Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ü.kızılay , Aliyuşa , Aliyuşa , noww12 , wardaddy58 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.711
Cevap
1.518
Favori
9.813.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32003201320232033204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

360 avm ön siparişe başlamış. fiyatta inidirimde yapılmış. teslimat süresi 20 gün diyor. bence biraz daha sabırlı olun ocak aynda 6.000 6.500 tl civarına iner fiyatlar. aradakş fark ile 3 oyun alınır spotculardan.

İhtimal dahilinde değil o fiyatlara inmesi. TR'den alacak olanlar, 8299'dan alsınlar derim. Anlık indirim, çek falan bulunabilirse daha iyi olur. Ancak 6-6.5 bin liralara imkansız ötesi. Bu ülkede öyle bir ekonomi var ki, artık piyasaya sürülen elektronik cihazlar zamanla ucuzlamıyor, aksine pahalanıyor.

• tabii cihazı alanlara lafım Yok yanlış anlaşılmasın. ben de zor tuttum kendimi 8.300 tlden almamak için. bu fiyatları çok rahat alacak durumdamyım. ama ben hükümetin kendi insanını solmasına dayanamadığım için almadım. yurtdışında bayağı bir akrabam var oradan getirtiyorum. dünyanın hiçbir yerinde kendi halkını bu kadar soyan bir hükümet anlayışı yoktur. bu insanın kanına dokunuyor. su anda euro 2.50 olsa saçma sapan vergiler olmasa sadece kdv olsa, suan bu konsol tr satış fiyatı 2950 tl olurdu. maalesef kendi ülkemizde her alanda bu kazağı yiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nier

Bu sabah oyunları indirmek için dinlenme moduna aldığım ps5 i açtım görüntü yok ses vardı, hdmı1 hdmı2 arası geçiş yaptım yine gelmedi. Hdmı kabloyu çıkarıp taktım bu sefer görüntü geldi. Tuhaf, umarım yazılımsaldır.
    Aldıgımdan beri uzun süreler dinlenme moduna aldım sorun çıkmadı. Ben paggue marka kaliteli bir kablo aldım sizede öneririm. O kadar para verdik kaliteli bir kablo almakta fayda var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunları ps5 versiyonuna yükseltme olayını anlayan var mı ? Mortal Kombat 2 tane iniyor hangisi 5-4 anlaşılmıyor. Menüde tek oyun var. Bir de 4 versiyonu olmak zorunda mı ? Sadece 5 versiyonu indiremiyor muyuz ? Zorun da ise ikisi de aynı diskte mi olmak zorunda?
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Benden tüm PS5-SPIDERMAN severlere gelsin.

4K (UHD) Wallpaper...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 21 Kasım 2020; 10:31:21 >
  • İçinden çıkan kablo kalitelidir diye hiç hdmı arayışına girmedim, ama sorun kabloda mı emin de değilim.

• Bende ac valhalayı indirirken şaşırdım baya. Oyunun yanında ps5 diye yazması lazım.

Birde bilgin olsun, ps4 ten kalan save den devam edeceksen, kupalar ps5 te sıfırlanıyor. Ps4 için ayrı ps5 için ayrı. Kupa takıntın varsa yani. 👍

• rainy00 kullanıcısına yanıt

Kupa takıntım yok farkettim onu zaten sıfırlanmış. Ama sorun su iki tane mi Mortal Kombat olacak ? Bende tek oyun var menüde, iki tane iniyor Mortal Kombat. Çok karışık bir sistem.

• günaydın

• quote:

Orijinalden alıntı: mc994

Saolda haya soruma cevap bulabilmiş değilim 😊

Alıntıları Göster
    Kusura bakma ben yurt dışında yaşıyorum ama tavsiyem UPS kargo şirketini ara istersen daha hızlı cevap bulabilme şansın olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E0B8030F

Ps4 almaya gittiğim.sabah eşim Söylemişti:) ....haha 7 yil geçti ya..

Evliliğiniz daim olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsolun yazılım güncellemesini yapmıştınız değil mi?

• Arkadaşlar konsol ile beraber hdmı 2.1 destekli kablo gelmiyor şeklinde bir video paylaşılmıştı. Bu konuda bilirkişi değilim, fakat böyle bir durum var ve kablo almayı düşünüyorsanız eğer, bu markayı tavsiye etmek istedim. Uzun yıllardır bu markanın ürünlerini ben dahil forumda bir çok kişi kullanıyor.

https://www.entepeteknoloji.com/Sertifikali-hdmi-21-kablolar/Paugge-Hdmi21-ATC-Sertifikali-1Metre-HDMI-Kablo-7NA8K1PRO

• Hayır birtane iniyor. Ps4 ve PS5 versiyonu mevcut. Yanında yazması lazım. Ps5 diye.

• Arctis 7 yi denediniz mi, herhangi bir şey var mı?

• okttay kullanıcısına yanıt

Cihaz ilk açtığımda otomatik güncellendi, sonra da dualsense güncellendi. Ondan sonra güncelleme yapmadım hiç .

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Cihazda şu ana kadar eksi olarak sayabileceğim tek şey coil whine sesi cidden. Buda olmasa kusursuz cihaz derdim.

Bu ses kaydı iphone 11 - sesli notlar uygulaması ile - yaklaşık yarım saat miles morales oynadıktan sonra oyunun menüsündeyken kayıt edildi.

https://sndup.net/4z94

Sesi dinlemek için linkten, download diyin indirmeden açıyor mobilde.

Fakat bende ilk seri PS4 Pro vardı. Onun yanında acayip sessiz kalıyor cihaz. Fan sesi duyulmuyor gibi bişey. Coil whine içinde cihazın iyice yanına yaklaşmanız lazım. Bu kaydı cihaza sıfır aldım diyebilirim.

Bende de coil whine sorunu var.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Tamamen katılıyorum hocam. Astro'yu oynarken bende aynı şeyleri düşündüm. Umarım hiçbir sorun çıkarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainy00

Hayır birtane iniyor. Ps4 ve PS5 versiyonu mevcut. Yanında yazması lazım. Ps5 diye.

Hocam indirdim oynuyorum, ama 68 GB daha indiriyor hatta çoğu indi ama güncelleme falan demiyor aynı oyun. Ekranda da extradan bir oyun belirmedi. Ne olabilir bu ? Boşuna yer kaplamasın istiyorum.

• AC Valhalla dijital indirilenlerde de böyle bir durum var mı, iki versiyonu da mı indiriyor acaba PlayStation 5’e?

• 
Sayfa: önceki 32003201320232033204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.