu üzerinden 120Hz destek vermiyor. Monitörler çoğunlukla PC kullanıcılarını hedefledikleri için, dısplay port üzerinden 40-240Hz aralığında, hdmı portu üzerinden ise 40-60Hz verebilecek özelliklerde üretiliyor. Hdmı portundan 120-144Hz veren monitörler tabi ki var. Özetle; konsol için dikkat edilmesi gereken nokta, alınan monitörün hdmı portu üzerinden 120Hz desteğe sahip olup olmadığıdır.

Kullandığınız monitörün marka ve tam model numarasını yazar mısınız?

Asus VG27AQ

• Awesome kullanıcısına yanıt

Dediğiniz siyahtan griye kayma evet çıpla gözle gözüküyor.Ancak videoda gözüktüğü kadar kötü değil.HDR moduna geçtiği zaman IPS panellerde genel olarak mevcut olan o siyahtan griye kayma olayını büyük ölçüde azaltıyor.Tabiki panel yapısı olarak klasik VA panel gibi olamaz siyah oranları,kontrasttan dolayı.Ancak HDR'ı hem filmlerde hem de oyunlarda denedim ve siyahtan griye dönme durumu gözüme hiç batmadı öyle söyleyebilirim.

VA panel bakacak olursanız BenQ'nun bu modeli çok önerilmiş ama stok sorunu var birçok yerde BenQ EW3270U

Philips Momentum 326M6VJRMB bu monitör güzel gibi duruyor yine VA panel ama araştırmanızı öneririm.

Genel olarak baktığımda birçok sitede LG'nin dediğim 27UK650 modeli ya da türevi olan UL serisi öneriliyor.

Büyük fiyatlara da hem 4K hem 144 hz civarı destekleyen monitörler var ancak o fiyata monitör alacağınıza Sony'nin bu televizyonunu alın daha iyi bence

https://www.trendyol.com/sony/kd-55xh9096-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-42750457?utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=102dc66731f500e8e69f9fe4280371

• Kasapovski kullanıcısına yanıt

Son güncelleme sonrası dongle ve direkt Dualsense üzerinden 3B sesi aynı derece etkili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 23 Kasım 2020; 2:2:20 >
  • Coil whine şikayetleri oldukça artmış durumda kullanan arkadaşlar bu konuda yorum yapabilirse çok iyi olur.

• orqun_1907 O kullanıcısına yanıt

Beni rahatsız eden bir durum yok.

Rahatsız olan kişiler cihaza çok yakın konumda oturuyor olsa gerek, forumlardan takip ettiğim kadarı ile bu konuda şikayetçi olan kişiler genelin çok küçük bir kısmını oluşturuyordur.

• orqun_1907 O kullanıcısına yanıt
    Açık konuşmak gerekirse bu durumun konsola vs hiç bir zararı yok. Bu benim fat kasa PS4 de de vardı PS4 pro da da vardı ama belli ki Sony hala duzeltmemiş. Keyif kaçıran bir durummu ? Bence evet ama kişiden kişiye ve makineden makineye değişir. YouTube da vs izlediğim kadarıyla kimisinde bu ses artık "buzzing" gibi gelmeye başlamış. Aslında bunun 2 nedeni var 1.si kalitesiz bobinler 2. si ise yalıtımsızlık. Derseniz ki yok kardeşim ben gelemem öyle sese falan (ki ben gelemem mesela ama bu şekilde kullanan milyonlarca insan var ve bir zararı da yok) bence biraz beklemenizde fayda var.

• 
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.