Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.828
Cevap
1.520
Favori
9.823.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_6

Tam bir zavallı  

Alıntıları Göster
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Selam millet, PS5 için 1 seneye yakın beklerim diyordum ama aletin geriye uyumluluk performansını görünce almayı ille de kafaya koydum.

Türkiye sınırları içerisinden almak gibi bir niyetim yok keza cidden fahiş bir fiyata satılıyor vergilerden dolayı, alınacak gibi değil, 8300 TL edecek bir cihaz da değil bana kalırsa.

Yani siparişler açıldığı zaman yurt dışından almayı düşünüyorum cihazı, sizce bunun için kenara aşağı yukarı ne kadar para ayırmam gerekiyor vergisi zartı zurtu dahil? Ona göre önümüzdeki vakitler için bir ekonomik planlama yapalım Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• herşey dahil 4800-5000lira arası hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeProvo kullanıcısına yanıt
    Konsol sessiz ama yeni nesil oyunlarda denemedim. Ama tv nin sesini kapattiginizda duyamayacak kadar sessiz degil. Hani eski tip tuplu tv lerin sesi kapaliyken cikwrttigi bir zirilti sesi kadar. Rahatsizlik vermiyor.

Rest modu bilmiyorum simdilik kurcalamadim. Lan baglantisina da gerek duymadim wifi gayet hizli.

Bu arada fakettim ki gamepad gayet yeterli. Remote almayi dusunenlere tavsiyem bosuna paranizi harcamayin. Netflix te koldan ileri geri yaptim ve benim tv kumandasindan daha hizli sariyor . Kumanda gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 i kapatmadan tv uygulamalarindan birine girdim geri ps'i actigimda yesil bi ekran cikti karsima. Yazilar menu vs gozukuyordu ama ekran komple yesildi anlamadim. Sonra tekrar baslattim ps'i normale dondu. Daha once hic olmamisti bu tv de bu problem.

Arkaplanda oyun indirirken, video izliyordum belki de bu yuzdendir bilemedim. Bi kac kes deneyeyim haberdar ederim.

Edit: tv ana menusune girip geri ps5 e dondugunuzde ekran yesil oluyor. Ayni islemi tekrarlayinca duzeliyor. Ilginc. Ama her zaman bu hata gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 15 Kasım 2020; 4:40:13 >
  • Bu tv den değil ps kaynaklı reddit bir çok post var yeşil ekran hatasına. Slze zahmet olmazsa rest mode da oyub indirmeyi keza lan kablosu ile indirmeyi deneyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 15 Kasım 2020; 5:56:40 >
  • Kaldı 4 gün...

• Hocam 3D pulse kulaklık hakkındada deneyimlerinizi bekliyoruz müsait olduğunuz zaman 👍🏻

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerli arkadaslar online oyunlarda ozellikle fifada monitorde 1 ms olayi onemli mi ? Ps5 icinde soruyorum gaming monitorle normal buyuk ekran 4k led tvlerin tepki sureleri online oyunlarda cok mu onemli yoksa fark yok mu? Tskler

• sadece50 kullanıcısına yanıt

FPS rekabetçi oyunları monitörde oynamayı tavsiye ederim. TV ekranında Call of duty campaign modu keyifli olacaktır ama multide büyük ekranda hakimiyet kurmakta zorlandığımı farkediyorum. Futbolda, basketbolda ise büyük ekranda oynamak daha keyifli.

• Lan kablosunda sıkınyı yokmuş ama şu rest mode sıkıntı çıkarıyor mu onu söylerseniz iyi olur. Rest mode da sıkıntı yaşayanlar mevcut

• Acaba blueray film cd si okuyacak mı

• Beyler ps plus kaç gün ücretsiz yeni üyeliklere? 14 mü 30 gün mü

• GT7 araba oyununu deneme şansın oldu mu

• Venom Snake kullanıcısına yanıt
    470€ yeterli olur sanirim

• Aynı hata ben de çok tekrarlanıyor. Midem bulandı artık. 1 günde konsoldan soğudum. Saçma şekilde konsol kendi kendini kapatmaya da başladı. Menüde sağa doğru gitmeye çalışıyorum sola doğru hareket ediyor bazen. Ömrüm boyunca her alanda böyle sıkıntılı konsol görmedim.

• Iraktan 500$’a ps5 getirtmek mantıklı mı sizce? Fiyat olarak şu anki dolar kuru ile çok makul duruyor 3800₺ civarı ama garanti olmuyor bildiğim kadarıyla. Birde o cihazın burda satılanlar ile arasında donanım yazılım vs bir fark var mı acaba. Sizce napmalı?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Rest moda girenler konsolun brick oldugundan bahsediyor ben risk alip denemedim. Patch gelecektir yakinda. Ozaman bakariz.

• Olmadi neden?

Nfs deneyecektim simdi.

• 
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.