Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rest mode’u denedim, oyunları açık bıraktım, her türlü işkence testinden başarıyla geçti benim aslan parçası.

AC Valhalla, Demons Souls, Miles Morales, Sackboy, Astro denediğim oyunlar. Rest modeda indirdiğim oyunlar ise: Persona 5, SF V.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neverwinter81 kullanıcısına yanıt
    Tek sıkıntı dikkat ettiğim ki bu herkesde mevcut anladığım kadarıyla ön usb portlar şarj için yeteri kadar enerji rest mode da veremiyor bu yğzden rest mode da dualsense şarj etmek ön usb portlarda olmuyor mecbur arka usblerden gücü almak lazım. Şimide arkaya bağlayıp denedim restmodeyken şarj oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS5 controller not charging for some users who are simply attempting to use the front USB port to do so. Putting the console in rest mode and attempting to charge the DualSense through the front USB currently doesn't work, leaving plenty of confused users wondering why their controller is dying so quickly.

Luckily, there is a fix for the PS5 controller not charging - it's just a dumb one that doesn't feel like the kind of thing that should be present on a device as expensive and advanced as the PlayStation 5. While various other solutions make the rounds on the internet, the only one that appears to consistently help so far is to use the rear USB port on the PlayStation 5. Doing so will provide a full charge in rest mode the way the device is intended to be used, and will solve the PS5 controller not charging. This has been tested by various users on sites like Reddit and replicated by Screen Rant as well, so it seems like a solid fix.

• Maalesef coil whine sesi var. Oyun sırasında geri planda gayet net duyuluyor. O kadar ki rest mode’da beklerken bile çok hafif ses geliyor.

Zamanla azalır diyorlar ki benim ekran kartında da ilk zamanlardaki coil whine zamanla duyulmaz hale gelmişti. Ama yine de çok canım sıkıldı.

Ps4 pro’nun uçak motoru gibi bağırmasından ders almışlar belli ama bu coil whine hiç olmadı.

Sony Türkiye’nin bunu bir sorun olarak kabul etmeyeceğine de adım gibi eminim. Ki etse bile yeni cihazda sa olabilecek bir şey.

Ne diyelim, sağlık olsun.

• Benim de pro daki yakalananlar ögesindeki fotoğraf ve videoları usb belleğe kopyalamıştım.Dat uzantılı dosyaları ps5 maalesef görmedi ve ps5 aktarıma izin vermiyor. Neyse yapacak birşey yok.Yabancı forumlarda da baktım birkaç kişi yazmış ama çözüm yok.Tek çare eski konsolla ps5 i aynı ağa bağlayıp aktarma herhalde.Konsolu da sattıydım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 20 Kasım 2020; 1:31:17 >
  • Arka: SuperSpeed USB 10Gbps

Ön: Hi-Speed USB

Type C SuperSpeed USB 10Gbps

Önden Type C to Type C kablo ile şarj eder sanırım.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Kasım 2020; 1:39:7 >

• Coil whine her ps5'te var sanırım, sorun olarak görülüp değiştirileceğini bende sanmıyorum. Sisteme bir zararı yokmuş ve zamanla kaybolabiliyormuş diye okudum. Ben çok yaklaşmadıkça duymakta baya zorlanıyorum.

• Arkadaşlar merhaba, fifa ilk oyunum olacak. Biraz bilgisizim rica etsem bilenler cevaplayabilir mi.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ea-f%C4%B1fa-21-ps4-oyun-1211833.html

Bunu alırsam, ps5'te, ps5 sürümü çalışacak mı?

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Evet 4 Aralık’ta ücretsiz upgrade ile ps5 sürümüne güncelleyebilirsiniz

• Beyler nasıl gidiyor ps5 ‘ten memnun musunuz ? Xboxsx tarafı sorunlarla boğuşuyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean001

Maalesef coil whine sesi var. Oyun sırasında geri planda gayet net duyuluyor. O kadar ki rest mode’da beklerken bile çok hafif ses geliyor.

Zamanla azalır diyorlar ki benim ekran kartında da ilk zamanlardaki coil whine zamanla duyulmaz hale gelmişti. Ama yine de çok canım sıkıldı.

Ps4 pro’nun uçak motoru gibi bağırmasından ders almışlar belli ama bu coil whine hiç olmadı.

Sony Türkiye’nin bunu bir sorun olarak kabul etmeyeceğine de adım gibi eminim. Ki etse bile yeni cihazda sa olabilecek bir şey.

Ne diyelim, sağlık olsun.

Hocam duymak için çıt çıkmayan bir odada ve konsolun bayağ yakınlarında olmak lazım.Şuan bence bu bir problem gibi durmuyor.Belki de olması gereken budur.Bakalım ileride ne olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Beyler nasıl gidiyor ps5 ‘ten memnun musunuz ? Xboxsx tarafı sorunlarla boğuşuyor sanırım.

Maşallah sömürdüm 12 saattir tık yok. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Wireless headset tam uyumlu beyler çok iyi bu Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Öndeki portlarda restmode da genel enerji sıkıntısı var galiba hocam

• spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık hocam. Okadar da ses olsun ya. Allahtan brick mrick olmadı makineler. Bu durum aynı kedi bir tarafını görmüş yara sanmış misali oldu

• LeProvo kullanıcısına yanıt
    Zamanla azalır diyorlar.
    Umarım öyle olur.

Reddit’de bir çok yorum girmişler. Hafif ses alan da var, kulaklığa rağmen duyan da...
    Ps5 için ilginç bir açılış oldu.

• Beyler şimdi Overgame var 19'unda sıkıntısız gönderen başka hangi firmalar var 19'unda sıkıntısız gönderen ?
    Belki vergiler düşerse 2021'de dijital geldiğinde türkiyeden alabilirim. Bu aptal stok durumu yüzünden zaten anca 2021'de alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 20 Kasım 2020; 1:44:18 >
  • Jean001 kullanıcısına yanıt
    Allah brick derdi göstermesin hocam bırak az bi ses çıksın sıfır ses ortamda anca duyarsın zaten o sesi şuan benim makine rest mode a kolu şarj ediyor ben duymuylrum ses mes sen nasıl duyuyosun o sesi Allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 20 Kasım 2020; 0:44:8 >
  • Aksesuarları hepsisonyden aldık ama biraz aksaklık oldu. Umarım yarın onlarda kargoya çıkar

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Ben de 3 gibi kurdum aleti maşallahı var, bu saate kadar her şeyini denedim, indirmesinden rest moduna falan, hem hiç sesi yok hem de aşırı serin çalışıyor 👍🏻 alet yorulmadı ama ben bittim artık 😁

• 
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.