Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Inferioress , knslgmr , catcat111 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29592960296129622963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • WildDestiny kullanıcısına yanıt

Takılır

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Remastered i bile yikip geciyo desene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

yargı dağıtmış. oyun budur

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Remastered i bile yikip geciyo desene.

Alıntıları Göster

remastered değil remake demons souls

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Umarim herkes iptal eder ellerinde patlarda 50 liraya veya bedavaya verme jestinde bulunurlar

PlayStation tr adama günahını vermez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Bu mesaj silindi.
    Yalniz , bu laf çok yere cekilir sil bence. Yanliş anlasilmasin.

• Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Oyun Türkçe çıkacak açıklaması yapıp daha sonra Türkçe yok derseniz, durum bu olur.

• PlayStation Türkiye sanırım kağıt üzerinde resmi, sürekli oyun kanallarında oyun oynayan tipler vs tarafından yönetildiğini biliyorum, hayır madem Türkçe olacak haberi çıktı niye müdahale edip yalanlayıp düzeltme yapmıyorsun. Hakkında o kadar haber cıkıyor hiç umurlarında değil ki. Var mı yok mu belli değiller. Yıllardır böyle aşırı amatörler var, anca kıçlarını yalayan ne kadar twich youtube bozuntusu varsa bedava cihaz göndermeyi bilirler, almak isteyen insana gelince de stok yok diyorlar. Kapansın gitsin gram faydaları yok ülkeye, cihazları yabancı ülkeden temin ederiz nasılsa.

• console-master kullanıcısına yanıt

Demons Souls Türkçe olmasa almayı düşünmezdim bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Oyun Türkçe çıkacak açıklaması yapıp daha sonra Türkçe yok derseniz, durum bu olur.

Hocam, bu tarz söylemler, başliklar genelde anti kemalistlerin söyledigi savunduğu argümanlardir neyse siz bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 13 Kasım 2020; 12:53:26 >
  • Oyunun puanları hemen hemen bu düzeyde olacak gibi görünüyor. Gerçekten BluePoint Games iyi iş çıkardığını söylemeliyiz. :)

@console-master @terminator8282

• Miles Morales'in Türkçe olup olmaması umrumda değil ama bütün bu süreç PS TR'nin ne kadar olaylarla ilgili olduğunu gösteriyor :) Sosyal medya yönetiminden, iletişiminden anlamam fakat devamlı bir PS oyuncusu ve seveni olarak bugün beni departmanda işe soksalar 10 kat daha etkili iş yaparım. Bütün ofis yan yat gel para al uyu modunda herhalde. PS TR neden var hiç ama hiç anlamıyorum.

• arkadaşlar şu taksitli xbox mevzusu nedir? ps5 içinde böyle bir şey yapılır mı?

• sonuna kadar haklısın eklenecek birşey yok

bilerek yaptılar.önsiparişle alıp indirenlerin parasını almak için.bunun adı müşteriye yanıltarak kandırarak hırsızlık.

iade de olmuyor.yanlış anlaşılma diyorlar birde.yanlış anlaşılacak tek şey dublaj yerine altyazı olur o basın bülteninde.

8 gündür yalanlamadılar.5-13 Kasım tarihinden beri herkes türkçe olacak dedi

birde üzerine soranlara evet türkçe olacak da dediler.

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    O Microsoft'un kendi hizmeti. PS5'de olması için Sony'nin de dünya genelinde öyle bir hizmet sunması gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu yeni gördüm.Cok iyi
    Zaten butun odayi cactus jack yaptim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 13 Kasım 2020; 13:4:19 >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt

Ön siparişle alıp indirenlerin itiraz etmesi gerek öyle ise (Türkçe olacağını düşündüğü için alan kişileri kapsıyorum). Bu durum tüketici haklarını haykırı, ben ön sipariş alıp indirmiş olsaydım çoktan gerekli yerlere tüketici yanıltmaktan dolayı şikayet ederdim.

• 
Sayfa: önceki 29592960296129622963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.