Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrec6 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
77.459
Cevap
654
Favori
3.764.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2794
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3194
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1904
  • Favoriye Eklediklerim 668
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3194 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1383 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1115 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38252 mesaj) Mobil (22304 mesaj) Mini (3398 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    197 Mesaj
    Arkadaşlar pes 2021 indirdim oyunu sonra oyunun içine girince bu yükleniyor ama yüzde 49 da kaldı neden acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Steelseries Arctis 7p ve Razer Blackshark V2 Pro uyumlu. Diğerlerini bilmiyorum. Benim aklım Razer'a kaydı.

Alıntıları Göster

Steelseries arctis pro wireless peki?

Kulak kılına da insan şaşırmaz be
    1 tane kır yapıyorlar onuda tüm kulağa kopyalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Dinlenme modunda oyun indirmede bi bende mi sorun yok. 1TB a yakın PS4 oyunu indirmişimdir herhalde dinlenme modunda, hepsini sırasıyla indirmiş. Ayrıca ön paneldeki USB portu da çalışıyor. Kutudan çıkan USB kablosu ile.

Yine mavişehir teknosadan mı aldın konsolu?  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 22 Kasım 2020; 20:44:19 >

Orijinalden alıntı: rfncskn

Yarın ps5 geliyor ps4 prodan oyunları wifi üzerinden aktarmayı planlıyorum. indirmek ile uğraşmak istiyorum. bu işlemi yapan bir arkadaş oldu mu? risk mi alıyorum sorun yaşama ihtimalim var mı? Kanuyla alakalı geri dönüp biraz okudum ama paylaşılan bir sey göremedim.

Wifi veya kablo denemeyin.ps4 pro Buğra kalıyor..PS 5 de sürekli arka planda indirme devam ediyor diyor..

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Yarbay
    2818 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

Jim Ryan Yeni IP'lere yatırım yapmanın çok riskli olduğunu söylüyor.

https://twitter.com/eurogamer/status/1330558979563532301?s=19

• Yüzbaşı
    895 Mesaj

120fps destekli bir oyuna girmen gerekiyor. Oyunu arkaplanda açık kaldığı sürece 120hz veriyor

|
    |
    Gaara34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tospik

Yırt dışından neredeyse yarı fiyatına alınabilecekken sizce alınır mi ? Aralikta stok kesin açılır merak etmeyin

Yurt içinde de o fiyata CD’li alabiliyorsunuz. Lütfen su yamyamlara para kazandırmayın azıcık sabredin

Bu gidişle pek açılmayacak gibi hocam bu piranalara para kaptırmayı kimse istemez ama amazonun yaptığı yamuk yüzünden siparişim son gün iptal edildi.İlerde bu cihazları bu paralarada bulamayıp ps5 sevdamı sonlandıracakmışım gibi geliyor.Spotculardan, ondan bundan kimseye sıra gelmiyor.Sony desen stok konusunda sınıfta kaldı yada bilerek böyle yapılıyor talep artsın diye.

Çok teşekkürler

|
    |
    GoldPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    Bende ses filan yok jarj da oluyor.ama arka planda otomatik sırayla indirmiyor..sıradaki ne geçince indir demezsen bekliyor

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Emekli Yönetici
    28516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: duren

Hocam SSD mi yoksa HDD mi kullanıyorsunuz modeli nedir acaba memnun musunuz

Seagate harici hdd var hocam. İçini açıp içindeki hard diski cikarmistim. Ps4 pronun icinde kullaniyordum sonra PlayStation 5 alınca prodaki diski söküp tekrar kutusuna taktim  

Modelini hatırlamıyorum ama hepsi aynı zaten 120-130 megabayt okuma vs

|| AMD Ryzen 9 5900X / 1866 FCLK || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ@3733MHZ RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 5 / PS VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB ||
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj

İtirazım yok 😊

White Noise kısmında da haklısınız zira benim videoda gelen ses de normalde kulağa batacak gibi gelmiyor. Bende arka planda bir ses daha (coil whine ya da fan sürtmesi) var. Onun da ne olduğunu sonunda fanı söküp göreceğim.

|
    |
    GT_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Hocam hiç ekstra kurcalama derim ses her halükarda olacak içinide rahat tut. Nede olsa isterse uçak sesi çıkarsın cihazlarımız Türkiye garantili bi durum oldumu verir alırız yenisini hiç sıkıntı etme sen

|
    |
    Jean001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13110 Mesaj

Amazon.de vergisiz almıştınız ?

|
    |
    212BerkCan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1678 Mesaj

Benmkide ediyor hocam sıkıntı yok nedense kutu içinden çıkan kablosu ile etmeyip oulse 3d den çıkan ile ediyoe

|
    |
    SacredDivinity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    28516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Yine mavişehir teknosadan mı aldın konsolu?  

Alıntıları Göster

Amazon fransadan aldim bu sefer  

|| AMD Ryzen 9 5900X / 1866 FCLK || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ@3733MHZ RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 5 / PS VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB ||
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj

Hocam filmler bluray disk le mi izliyorsun yada USB harici hard disktn mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcicorccik -- 22 Kasım 2020; 20:59:59 >
    |
    |
    joven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj
    Arkadaşlar USB harici diskteki 4k hdr filmleri açmıyor bunla ilgili bir sıkıntı var media playerde

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Amazon.de vergisiz almıştınız ?

İptal edip tr den alayım dedim tr amazonda siparişimi son gün iptal etti sebepsiz kaldım böyle bulamıyorum cihaz.

Ultra blu ray diskle izliyorum

|
    |
    corcicorccik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Ekonomi
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,578
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.