Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpererez , encuni Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31613162316331643165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5'te Hdr için ayrı bi ayar mı yapmak gerekiyor ya da bundaki hdr ps4 pro'dakinden farklı mı? Pro'da hdr destekliyordu fakat ps5'te fotolarda da görüldüğü üzere hdr desteklenmiyor olarak görünüyor bende. Tv kodelim Samsung ks8500;

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

hdr ayarla dediğimde de desteklenmiyor uyarısı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 20 Kasım 2020; 1:47:9 >

• Western Digital 500GB WD_Black SN850 NVMe Internal Gaming SSD - Gen4 PCIe, M.2 2280, Up to 7000 MB/s - WDS500G1X0Ehttps://www.amazon.com/dp/B08KFN1KT1/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_gwVTFb3S01HJG

Sony biran evvel açıklasa da uyumlulukları black fridayden çaksak birtane şundan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler elimde Steelseries actress 7 kulaklık var. Ps5te bu kulaklığı deneyen var mı ? Performansı nasıl ?

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Bu fiyattan alanda akıl yok.Bu fiyata satabileceğini sanan gerizekalılarda hiç akıl yok.6000 teklif ettim çoğuna moralleri bozulsun.Stoklar artınca ek gümrük vergiside kalkarsa 3 ay sonra Yazıcıoğlunda 6500 lira cihaz.

• Beyler taşınabilir diskte oyunlar duruyordu, hiç silmedi direkt kurulu şekilde geldi oyunlar. İndirme derdinden tamamen kurtuldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 20 Kasım 2020; 1:50:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne pulse 3d miş be arkadaş, 10 tane mi ürettiniz naptınız, yok yok yok

• dikkat et brick olmasın sonra Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Siparişi verip parayı da ödedeik öylede yok ğrün hala kargolanmadı

• Eve getirdim cihazı, layık olduğu tv'ye. :)

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Cx mi ?

• Hdd baglayarak hdd deki oyunlar oynanabiliyormu,yoksa hdd kileri ps5 icine aktarmakmi gerekiyor

• Jean001 kullanıcısına yanıt
    Hocam sesle ilgili video bekliyoruz 💁🏻‍♂️

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Direk onun hesabına gir hepsini kütüphaneye ekle. Ps4 de ana hesap olması seni ilgilendirmiyor. Psn kardeşin ps4 de kardeşliğin olması için kendi hesabını sec olarak kullanmak zorundaydı. Artık o ps4 de ana hesap yapabilir sende ps5 de aynı hesabı ana hesap, yapabilirsin. Biz şunu da denedik. Benim hesabım X diyelim ps5 de açtık online olduk. Ardından X hesabını ps4 de açtık online olduk. O şekilde de oynamaya devam edebiliyoruz. Hesaptan atmıyor.

• Diskli AC:Valhalla alıp PS5'e yükseltebilen oldu mu? Bende yükseltme seçeneği çıkmıyor, oyunun PS4 versiyonu çalışıyor 30 fps olarak.

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Konsol içerisinden renk formatını otomatiğe alın. Tv ayarlarından HDMI UDH Color ayarının aktif olup olmadığını kontrol edin. Son olarak dinamik kontrast ayarı açık ise kapatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

Hdd baglayarak hdd deki oyunlar oynanabiliyormu,yoksa hdd kileri ps5 icine aktarmakmi gerekiyor

Hdd takınca onarma işlemi yapıyor sonra kütüphane de kurulu kısımlarda gözüküyor oyun. Suan conrtol oynuyorum :)))

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Kafaya taktım ya bir defa 🙂

Neyse, tek avuntum ekran kartı tecrübem. Başta ciyak ciyak bağıran kartın sesi Zamanla yok denecek kadar azaldı. Aslında ekran kartından gelen sesi nedense hiç umursamamıştım ama ps5’de tam sessizliğe şartlamışım kendimi demek...

Umarım zamanla ps5’in sesi de azalır.

Bu arada eklemek isteyen arkadaşlar varsa; flying_cat80
    Bakalım kulaklıktan coil whine duyacak mıyız? 😊

bir ekleme; tekrar kontrol ettiğimde rest modunda sesin yok denebilecek seviyede olduğunu gözlemledim. Bu konudan endişe eden arkadaşlar olmuştu, bilgileri olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 20 Kasım 2020; 8:9:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Bu fiyattan alanda akıl yok.Bu fiyata satabileceğini sanan gerizekalılarda hiç akıl yok.6000 teklif ettim çoğuna moralleri bozulsun.Stoklar artınca ek gümrük vergiside kalkarsa 3 ay sonra Yazıcıoğlunda 6500 lira cihaz.

Ön siparişlerin tükendiğini gören devletin ek gümrük vergisini %50den 20ye düşüreceğini hiç sanmıyorum. Hatta ben olsam arttırırım bile. Havadan %50 ek gümrük, ek gümrüğün %20 ötvsi ve ek gümrüğün ötvsinin %18 kdvsini kazandılar.

Ebayde de karaborsa çok, 800-900 dolara gidiyor ps5ler. Bize özel bir durum yok...

• şopen27 kullanıcısına yanıt
    https://streamable.com/jub96c

Buradan buyurun.
    Coil whine.

Bu arada rest mode’da gelen bundan çok daha az. O andaki sesi almak için 15cm kadar yakına gelmek lazım.

Ama bu videodaki ses ana menüde beklerken kaydedildi ve 2 metreden duyuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 20 Kasım 2020; 2:4:35 >
  • 
Sayfa: önceki 31613162316331643165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.