Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deathbringer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.820
Cevap
1.520
Favori
9.823.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32023203320432053206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu 1080p TV'de oynayan var mı? Grafik olarak Ps4 ile aynı mı?

• Vio35 kullanıcısına yanıt

Pulse hakkında düşüncelerinizi artık sizden bekliyoruz hocam, madem dağıtıma çıkmış.

• hocam hava derdinden çok toz derdi olur bence. direk yere koyarsan oldukça fazla toz toplayacaktır.

• Harekete hazırım... Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt

iyi eglenceler hocam

• Arctis 9 aldım. Önce PC’den son sürücülerini yükledim sonra konsola taktım gayet güzel çalışıyor. Ben memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 21 Kasım 2020; 11:48:30 >
  • Dualsense i şarj etmek için kutusan çıkan kablo 2 yönlü Type C değil ya,Ps5 e normal USB girişinden takıyoruz.Acaba 2 yönlü Type C kablosu alıp,o şekilde daha hızlı şarj edebilir miyim Dualsense i ? Ayrıca elimde ipad pro için type C şarj adaptörü var,onunla şarj etsem sorun yaşar mıyım sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Harekete hazırım...
    Yatay koymada fark varmı dik olarak koyacak yer bulamıyorum. Salona koymadım oda küçük dik olacaksa sehpa türü birşey yaptırmam lazım. Kullanan arkadaşlardan yatay koyan varmı başka

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    ben bu kabloyu 3 aydır kullanıyorum ps5 için almıştım ama şu an ps4 pro cihazımda kullanıyorum bir fark göremedim şimdilik

• Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt

Bu oyunu öne çıkaran "Blade Runner" tarzı atmosferi (Renk paleti-Şehir atmosferi ve karakter modellemeleri"

Oyun tam next gen değil. Zaten next-gen oyunlar tam anlamıyla 2022 yılında çıkış yapacak. Bu oyun bu nesil için yapıldı.

Hataları ve eksikleri çok o yüzden çıkış yapamadı. Ama Neon ışıklar ve Ray_Tracing ile 1.5 porsiyon next-gen de diyebilirz.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 21 Kasım 2020; 12:1:1 >

• LeProvo kullanıcısına yanıt

Banada dün aynısı oldu tamamen milesta. sonra yıne oldumu çözümü buldunmu? yazılımsalmı acaba donanımsalmı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Bir ara bu nesilde Xbox mı alsam diye düşünmüştüm Gamepass falan derken ama iyi ki almamışım. PS5 yerine Xbox alsam şu anda sinirden uyuyamazdım geceleri.

zaten orta halli bir pc niz varsa xbox eksikliğini hissettmezsiniz.

• Obsidian kullanıcısına yanıt
    Neden hocam. Ben ayni fiyat olsa xbox alırdım. Oynadigim sadece fifa ve Battlefield..

Hala karar veremedim. Xbox kolu her zaman saglam oluyor. Ps 4 kolunu 5 defa garantiden değiştim..

Touchpad ve tetik tus tepkileri benim işime yaramaz zaten . Rekabetçi oyunda sıkıntı o gecikmeler. Kapatılıyordur ama önemli değil sağlamlık önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 21 Kasım 2020; 12:5:16 >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Hocam PS5'i koyduğun yerde iyi hava akışı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Bu güne kadar net bir bilgi bulamamıştım, o yüzden direkt kendim denedim. Evet arkadaşlar eğer Hdmi 1.4 1080p 144hz monitörünüz varsa 120fps alabiliyorsunuz.

benim monitörde 1080p - 144hz ve HDMI 1.4 fakat 1080p 60hz gözüküyor. baya bakındım çözemedim. siz her hangi bir ayarı aktif mi ettiniz?

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Hocam mortal combat 11 ultimate edition olarak tekrar çıktı diye biliyorum,merak etmeyin yakında netleşir.

Evil Within mesela ps3 ve ps4 trophyleri ayrı ayrıydi mesela.Bu da öyledir büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar type C kablosu ile şarj aletinin kafasını konsola değilse normal prizde şarj etsek herhangi bir zararı olur mu dualsenseye yoksa konsol da mı şarj etmek daha mantıklı

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 32023203320432053206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.