Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: supressor , Shadow Operation , knslgmr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan kablosuyla internete bağlanmak ve rest mode'da oyun indirmek. Bu ikisini yapan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Aynen bilen birisi aciklarsa iyi olur

Alıntıları Göster

Hocam oyun kapatmak için dualsense'de PS tuşuna bastıktan sonra alt barda oyunun simgesinin üstüne gelip, X'e basınca oyunu kapat seçeneği çıkıyor. Ordan kapatabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Tşkler birde ana hesap nerde yapiyoruz?

Alıntıları Göster

Ana hesap yapma diye bir şey yok bu nesilde. Hesabı ekleyince, diğer hesaplar kullanabiliyor o hesaptaki oyunları vs. Ayarlar'dan paylaşım seçeneği genel olarak açılıyor yani ana hesap yap kısmı yok.

• 60 fps den 30 fps fidelity cinematic modlara dönebilen var mı, konaolda sonunda gözler yabmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Lan kablosu sorunu çözüldü güncelleme ile rest mode içinde yapıldı bişey bir kısmı çözülmüş ama hala ufak sorunu varmış

• mrblithe kullanıcısına yanıt
    Bence aradığınız gibi bir oyun yok şu anda. Demons souls için en yeni nesil gibi olan oyun deniyor. Ancak o da her kesime hitap etmiyor. Ben konsolun yanında spider man aldım. Ne kadar yeni nesil tartışılır.

Şu an en önde olan oyun ac valhalla olabilir. Farkındaysanız tüm testler de onun üzerinden ilerliyor. Ps5 kutulusu olmadığı için şu an beklemedeyim ama çıktığı gibi alacağım.

Ayrıca 60 fps oynandıktan sonra asla 30 a dönülmüyor. O kadar kötü geliyor ki. Ps4’te nasıl dayanmışız anlamıyorum :)

• Selam arkadaşlar. Ben de ps5 almayı düşünüyorum. Bir iki sorum olacak ps5'e sahip olan arkadaşlar cevaplarda sevinirim. Oyun kayıt etme özelliği ne durumda acaba? Deneyen oldu mu? Çözünürlük, süre ve videonun boyutu açısından ps4 ile karşılaştırma yapabilir misiniz? Bir de oyun fiyatları malum yüksek. ps4'te 100 den fazla oyun var elimde. Bu oyunları ps5'te oynayabilir miyim?

• Ben de sonunda PS5 i aldım. Şimdi ayrı bir hesap açsam ve plus alsam başkasıyla paylaşabiliyormuyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Türk oyun medyasının en düzgün 2 adamı çok ayıp yaptığın

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: DFX

Ben de sonunda PS5 i aldım. Şimdi ayrı bir hesap açsam ve plus alsam başkasıyla paylaşabiliyormuyum ?

PS4 ve PS5 Pri oluyor

• FtpX kullanıcısına yanıt

Yanlışın var hocam tarayıcı yok PS 5'te bir kere  

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Lan kablosuyla internete bağlanmak ve rest mode'da oyun indirmek. Bu ikisini yapan var mı acaba?

İkisini de yaptım sıfır problem hocam :)

• Arkadaşlar benim gibi usb e yedekleyen yok mu ps4 deki fotoğraf ve videoları.. Dat uzantılı dosyalar var açamadım gitti ps5 de..Yok mu bunun çözümü..

• Evet amazon.tr de iptal olan siparişimin iadesi bugün yattı.Ama gel görelim ki stok yok hiç bir yerde sizce en yakın nerede ve ne zaman stok açılır.Bu gece kovalasam teknosa filan açar mı?Yarın antalyada avm leri gezsem bulabilir miyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Ana hesap yapma diye bir şey yok bu nesilde. Hesabı ekleyince, diğer hesaplar kullanabiliyor o hesaptaki oyunları vs. Ayarlar'dan paylaşım seçeneği genel olarak açılıyor yani ana hesap yap kısmı yok.

Alıntıları Göster

Sec olayi kalktimi o zaman iki ps5 girilen hesap kendi hesaplarindan oynuyabiliyormu

• mantık aynı değil mi sonuçta, bildiğim kadarıyla her hesaptan bir cihaz açabiliyor o ayarı(pri). diğer kişi(sec) o hesaptan oynamak zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Kasım 2020; 20:52:42 >
  • Arkadaşlar ben tüm rest mod ayarlarını kapadım fakat tv yi kapatınca direkt rest moda girmiş makina fakat bununla ilgili bir ayar bulamadım sizin fikriniz nedir?

• Fabio Russendall F kullanıcısına yanıt
    cd’li ne zaman elinizde olacak gelince haber veririrseniz alabilirim

• 
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.