Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Or-Chan , crazydange , knslgmr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (4 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 29222923292429252926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlısı olsun nasıl bir his ? Haftaya da inşallah biz kavuşacağız kısmetse..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yılbaşında fiyat düşer mi vergi 50 den 20 ye düşecek bence. 7500 den az olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Sizin yer sıkıntınız yok ki hocam. Yatay koymak için büyük bir alanınız var ne güzel . Dikey sevdim öyle koyacağım derseniz evet maketin olduğu yer güzel

İlk defa dikey kullanıcam bir konsolu o yüzden en uygun yeri bulmaya çalışıyorum hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | ve sanırım maketin olduğu yer en güzel yer gibi, yatay kullanmaya karar verirsem kırmızı radyonun yerine koyarım büyük ihtimal yada PS4 Pro'yu alta alıp PS5'i PS4 Pro'nun yerine koyarım.

• Hürriyetin yaptığı su habere bakın, iki tık fazla alayım diye yalan ve yanıltıcı haber veriyor. Zannedersin ki resmî fiyatlar düşüyor, dünkü n11 deki indirimlere ithafen yapılmış bir haber muhtemelen. Büyük bir heyecanla açtım ama haber fiyasko, sakın haberi görüpte tıklayıp bunlara prim vermeyin.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 12 Kasım 2020; 11:25:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wes7

Darısı burda bekleyen arkadaşlara inşallah onlarınkide kazasiz belasız gelir...

hayırlı olsun, biz hala bekliyoruz maalesef Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• External storage kullanmayın şu an. İncelemecilerden birkaç tanesi ext storage kullanırken rest mode'a girdikten sonra konsolda sorun olduğundan bahsetmiş. Acg adlı kanalık ps'i bozulmuş hatta. Büyük ihtimal updatelerle düzeltilecek bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Evet hocam PS4'deki kütüphanenizde oyunlar PS5'e aktarılabilecek. Sony daha önce blog sayfasında yayınlamıştı ancak baya arka sayfalarda kaldı. :)

PlayStation Store'dan dijital PS4 oyunları satın aldıysam bunları PS5'e indirebilir miyim?

Evet. PlayStation 5 konsolu bu Kasım ayında piyasaya çıktığında, PS4'te bulunan 4000'den fazla oyunun yüzde 99'undan fazlası üzerinde oynanabilecek. Daha fazla bilgi için bu kılavuza bakın .

https://blog.playstation.com/2020/11/09/ps5-the-ultimate-faq/

@akgun17

Bilgi için teşekkürler hocam. İlettiğiniz linkte bu aktarım için PS4 ünde olması gerektiğini yazmışlar

Tarif kısmında her iki Playstation da aktif olmalı gibi bir şey okudum

Benim bu işlemi yapabilmem için PS5 i aldığımda elimde PS4 ümün de olması gerekecek o zaman ?

Eğer aktarım olacaksa ben şimdiden PS4 ümü satabilirim diyordum ama eğer bu şekildeyse PS5 gelene kadar satmamam gerekecek sanırım . Doğru mu anladım ?

Aslında sadece PSN hesabımla PS5 i açınca kütüphane direk orda görünebilirmiş. Niye illa PS4 üzerinden de aynı anda işlem yapmamız istenmiş anlamadım

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam insallah az kaldı zaten kazasiz gelsin de gerisi kolay olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlgoMan

Emin Çıtak'ın incelemesi gerçekten en iyisi olmuş TR'de. Olması gerektigi gibi ciddi, özenli, detaylı.

Linki de bırakalım şuraya
    http://https://youtu.be/43l48jqid_U

Helal olsun vallahi inceleme budur.. Böyle yaptığı işin hakkını verenleri seviyorum adam ne varsa tüm detaylarına kadar anlatmış güzel bilgiler vermiş.

İki kelamı bir araya getirip teknik bilgi veremeyen, konsola sarılıp poz vererek inceleme yaptığını sanan, konsolu dik tutmaya yarayan standa Dualsense takmaya çalışan, damacana ile ölçüm yapan tuberlarımıza gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Helal olsun vallahi inceleme budur.. Böyle yaptığı işin hakkını verenleri seviyorum adam ne varsa tüm detaylarına kadar anlatmış güzel bilgiler vermiş.

İki kelamı bir araya getirip teknik bilgi veremeyen, konsola sarılıp poz vererek inceleme yaptığını sanan, konsolu dik tutmaya yarayan standa Dualsense takmaya çalışan, damacana ile ölçüm yapan tuberlarımıza gelsin.

Alıntıları Göster

Screen snap ve share screen ozelliklerinden bahsetmişmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 12 Kasım 2020; 11:36:56 >

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Zaten daha yeni aldığın konsola neden hemen ext storage takmaya çalışırsın ki ? ne bu fantezi yani konsola 1 gün olmuş yerin nasıl yetmiyor ne yükledin de doldurdun hepsini uğraşacak kurcalayacak yer arıyor insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Kasım 2020; 11:39:6 >
  • evet bu sıkıntı dün Murat Sönmez'in bahsettiği sıkıntı ile aynı.

videoyu atan kullanıcı Sony desteğin cihazın bozuk olduğunu söylemiş ve iade etmiş cihazı.

şu 4-5 günlük sürede bakalım neler göreceğiz, 18-19 kasıma kadar ciddi hatalar görürsem iptal ederim valla.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Resmi olarak kayıtlara geçebilecek gibi duran ilk donanım kaynaklı arıza haberi (bana kalırsa).

1 saat oyun oynamış, bir anda power supply ölmüş gibi anlatılana bakılırsa.

Okurken resmen kendi kaderimi gördüm, milyonlarca konsol içinde ilk serideki o arızalı konsol gelir beni bir şekilde bulur diyorum.

Haftalardır gereksiz masrafa girmemek için kendime bahaneler uydurmaya çalışıyordum, bunu okuyunca artık kararım kesinleşti.

Ps4 Pro ile yola devam, seneye bu zamanlar hala hayatta kalırsak bakarız artık...

• + Hem Teknoseyir hem de Konsol Üssü'ne gelen konsollar sorunlu, biri internete diğeri de pSN'e bağlanamıyor.

Konsul Üssü için değişim oldu.

İlk partilerde böyle konsollar çıkabiliyor, dua edelim artık. (İyi ki siparişim Amazon. )

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    Türkiye bugüne kadar hangi verginin geçici olduğunu gördün

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Hocam sonuçta alet bu desteği sağlıyor. İncelemecilerin görevi bu özellikleri denemek. Umarım farklı ilk parti sorunları çıkmaz.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

linki açamıyorum ben acaba bende mi bi sorun var

• Yeni seride km aparatları çalışmadan ağzımızın tadıyla oynayalım da :)

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Zor açılan ve internete bağlanmayan gibi sorunlar var deniyor alet her yerde bir çıksın belli olur hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Kasım 2020; 11:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Zaten daha yeni aldığın konsola neden hemen ext storage takmaya çalışırsın ki ? ne bu fantezi yani konsola 1 gün olmuş yerin nasıl yetmiyor ne yükledin de doldurdun hepsini uğraşacak kurcalayacak yer arıyor insanlar.

warzone için mecbur bende takacaktım, neredeyse yaklaşık 150gb yer harcıyo.

• 
Sayfa: önceki 29222923292429252926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.