Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Burakalip , Burakalip Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.811
Cevap
1.520
Favori
9.822.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk partilerin bazılarının sorunlu olması ve sony türkiye'nin tutumu yüzünden siparişi iptal ettim ama unuttuğum şey banka kredi kartınıza iade parayı yaptığınız taksit kadar posta posta yatırıyor yani kart limitinden boşuna yemiş olduk. İyice soğudum bu işten valla dijital sürümü bekleyecem sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leo Langstrumpf -- 13 Kasım 2020; 13:17:10 >
  • Assassin's Creed Valhalla muhteşem bir oyun olmuş 💯⚡️🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten oyunu türkçe destek için ön sipariş verenler iptal edemiyorsa yazık. Ben olsam şimdiye gerekli yerlere başvurmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Assassin's Creed Valhalla muhteşem bir oyun olmuş 💯⚡️🔥
    Tek sıkıntı, combat mekaniğinin odysey ile ayni olmasi.

Onun disinda bu dönemde alinmasi gereken oyunlardan

Ben de siparis verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski ve yeni spidermanı türkçe dublaj oynama hayaliyle en yakın zamanda ps5 alacaktım. Şuan zamana bıraktım. Dijital versiyon gelsin fiyatları açıklansın felan acelesi yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 13 Kasım 2020; 13:12:26 >
  • Madem türkçe gelmeyecekti spiderman için neden haber yayılmadan açıklama yapmıyorsun sony türkiye?

Sizin de işsiz fanboylarınızın da allah belasını versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 13 Kasım 2020; 13:19:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Varan 1. Haptic reis geldi ama abisinden haber yok daha 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhankarali O kullanıcısına yanıt
    ps4 varsa hemen zorla hocam çalışır belki

• Beni yeni jenerasyonda en çok heyecanlandıran Ps5 oldu ancak sırf Sony Türkiye yüzünden almaya elim gitmiyor. Microsoft gerçek kullanıcıya daha fazla yardımcı oluyor ve hizmet veriyor. Sony için sadece yayıncılar önemli.

• O da yok ya bakışıyoruz öyle 😂

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

Ürün alıp kargo bekleme fetişi bende de var. Doların bu kadar olmadığı her şeye gümrük vergisi alınmadığı dönemlerde aliexpress v.s. sitelerden sipariş verirdim. Ne olduğu önemli değil sırf bir şey gelsin diye. Özellikle tracking seçer sonra kargom nerede diye izlerdim :)

Bu arada Aras kargo oturduğum sokağın başında ama adres yakın diye önce uzakları dağıtıp en son bana geliyorlar. Ne de olsa dükkana dönerken bırakırız diye. Sabah açılmadan gidip kapılarında bekleyeceğim. Dağıtım aracına yüklenmeden MediaMarkt siparişimi alayım diye :)

Ama ya evde yokken Amazon.com.tr siparişi gelirse ve geri dönerse Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

eyvah eyvah  

birkaç tane daha karşılaştırma videosu gelsin diger oyunlardan, bu güç hikayesini yok 9 teraflop yok bizimkisi full rdna 2 diye atıp tutanlar fena yanilacak gibi duruyor.

galiba herkes cerny'nin önünde diz çöküp tövbe isteyecek.

Aynen kardesim oyle bir diz cokeceklerki zamaninda diyordum ps5 sistem mimari olarak xboxdan daha iyi bir cihaz simdiden mikinin anlastigi oyunlardada bu farklar olmaya basdiysa xboylarin durumu iyi degil.

Hocam siz nereden aldınız?

İyi hocam hayırlı olsun güle güle kullan 😁👍🏻

• Spiderman ilk oyun için son dakika türkçe olacaktı çok uğraştık maalesef yetiştiremedik demişti eski müdür. En azından baştan bilgi geçmişti olmayacak diye. Bu bildiğin skandal her yerde haber geçildi türkçe diye...

• Hocam ben tamamını Amazon İspanya dan almıştım parça parça göndermeye başladılar.

• Leo Langstrumpf kullanıcısına yanıt

Hesap kesimden önce iptal ettiyseniz limitiniz geri döner. Ama aylık yansımaya devam eder diye biliyorum. Yine de bir kontrol edin.

• Reziller :)

Mustafa Yiğit'e laf ediyorduk şimdi onu da arar olduk, adam en azından çıkıp konuşuyordu, beğensekte beğenmesekte yapmadıkları bir şeyin sebebini söylüyorlardı, şimdi ise muhatap alabileceğimiz bir kişi bile yok, PlayStation Türkiye, orada bir yerde işte.

• Spider man miles moralsiz

• Hayırlı olsun haklısın.. ben gow hastasıyım ilk defa gow kadar güzel bi oyun gördüm.

• 
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.