Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KenanK89 , Angry Toad , nier , nier , matea3535 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.785
Cevap
1.518
Favori
9.820.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32043205320632073208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni stoklar nezaman gelir tahmini bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasapovski

Arctis 9 aldım. Önce PC’den son sürücülerini yükledim sonra konsola taktım gayet güzel çalışıyor. Ben memnun kaldım.

Eyvallah, bende 7 var, ps4 ile kullanıyorum. Digital. Edition beklediğimden merak ettim acaba sorunsuz çalışıyormu, gamerasi nickli arkadaş test edicem demişti ama haber çıkmadı şu ana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1cemoo

Herhangi bir 4k monitörde 60h yi almak için hdmi kablosunun 2.1 olması yeterli mi yoksa monitörün de bu özellikte olması mı gerekiyor? Deli gibi monitör bakıyorum ama hdmi ın kaç olduğunu bir tanesi bile belirtmemiş.

hocam kutudan çıkan zaten 2.1 versiyon. düşük versiyonlarda da problem olmadan kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hocam kulaklıkda ki surround olayı manyak güzel. Fortnite ve cold war da deneyimlediğim kadarıyla ayak sesinden sesin sağa sola kayışlardan oyuncu kaçırmadım. En ince detaya kadar ses veriyor baslar ve tizler çok güzel alacaklara tavsiye ederim. Hiç steelseries e girişmeye gerek yok.

Ses yuksekliği nasıl hocam , önceki gold serisi wireless sony kulaklıkta ps4 proda azdı ses...

birde kulaklığı teşefonunuzda kullandınız mı ses kalitesi olarak , atıyorum iphone da mesela sesi nasıl veriyor. Karar vermek açısından benim için çok önemli değerli bilgileriniz :)

• Bir sorum olacak arkadaşım ps4 kullanıyor ve ana hesabımız ps4 olan arkadaşımızda... Bende de ps5 var ve ps4 olan arkadaşımın hesabını ps5 de ana hesap olarak aktif ettim. Bu durumda ana hesaptaki oyunları oynamaya devam edip psn plustan yararlanmaya devam edecek miyim? Yanıtlarsanız çok sevinirim🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geldi be sonunda oyunun limiti yok. Televizyonda yolda.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 21 Kasım 2020; 12:56:29 >

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Aynısı benim için de geçerli 60hz yazıyor orda bilen biri bizi de bilgilendirirse hoş olur

• alionderr A kullanıcısına yanıt
    Bence Black Friday için stokları kesinlikle vardır. Benim tahminin Black Friday’de açacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainy00

Görseldeki 3 noktalı yere tıkladığında orda, ps4 ve PS5 versiyonu olması lazım. Oradan indirebilirsin.

Iki versiyonu indirmene gerek yok.

Ondan ince indirirken sağda olandan ps5 yükseltmeli notu olan vardı onu indirmiştim. Şimdi buraya giriyorum ps4 yada 5 yazmıyor sadece oyna yazıyor.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Kaanowicz kullanıcısına yanıt

monitor modellerinizi yazarsaniz yardimci olabilirim belki, 120 hz icin performans modunun secili olmasi lazimdi sanirim,onu yapmadiysanız onuda deneyin.

@Kaanowicz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 21 Kasım 2020; 13:9:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

World Rally Car 9 (WRC 9) Oyunu indirime girdiği için alıp denemek istedim.

ps5 grafik güncellemesi ile oyun gerçekten oldukça iyi bir sürüş sunuyor.

dual sense desteğini hisettiriyor.

taş ve toprak alanlarda hissiyat güzel ,

araç motor sesleri çok iyi

özellikle yol hissi çok güzel oyunun.

grafikler tatminkar, 4 mevsim hava durumu ve türkiye ralli etapları mevcut.

ps5 sec hakkını verebilirim.

uzun süre pri hakkı bende kalır oyunun.

Beklentimden iyi çıktı oyun bu sefer...

Rally severler ve ps5 sahipleri kaçırmasın

WRC 9 mu ?

• canlı yayındayım arkadaşlar

www.twitch.tv/violento35

Takılma donma olabilir yayında ama geribildirimlerinizi rica edeceğim yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Kardeşim hayırlı olsun, güle güle kullan 😊

Teşekkürler :)

• hopeful H kullanıcısına yanıt

Ps 4 pro ile fark görmemeniz normal. Kablonun asıl amacı 4k 120Hz desteği sunuyor olması. Ps 5 ve hdmı 2.1 destekli bir tv ile farkı mutlaka görürsünüz. :)

• Bu arada Mortal Kombat 11 oyun save ps4 oyun saveleri arasında, ps5 versiyonunu indirdim oyunun ama save gelmedi. Saveyi ps5 bölümüne nasıl geçirebiliriz ?

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt

Aynen hocam WRC 9 oyun. İsmini yazmayı unutmuşumPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Bizde kavuştuk sonunda :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Oyunun ismi nedir

• oly1786 kullanıcısına yanıt

Ben dün gidip UPS'ten kendim teslim aldım herhangi birşey demediler . Bölge bölge değişiiklik gösteriyor olabilir. Balıkesirdeyim ben bu arada.

• hdmi 2.0 ve 1.4 baglantisina sahip arkadaslar 120 fps icin sunuda bir denesinler.

• 
Sayfa: önceki 32043205320632073208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.