Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.796
Cevap
1.518
Favori
9.821.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 30033004300530063007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

Anlamak çok basit bir düşün elindeki telefon kalem pille çalışmak zorunda kabul edermiydin sadece düşün biraz nasil bir deneyim olurdu

Mükemmel bir deneyim , beni 1998 yılına götürdü, o yıllarda uzaktan kumandalı arabamın kumandasını kullanırken yaşadığım hissi yaşattı. Teşekkürler bu nostalji için microsoft :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Sanırım Black Ops Cold War'dan bahsediyorsun 120 fps veremiyor derken çünkü bu konuda bir karışıklık oldu. Menüden değişiklik yapılıyor ve 120 fps açılıyor PS5'te

Alıntıları Göster

warzone dan bahsediyor, maalesef utanç verici. umarım bu problem bir an önce çözülür.

https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-12-infinity-ward-adds-120fps-to-call-of-duty-warzone-on-xbox-series-x-doesnt-tell-anyone

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Çözülmek zorunda Cod PS ile anlaşmalı, turnuvalar da dahi ps5 kullanılacak ve bunun için konsol değişecek bir sürü kişi var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

warzone dan bahsediyor, maalesef utanç verici. umarım bu problem bir an önce çözülür.

https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-12-infinity-ward-adds-120fps-to-call-of-duty-warzone-on-xbox-series-x-doesnt-tell-anyone

Alıntıları Göster

Black ops cold war u 120 fps açan Ps5 in eski Warzone u 120 fps de açamayacağı düşünülemez herhalde, patch gelirse yükselir, sorun buysa eğer.

• quote:

Alıntıları Göster

Infinity Ward ile alakalı bir durum zaten bu ilerleyen günlerde çözülür. O konsola mal etmiş bu durumu PS5 açamıyor demek istiyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Çözülmek zorunda Cod PS ile anlaşmalı, turnuvalar da dahi ps5 kullanılacak ve bunun için konsol değişecek bir sürü kişi var

anladığım kadarıyla bu olayın sebebi xboxın önceki nesilde 120hz desteklemesi ve bu sebeple fps kilidini 120 seviyesine çıkarmanın kolay olması. maalesef ps4te 120hz desteği olmadığından dolayı ya ps5 için yükseltme güncellemesi alması veya ps5 için portlanması gerekiyor diyorlar. umarım çok beklemeden bu problem çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Infinity Ward ile alakalı bir durum zaten bu ilerleyen günlerde çözülür. O konsola mal etmiş bu durumu PS5 açamıyor demek istiyor yani

Alıntıları Göster

konsol açıyor, onda bir sorun yok ama partner olduğun firmanın oyunu rakip konsolda daha iyi çalışınca ister istemez kötü bir algı oluşuyor. keşke sony buna fırsat vermeden bunu çözmüş olsaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Xbone çıktığı ilk 3 ay sadece Amerika da PS4'ten 3 milyon fark yedi. Statistia ve VGChartz zaten ilk verileri toplam üç aya bakıp verir. Atma sonradan fark yedi diyip. Farkı da Switch'den yedi, PS4'ten yediğine fark değil başka şey denir.  

Xbosx'de bir tane bile çıkış oyunu olmamasını başka konsolun, başka oyununun dil desteğinde yapılan rezillikle cevaplamakta güzelmiş. Durumun o kadar vahim olduğunu kabul ettiğin için tebrikler.

120Fps'e de sabaha kadar girebiliriz istersen. Ama girince bak böyle veriyor 120Fps,

Burada kimsenin de gelin benim canım sıkılıyor demedikçe kendi tabirinle ''linç'' yediğini de görmedim. Birine gönderme yapacaksan nickini, kim olduğunu yazacak kadar yürekli ol.

Alıntıları Göster

Digital foundry nin incelemesini izledim. Dmc de xbox series x in ps5 den daha yuksek fps verdigi anlarin ekran goruntusunu yakalayip buraya koysak herhalde bi 500 tane çıkar. Biz de bütün ps leri kullanmis insanlariz. Ama bu kadarda körü körüne savunulmaz birşey. Hayatimda ilk defa xbox konsol aldim. Ps4 xbox one haricinde her zaman xboxlar daha güçlü cihazlar olmuştur. Youtube da bütün nesillerin karsilastirmalari mevcut. Tasarım, güç, kullanişlilik, malzeme kalitesi olarak xbox series x kesinlikle daha iyi. Ps5 de gamepad olarak cok daha önde. Oyunlar konusuna girmiyorum bile oranin galiba şu ana kadar zaten belli.

• quote:

konsol açıyor, onda bir sorun yok ama partner olduğun firmanın oyunu rakip konsolda daha iyi çalışınca ister istemez kötü bir algı oluşuyor. keşke sony buna fırsat vermeden bunu çözmüş olsaydı.

Alıntıları Göster

Aynısı xbox içinde geçerli, xbox ın partneri olduğu AC Valhalla Ps5 te çok daha iyi çalışıyor. Üstelik oyun yeni oyun yani warzone gibi eski oyunda değil Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Aynısı xbox içinde geçerli, xbox ın partneri olduğu AC Valhalla Ps5 te çok daha iyi çalışıyor. Üstelik oyun yeni oyun yani warzone gibi eski oyunda değil  

Alıntıları Göster

aynen ama ben ps5 aldığım için warzone olayı beni üzdü açıkçası, umarım bir an önce çözülür.

• Bu bence çok kullanışlı açıkçası. Trainleyerek sürekli kablosuz controller deneyimi sonuçta. Bu çok öznel bir durum yani. Playstation'da da bunu isterdim açıkçası.

• Rocket lig ve Star wars da benzer durumlar yaşışor ps5 için.Tek bir oyuna takılı kalmayın.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 14 Kasım 2020; 23:17:11 >
  • Hocam Star wars direkt ps4 pro modunda açılmayacak mı ps5 üzerinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Anlamak çok basit bir düşün elindeki telefon kalem pille çalışmak zorunda kabul edermiydin sadece düşün biraz nasil bir deneyim olurdu

Çalışmak zorunda değil. Açıkcası ben pille kullanmak istemem ama bunu çok pratik bulanlarda var. Gamepad e şarj kiti alıp bu dertten kurtulabiliyorsunuz.

• Evet öyle olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Bu bence çok kullanışlı açıkçası. Trainleyerek sürekli kablosuz controller deneyimi sonuçta. Bu çok öznel bir durum yani. Playstation'da da bunu isterdim açıkçası.

Sürekli pile para verdiğin bir deneyim , hardcore bir kullanıcıysan 1 haftada pil bitiyor. Her ay ben 30-40 tl pile para mı verecem bu nesilde de? Geçen nesil çok az kullanmama rağmen pile bir sürü para verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Rocket lig ve Star wars da benzer durumlar yaşışor ps5 için.Tek bir oyuna takılı kalmayın. 

Açılıyor diyen de var. Neyse mühim değil bu çünkü belli ki daha port edilememiş.

Önemli olan şu sen gerçekten inanıyor musun bu cihazın 120 fps açamayacağına ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Digital foundry nin incelemesini izledim. Dmc de xbox series x in ps5 den daha yuksek fps verdigi anlarin ekran goruntusunu yakalayip buraya koysak herhalde bi 500 tane çıkar. Biz de bütün ps leri kullanmis insanlariz. Ama bu kadarda körü körüne savunulmaz birşey. Hayatimda ilk defa xbox konsol aldim. Ps4 xbox one haricinde her zaman xboxlar daha güçlü cihazlar olmuştur. Youtube da bütün nesillerin karsilastirmalari mevcut. Tasarım, güç, kullanişlilik, malzeme kalitesi olarak xbox series x kesinlikle daha iyi. Ps5 de gamepad olarak cok daha önde. Oyunlar konusuna girmiyorum bile oranin galiba şu ana kadar zaten belli.

Alıntıları Göster

''High Frame Rate Mode (120Fps): Meanwhile, in many of the gameplay areas we tested, PS5 is significantly faster and more consistent that Series X overall.''

İzledim dediğin video da bile 120Fps modunda PS5 overall'da daha iyi diyor. 120Fps veremedi denen yoruma karşılık koyulmuş resimler Gameplay, Fps'i belli, platformu belli, kıyaslama yapan yerin söylediği belli. Daha baktığını iddia ettiğin şeyi anlamadan buraya gelip millete kör diyemezsin. Önce düzgün izle, oku, sonra gel.

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-devil-may-cry-5-ps5-xbox-series-x-comparison

PS5'nin resimlerini paylaşırsan da sevinirim, görelim nasıl bir alet. Malzeme kalitesinden bahsedip, kıyas mıyas yapabildiğine göre Xbosx'in yanında bir PS5'in de var herhalde. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 14 Kasım 2020; 23:24:48 >

• 
Sayfa: önceki 30033004300530063007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.