Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

14 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 26 Misafir (12 Mobil) - 17 Masaüstü23 Mobil4 iOS3 Android
5 sn
77.657
Cevap
656
Favori
3.781.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2798
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1905
  • Favoriye Eklediklerim 670
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3197 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1386 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1116 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38401 mesaj) Mobil (22340 mesaj) Mini (3410 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    424 Mesaj

Olabilir bi deneyimleyelim bu cihazı bakalım sonuç ne olacak. Ps5 i de xboxun yanina alirim diye dusunurken bakarsin sadece ps5 le devam ederim. Yeni gow u oynamamayi düşünemiyorum bile  Önemli olan az ya da çok ödediğimiz bedel karşılığında eğlenebilmek sonuçta. Sizede iyi oyunlar  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zombie_Benz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Digital Foundry videosunu izledim dedin ikidir, sen özellikle önde olduğu sahneleri bulup koymuşsun dedin, sana cevap olarak izledim dediğin videoyu hazırlayan adamlar ''Meanwhile, in many of the gameplay areas we tested, PS5 is significantly faster and more consistent that Series X overall'' diyor, yani High Frame Rate 120Fps modunda PS5 overall'da Xbosx'den daha iyi ve sabit diyor dendi, eski nesil oyun için genellemek doğru değil demeye başladın şimdi lafı çevirip. Bir önceki mesajında bir de beni körlükle suçluyordun.  

Malzeme kalitesinin kıyasını nasıl yaptın diye gelen soruya da ''Gözlerim daha dokunmadan bile kalitesini anliycak kadar iyi'' gibi bir yanıt çok astronomik komediymiş. Bunun bir üstü ''müthiş hislerim Xbosx kolunu elime aldığımda duracell pillerin dolu mu, boş mu olduğunu anlayacak kadar iyi'' falan herhalde. Bence forumlarda damacana resimleri koyup harcanma, Microsoft ya da Sony de kalite kontrol testerlığına acil başvur bu yeteneklerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 15 Kasım 2020; 0:48:25 >
    BjKs1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3464 Mesaj
    [18 Ocak 2021 20:45:58 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Arkadasim aslinda ayni şeyden dertliyiz. Orada da burdan gelip yazanlar var. Bu tartismalar aslinda benim umrumda degil üyelik tarihim ve yazdigim mesaj sayisindan anlarsin. Böyle gereksiz tartismalara kolay kolay birsey yazmam güler gecerim. Ama gerçek olan şeyleri kabullenmeyip bu tarz ürünleri kendi markasiymis gibi savunan insanlari anlamiyorum. Ps benim cocuklugumdan beri aşık olduğum markadir bende yeri başkadir. Örnegin ps2 ye sahip oldugum o ilk günü asla unutamam onun yeri bambaskadir. Kismet olursa ps 5 i de alicam. Simdilik ilk tercihimi xboxdan yana degisik bir tecrube olsun diye kullandim. Bu konularda birbirleriyle dalga gecen insanlari anlamiyorum. Ya yaşları küçük ya da zekalari yaslariyla orantili degil. Neyse bir daha cevap yazmiycam zaten bu kadar heycan bana yeter   Herkese iyi oyunlar  

Her ps konusunda ortalığı karıştıran ağzına dolamış şu lafı. Eski psciyim aşığıyım bebeklikten beri oynuyorum hayalim aşkım ben siz gibi baba parasıyla almıyorum istesem hepsini alırım yok sonyi de alırım  . Bize ne gelip ortalığı karıştırıyorsun git xbox konusuna yaz onu aldıysan  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 15 Kasım 2020; 0:42:13 >
    PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
    AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)

• Yüzbaşı
    684 Mesaj

ps5 in ön parlak tarafını çizilebilir diye dert edenler varsa (ya da sadece estetik olarak beğenmeyenler, idk sizin kararınız):

|
    |

Oyun Platformu: Ps4

Logo: Xbox

Logo yu değişmişsin ama oyun platformunu unutmuşsun onuda değiştir çok garip ve saçma bu şekilde  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 15 Kasım 2020; 0:43:48 >
    |
    |
    2979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hikaye nasıl gidiyor hocam? Son zamanlarda COD'un hikayelerinde aradığımı bulamıyorum...

çok sağlam başlamıştı. zaten senaryosunu övüyorlar. dualsense haptic deneyimi için ara verdim. ps5 in gelmesini beklicem.

|
    |

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Her ps konusunda ortalığı karıştıran ağzına dolamış şu lafı. Eski psciyim aşığıyım bebeklikten beri oynuyorum hayalim aşkım ben siz gibi baba parasıyla almıyorum istesem hepsini alırım yok sonyi de alırım  . Bize ne gelip ortalığı karıştırıyorsun git xbox konusuna yaz onu aldıysan  

Alıntıları Göster

Bu 2013'ler de başlamış bir gelenekti yav.   Mesajın başına ''İkisini de kullanıyorum ama!'' ''Doğuştan PS kullandım ama!'' ''Ben Xbox almayacağım ama!'' ekleyince yazının geri kalanındaki saçmalıkların görmezden gelineceğini, rahat, rahat içlerini dökebileceklerini vs. zannediyorlar galiba. Daha komik duruma düşenleri gördüm de işe yarayan bir tane bile görmedim şimdiye kadar.  

|
    |

• Yüzbaşı
    565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Alıntıları Göster

İki konsol artik rakip degiller. Bunu xbox da biliyor. O yuzden servis modeline yoneldiler. Yani biri elma biri armut. Dunyanin en cok satan 5 konsolundan 3 u ps 2 si nintendo. Bizim konsol 12 tereflop cok guclu amnyum diyolar. Switch 1 tf 3 yilda 68 milyon sattilar. Xbox one 7 yilda 50 milyonda kaldi. Bu bile tablonun ne kadar dramtik oldugunu acikliyor.

• Yarbay
    2466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Ps4 de oynuyorum fakat screen tearinge rastlamadım. Ps5 de varmış bu sorun

Ps5 te yok bu sorun, xbox series x te var. Bu twitterdaki garibim de güçlü diye xbox series x e aldı oyunu bin pişman oldu  

|
    |

Neden? Ikisini birden kullanmak mı gariplik   Bence garip olan birini kullandığı için ötekine sürekli giydirmek  

|
    |
    Thejoker58906 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: parola13

İki konsol artik rakip degiller. Bunu xbox da biliyor. O yuzden servis modeline yoneldiler. Yani biri elma biri armut. Dunyanin en cok satan 5 konsolundan 3 u ps 2 si nintendo. Bizim konsol 12 tereflop cok guclu amnyum diyolar. Switch 1 tf 3 yilda 68 milyon sattilar. Xbox one 7 yilda 50 milyonda kaldi. Bu bile tablonun ne kadar dramtik oldugunu acikliyor.

Alıntıları Göster

Xbox konsol falan değil Phil Spencer bile pc üzerinden gamepassle oynadığınızda xbox oynamış oluyorsunuz diyor. Gamepass'i seviyorsam Pc yeterli konsollarını satın almam için hiçbir sebep yok. Konsol alacaksam multiplatform oyunları oynamak istiyorsam en iyi exclusiveleri olan(bence) Playstation alırım bu istediğim oyuna göre değişir Nintendo da almak isteyebilirim. Konsol deneyimi istiyorsan iki seçenek var biri Playstation diğeri de Nintendo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombie_Benz -- 15 Kasım 2020; 1:4:11 >
    |
    |

• Yarbay
    2466 Mesaj
    Bu arada haber yapıldı mı burada bilmiyorum ama yeni okudum, Phil Spencer , bu nesilde çalışanlarının dikkatini dağıtmamak için xbox series S/X satış rakamlarını açıklamayacaklarını belirtmiş

Hayatımda duyduğum en saçma bahane

Herifler yenilgiyi daha başından kabul etmişler

Arkadaş New York' da değil. Arkadaşın arkadaşı New York' da.

Aslında onlar da arkadaş değil kardeşler. Ama henüz bilmiyorlar. New York merkez kilisesinden Peder Huan Hoze (Manuela' nın üvey babası) her şeyi açıklayacak ama ileriki bölümlerde. Ben daha önce kitabını okumuştum oradan biliyorum. Ama tam da kitapdaki gibi gitmiyor şuan. Kitaptan oku daha heyecanlı.

İki saat yazılanları okumadım neler olmuş neler. Bu arada bir şey soracağım. Altın daha düşer mi? Yatırımlık almıştık biraz bozdursam mı?

İnanmayanlar olur diye kanıtlıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/e6/98/6be69829699d479f28e5f678260fa5b6.png&t=0&width=480&text=1
    Thejoker58906 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim ortalığı karıştırma gibi bir derdim yok öyle olsa kactane mesaj yazardım bu konuya. Yanlış olduğunu düşündüğüm bir konuda fikir beyan ettim. Bu arada evet ps1 den beri ps kullanan biriyim. Sizin yaşinız kaç ne kadarina yetistiniz bilmem ama benim durumum bu. Bunda garip olan ne var? Neyse şurda adam akıllı iki bilgi paylaşan insanlar var onların hakkına girmeyeyim daha fazla uzatmıycam. İyi oyunlar.

|
    |
    RaiTrQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox-Playstation Kıyaslaması Kadar Saçma Birşey Görmedim Takım Tutarsınız Kıyaslarsın Savursun Ne Yapıyor Size Microsoft Yada Sony Oralardamı çalışıyorsunuz laf ettirmiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-Kartal -- 15 Kasım 2020; 1:11:57 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1953 Mesaj
    Sevgili arkadaşlar, ben burada geçenlerde arabasını paylaşan arkadaş konumuna düşmek istemem. Ama bazılarında böyle bir imaj yaratma çabası var.

Masumane bir şekilde New York'ta rafların bomboş olduğunu gösteren bir paylaşım yaptım, arkadaşın zoruna gitti nedense New York'ta olmak degisik birşeymişçesine.

İspatı kendisi istedi, zorunda olmamama rağmen ispatını da attım, sesi soluğu kesildi arkadaşın.

Diger arkadaşlara ne oluyor onu anlamadım, yurt dışında bulunmak hava atacak bir şey mi?
    İşim gereği her ay 2 - 3 kez çıkıyorum zaten bu benim için sıradan bir olay. Neden garipseniyor forumda anlayamadım ben bu işi! Bi de 3 gün önce AquaFlorya'daydın demiş, ee yani? Alakayı kuramadım, Allah akıl fikir versin.

Hepinize iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 15 Kasım 2020; 1:14:36 >

Anladım hocam kitaptan uyarlama orjinali değil yani orjinali bulayım o zaman  

|
    |
    FtpX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5709 Mesaj

ikisini birden kullanmak garip dediğimi hatırlamıyorum garip olan şeyi yazdım zaten önceki mesajda tekrar yazmama gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 15 Kasım 2020; 1:17:28 >
    |
    |
    2466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Sevgili arkadaşlar, ben burada geçenlerde arabasını paylaşan arkadaş konumuna düşmek istemem. Ama bazılarında böyle bir imaj yaratma çabası var.

Masumane bir şekilde New York'ta rafların bomboş olduğunu gösteren bir paylaşım yaptım, arkadaşın zoruna gitti nedense New York'ta olmak degisik birşeymişçesine.

İspatı kendisi istedi, zorunda olmamama rağmen ispatını da attım, sesi soluğu kesildi arkadaşın.

Diger arkadaşlara ne oluyor onu anlamadım, yurt dışında bulunmak hava atacak bir şey mi?
    İşim gereği her ay 2 - 3 kez çıkıyorum zaten bu benim için sıradan bir olay. Neden garipseniyor forumda anlayamadım ben bu işi! Bi de 3 gün önce AquaFlorya'daydın demiş, ee yani? Alakayı kuramadım, Allah akıl fikir versin.

Hepinize iyi forumlar.

Kendisi gezemiyorsa kimse gezmemeli, kendisi alamıyorsa kimse alamamalı, Türk insanının karakteristik özelliği malesef.

• Binbaşı
    1481 Mesaj

evet simdi halay zamani. kargom geldi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/94/e2/1a/94e21a7e1f6ee09070663b2f5cf840aa.jpeg&t=0&width=480&text=1
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,906
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.