Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2908. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.722
Cevap
1.518
Favori
9.815.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29062907290829092910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaKo

Yalnız buradaki bilgiye göre; PS5 Primary + PS4 Primary + Secondary şeklinde 3'e de bölünebilir. Secondary ya PS4 ya da PS5 olur. 3 garanti de 4 olur mu bilmiyorum.

PS5 exc. oyunları çıkana kadar bu sistem cep rahatlatır. Biraz çorba olacak evet ama ciddi indirimler söz konusu... Al-sat yaptığımız hikayeleri oyunlardan ziyade Fifa gibi, COD gibi sene boyunca kullandığımız oyunlarda çok işe yarayacak  

Alıntıları Göster

Technopat incelemesinde de boyle soyluyorlar 3 kisi kullanabiliyormus. PS5 Pri PS4 Pri-Sec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akgun17 A kullanıcısına yanıt

Merhaba efendim; Ürünlerimiz yetkili servisler tarafından 2 yıl boyunca garanti altındadır. Tüm siparişlerde adınıza fatura kesilmektedir. Endişe edeceğiniz bir durum bulunmamaktadır. Dilerseniz iptalde edebilirsiniz. Saygılarımızla

bana bu cevap geldi ve küfrederek iptal ettim.

• Yorumlara da çıkıyor yazan birine öyle bir yere koymuşlar ki heyecandan göremiyorlar falan demişler kutuyu bakmayan değilde kutuyu hazırlayan suçlu olmuş Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• TaKo kullanıcısına yanıt
    1 hesabı 2 kişi Pri olarak kullanabiliyor mu? Yani bu hesap bir PS4'te Primary bir de PS5'de Primary şeklinde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Yorumlara da çıkıyor yazan birine öyle bir yere koymuşlar ki heyecandan göremiyorlar falan demişler kutuyu bakmayan değilde kutuyu hazırlayan suçlu olmuş  

1 hafta once burada oldugunu yazdim. Elime gelmeden buldum adamlar gozunun onunde bulamoyo

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

1 hesabı 2 kişi Pri olarak kullanabiliyor mu? Yani bu hesap bir PS4'te Primary bir de PS5'de Primary şeklinde?

Evet dostum kesinleşti bu... Bir hesap hem PS4'te hem de PS5'te Primary olabiliyor.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

2 kişi ps 5 kardeşliğinde bir sorun yok ama değil mi?

• Technopat videosundaki arkadaşın söylediğine göre Ps5 üzerinden Plus Collection'u eklediğiniz zaman içindeki oyunlar Ps4 kütüphanenize de ekleniyormuş. Yani internetten Ps Store'dan Plus Collection eklenmese bile Plus olan hesabımızın mail şifresini bir Ps5 sahibine versek ve o bize Plus Collection'ı eklese eyvallah canım kardeşim Allah senden razı olsun diyip Ps4 üzerinden oynayabiliriz sanırım. Ya da direkt internet üzerinden herjese eklemeyi sağlayacaklar. Crazy questions in my head.

• Gözünden kaçmış çıkmaması çok saçma olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajajya

Merhaba efendim; Ürünlerimiz yetkili servisler tarafından 2 yıl boyunca garanti altındadır. Tüm siparişlerde adınıza fatura kesilmektedir. Endişe edeceğiniz bir durum bulunmamaktadır. Dilerseniz iptalde edebilirsiniz. Saygılarımızla

bana bu cevap geldi ve küfrederek iptal ettim.

Evet işte bende böyle yanıtlar verirken sonra niye değiştirip Sony garantili demeye başladınız diye adamlara fırça attım

Bi yanlışlık olmuş özür dileriz demişler

Gene de güven veriyorlar mı ? Hayır tabiki de

Ama işte ya bi şekilde Sony garantili gelir mi diye insan emin olamıyor

• Kardeşlik olayı iyi olmuş.İyi fiyatları düşürecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Ben de aranıza katıldım. N11 ile idefix mağazasından 777 TL kupon kullanarak taksitle 7522 TLye geldi. Sony Eurasia garantili.

Günlerdir Amazon’u takip etmekten gına gelmişti, halen alamayanlar n11i de takip etsin bence.

Bu nesile PS5 ve Xbox Series S ile girdik, hayırlısı artık...

ne zaman kargolayacaklarmış...

• Spiderman ps5 versiyonlarında Türkçe altyazı onaylandı mi acaba? İnternette hep ingilizce altyazı ile oynamış Türk yayıncılar...

• Xit kullanıcısına yanıt

İlan sayfasında en geç 2 Aralık diyor

• Astro's Playroom - Accolades Trailer l PS5

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Ben de aranıza katıldım. N11 ile idefix mağazasından 777 TL kupon kullanarak taksitle 7522 TLye geldi. Sony Eurasia garantili.

Günlerdir Amazon’u takip etmekten gına gelmişti, halen alamayanlar n11i de takip etsin bence.

Bu nesile PS5 ve Xbox Series S ile girdik, hayırlısı artık...

N11 idefix markası altında PS5 konsolu görünmüyor şuan

Acaba çok kısa bir an stoğa girip sonra geri mi çıktı ? Aslında gün içinde de hiç stok yoktu koskoca sitede hiçbir satıcıda

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Ben N11’e yaklaşık 2 haftadır bakıyorum ama hiç Playstation 5 satıldığını görmedim

• Birşey bildiği yok. Her videosunda sürekli bir şeyleri ya bilerek yada yanlışlıkla farklı söylüyor.

• 
Sayfa: önceki 29062907290829092910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.