Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aliyuşa , BVBLİFE , cangk , encuni , Venomstr , nier , nier Daha Az
7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 15 Misafir - 17 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
180.165
Cevap
1.505
Favori
9.774.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

bu adam da hdmi 2.1 demiş. öbürünü tanımıyorum ama bu adamı tanıyorum en azından

Alıntıları Göster

Yahu koskoca firma yıllardır yeni nesil 120 fps ye hazırmıyız diye heryerde cayır cayır Reklam döndürüyor

sonra kalkıp kutunun için HDMI 2.1 desteklemeyen kablo mu koyacak )) Hiç inanasım gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Arkadaşlar Dualsense'yi herhangi usb şarj cihazından şarj yapabiliyor muyuz? Şarj olurken ledler yanıyor mu?  

Ben iPad Pro 11 18 Watt adapdötürü ile şarj ediyorum şarj olurkene sarı ışık yanıyor şarj bitince ışık sönüyor

• Bu kötü bir haber. Açıkçası Playstation kanadını farklı kılan en önemli olaylardan birisi her nesilde bizlere kaliteli yeni IP'ler sunmaları. Misal PS3 dönemi Uncharted gibi bir efsane ve Resistance gibi güzel IP'ler, PS4 döneminde Horizon ve Spider-Man IP'leri sunuldu. Ki bunun dışında Last Guardian gibi birçok efsane mevcut. Umarım Sony kanadı bizlere böyle örnekler sunmaya devam eder, Playstation'u Playstation yapanlardan birisi de bu çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

PS5 aldın mı böyle kopulur işte  

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Ben iPad Pro 11 18 Watt adapdötürü ile şarj ediyorum şarj olurkene sarı ışık yanıyor şarj bitince ışık sönüyor

Alıntıları Göster

Huawei 40W hızlı şarj var ama sarı ışık bir kere yandı ve söndü, PC'ye taktım onda da aynı oldu  

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Hic acalem yok nasıl olsa alıcam zaten şimdi alsak ne oynucaz ki ??

Alıntıları Göster

Aynen hocam ps4te çıkış günü almıştım sonraki 1.5-2 sene çok leş geçmişti aynısını yaşamayacağım. Ya slimini ya prosunu ya da en kötü fat'ın revizyon modelini alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 22 Kasım 2020; 21:40:13 >
  • Spider Man den almadığım zevki Astro's Playroom dan alıyorum. Böyle bir his anlatılmaz yaşanır. Dualsense ile başka bir kontrolcüyü karşılaştırma yapmak Toros dağıyla Everest dağını karşılaştırmaya benzer. Dualsense kaliteyi Everest e taşıdı. Buna alışan başka kontrolcü aramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Bu kötü bir haber. Açıkçası Playstation kanadını farklı kılan en önemli olaylardan birisi her nesilde bizlere kaliteli yeni IP'ler sunmaları. Misal PS3 dönemi Uncharted gibi bir efsane ve Resistance gibi güzel IP'ler, PS4 döneminde Horizon ve Spider-Man IP'leri sunuldu. Ki bunun dışında Last Guardian gibi birçok efsane mevcut. Umarım Sony kanadı bizlere böyle örnekler sunmaya devam eder, Playstation'u Playstation yapanlardan birisi de bu çünkü.

Bu risk herzaman vardır bu riski Sony geçmişten günümüze şimdiye kadar aldı başarılı oldu bu riski akmaktan vazgeçerlerse Sony artık konsol satamaz

• Ps5 te USB hard diskten uhd bluray remux film izleyebilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Ben çok büyük bir fark göremedim hocam. Analogları yönlendirme için kullanırken aldığım hissiyat aynı. Ancak koşmak ve nefes tutmak için L3 ve R3'e bastığımda daha kolay ve oturaklı hissettiğimi düşünüyorum. DualShock'lerde özellikle FPS oyunlarında hızlı oynarken basıp basmadığımı anlayamıyordum, şimdi Dualsense'e bastığımda çok net bir şekilde anlıyorum.

• 212BerkCan kullanıcısına yanıt

Hocam dün arkadaşım aldı benim mediamarkt 'tan. 15 Aralık 'ta 2. Parti ürünlerin geleceğini söyleyip, o partiden şu anki fiyattan sattılar. Sizde çevrenizdeki firmalara bir sorun , 2. Parti ürünlerden bu şekilde alabilirsiniz diye düşünüyorum

• Source kullanıcısına yanıt

Sanırım volt değerleri ile ilgili olabilir

• Hocam Demon's Soul gibi oyunlarda da çok iyi hissettirdiğini söylüyor yayıncılar. Birinci parti yeni nesil oyunların sayısı arttıkça bu hissiyatı daha da çok hissederiz gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 22 Kasım 2020; 21:42:21 >
  • kataaay kullanıcısına yanıt

Hocam bence ghost of tsushima yeni bir ıp belki sadece Ps5 e özel değil ama ilerde özel olur büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Günaydın arkadaşlar, çeşitli sebeplerden dolayı açılmamış, amazon dan alınma ps5 satmak isteyen varsa talibim. Dijital versiyon tercih sebebidir. Uçuk kaçık fiyat olmamak kaydıyla.

Hocam sen geçen Gebzeden yakalamıştın cihazı bozuk filan mı çıktı acaba tekrar arıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 22 Kasım 2020; 22:5:23 >
    Teşekkür ederim cevap için hocam.Artık sol analogu bozmak istemiyorum.Koşma tuşu olduğundan hep bozuluyordu.Nazik davranmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 22 Kasım 2020; 21:46:8 >
    Evet katılırım kesinlikle.

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, o açıdan içiniz rahat olsun kesinlikle daha konforlu hissettiriyor.

• Source kullanıcısına yanıt
    Genelde cihazın pili fullse herhangi bir sekilde sarja takinca bir kere ışık yanıp sönüyor.

• 
Sayfa: önceki 32663267326832693270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.