Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
180.820
Cevap
1.520
Favori
9.823.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hıc denemedim ama olmaz diye düşünüyorum bende. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bahsettiğim ayar bende kapalıysa sen aktif edip oynayabilirsin evet. 1 kişi açabiliyor ama onu, ps4'de ki sistemin aynısı yani sadece ismi değişmiş. tek yararı aynı hesap ps4'de de kullanabileceği için 4'e çıkmış oluyor

ps5 pri

ps5 sec

ps4 pri

ps4 sec

(ps4 kısmından tam emin değilim çünkü aynı anda 2 hesaptan girilmesine izin vermeyebilir farklı cihazlar olsa da. ps4 pri olur ama, toplamda 3'e de düşebilir yani. onun denenmesi lazım  )

Bunun cevabını vereyim. Kafedeki fifa21 hesabın aynısını ps4'te hesap açık iken sec olarak ps5'e de açtım, Ps4'te açık olan hesap kapanmadı.Aynen devam ettim. Yani bu demek oluyor ki, ps4&ps5 ortak çıkan oyunlarda 2 pri, 2 sec yapılabilir. Yani toplamda 2 kişi değilde 4 kişiye bölünüyor. Yani oyunlar daha hesaplı bir şekilde kardeşlik yapabilir.

• gkhn09 kullanıcısına yanıt

Hocam 12 Aralık'ta tekrar stoklara girecek diye yazı belirdi sonra kaldırdı amazon.de.

Biraz bekle derim o yüzden👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 21 Kasım 2020; 13:52:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FtpX kullanıcısına yanıt

Philips' de de oluyor.

• GT_55 kullanıcısına yanıt

2si sec hesap aynı anda oynayabildi mi yani

• A7 mi Pulse HD mi alayim derken Overgame dun Pulse HD stoklara soktu ve siparis verdim bugun kargoya vermisler pazartesi ulasir artik elime. Tek istegim son ses de insallah oynatmayacak kadar yuksek ses veriyordur. Kac senelik Cloud 2 bu konuda muazzam son ses e dayanamiyorsunuz.

• MA11 kullanıcısına yanıt

Hocam 27 kasım cuma günü black friday, 25 aralık cuma günü de noel var. Bu tarihlerde girmeme ihtimali yok ama ne kadar girer orası muamma. Bu tarihlerde de yakalayamazsak geçmiş olsun zaten artık şubat-marta sarkar o iş..

• Tekrar yayındayım.

www.twitch.tv/violento35

• 3 ayri kol vardı hepsi birer değişti biride 2 defa değişti hocam.sol Analog motorları bozuluyor genelde. Proyu çıktığı ilk günden beri kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 21 Kasım 2020; 13:58:35 >
  • brnbry kullanıcısına yanıt

Hocam Amazondan fiyatlar ne durumda olur? Toplam vergiler dahil ne öderiz acaba?

• geçirdiğim kalça ameliyatından sonra ilk işim konsolumu kurmak oldu Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

oyuncu adamız biz. Tüm arkadaşların aızlarının tadıyla oyun oynamak nasip olur inşallah

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • ydn06 kullanıcısına yanıt

tabii kur nerlere gelir 2 ay içinde belli değil haklısın. ama vergilerde düşüş olacagı kesin. yükselen kur ile Aynı fiyatta kalması muhtemel tabii. cok belirsiz bir ülkede yaşıyoruz. konsol alıcazz diye ekonomist gibi olduk :)

• Amazondan UK den alanlarin köftelik bulgurlari hayirli olsun

Şaka şaka inş kavusurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 21 Kasım 2020; 14:6:26 >
  • En güçlü konsol aynen aynen

• MA11 kullanıcısına yanıt

Diskliyi bilmiyorum Dijital versiyon için konuşmak gerekirse;

Kargo+vergi herşey dahil Amazon almanya 545 euro, Amazon ingiltere 466 pound.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Önce geçmiş olsun, sonra da hayırlı olsun😊

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Sanmam hocam sağlıklı kullanımda hiç bir şey olmaz gibime geliyor

• GoldPunch kullanıcısına yanıt

PS4 versiyonu çalışıyor sıkıntısız.Arkadaş remastered versiyonu indirmeye çalışmış olmamış.

• Rest mode da ön usb portlarından şarj almama sorununun çözümü

Dün redditte açtığım dualsense in rest mode da öndeki usb portlarından şarj olmama konusunun başlığına bir cevap gelmişti kablo değişip hatta pulse 3d varsa onun şarj kablosunu deneyin olacaktır denmesine istinaden bugğn gelen pulse 3d nin şarj kablosu ile dualsensi rest mode da ön usb portlarından şarj etmeye çalıştım ve oldu ilginçtir ki dualsensin kablosu ile sadece arka taraftan takınca rest mode da şarj ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 21 Kasım 2020; 13:11:29 >
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Vergilerde düşüş olacağı kesin ne demek? Bu ülke tarihi boyunca ne zaman hangi vergide indirime gitmiş. Ek gümrük vergisi süresi bitmeye yakın yine uzatılacaktır.

• 
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.