Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki GOW un PS5 farkını anlayabiliyor musunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu rest mode problemi oyun açıkken oluyormuş bu arada bilginiz olsun. Oyunlar kapalıyken,download sırasında rest mode kullananlar bir sorun yaşamamış redditte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksesuarların arasında görmüştüm sanki kulaklığı o yüzden sordum karıştırmışım demek ki tekrar hayırlı olsun sağlıklı günlerde kullan

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    90’a takmışsın bro

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

rest moda almanin mantigi sanirim. uyurken falan download yapmak degil mi?

interneti hizli olan birinin ihtiyaci olmaz buna. eger internet hizi 10 megabit falansa rest mod gerekli tabi.

• ben bi fark gormuyorum ps4 pro ile grafiksel anlamda. ama yeni nesil oyunlarda rtx cart curt tabi fark eder. ama onu acincada 30 fps oynayacaksiniz. ben 60 fps'i rtx'e tercih ederim. sirf golgelendirme icin 30 fps cekilecek dert degil eger 4k+60 fps oynayabileceksem.

• Aynen uzun süreli downloadlarda işe yarıyor. Türkiye'de internet malum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  gerçi fiber var bende ondan hızlı oluyor ancak yinede bazen çok yavaşlıyor. Ondan pek çok kişi rest mode'a alıyor bir şeyler indirirken

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

Video var mı hocam?

• Arkadaşlar amazon.com stok takibi yapabilecek bi site var mı? Yoksa direk amazona girip mi kontrol ediyorsunuz?

• Filmden bir sahne gibi olmuş Ray Tracing modu ile. :)

https://store.donanimhaber.com/33/21/70/33217053734474a9bbdc0a548294ccb7.gif

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 15 Kasım 2020; 10:42:52 >
    Valla hocam benim indirmeler hep rest modda yapılıyor olursa bende olur hata 😁

• Bu DualSense'in adaptif triggerları oldukça heyecan verici gözüküyor fakat parmaklar yorulur gibi ya o tetikte, bir de Astro's Playroom'da 2 saatte kumandanın şarjı bittiği söyleniyordu, COD'ta durum nedir? Resmen trigger sekiyor ateş ederken.

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Hocam ben de rest mode'a alırım hep ondan şimdi ne yapsam bilemedim. Hayır birde konsolu ilk alınca sürekli oyun indireceğiz hem yeni oyunları denemek hem de eskileri 60 fpsde nasıl oluyor bakmak içinPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  günlerce açık kalsın istemiyorum ps. Bakalım ne olacak?

• Avrupadan alınanların garantisi geçerli oluyor mu türkiyede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

GT7 araba oyununu deneme şansın oldu mu

Daha oyun çıkmadı, nasıl deneyecek. :)

Valla hocam boşver herşeyini kurcala bi hata olursa veririz geri gider yenisini isteriz o kadar para verdik bide diken üstünde mi kullanıcaz

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Arka planda oyun açıkken rest mode kullanmayın. Onun dışında indirirken rest mode kullanmakta bir sıkıntı gözükmüyor redditte baktığım kadarıyla

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Zaten redditte de soruyorum arada. Aldığım cevapları buraya da atıyorum ss olarak. Şu an için indirirken rest mode kullananlar bir sorun yaşamamış. Fakat arkada oyun varken rest mode kullanımı problemliymiş. Zaten hızlı yüklendiği için oyunlar açıkken rest mode kullanmam ki ps4 de bile oyun açıkken rest mode kullanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.