Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi insan korkuyor iptal olacak diye.XBOX konusunu okudum 2 arkadaşın siparişi iptal olmuş sadece aslında toplu bir iptal gibi değerlendirmemek lazim ama yinede ödeme günü başımıza bir iş gelme ihtimali korkutuyor.Napsak acaba şimdiden gift card cekip siparisi odesek mantikli olur mu?Sonuçta siparis gunu vay odemeyi alamadik deme sanslari kalmaz.Gerci gift card alirken iptal olursa bu sefer de basimizi daga taşa vururuz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifehouse1

Vallahi insan korkuyor iptal olacak diye.XBOX konusunu okudum 2 arkadaşın siparişi iptal olmuş sadece aslında toplu bir iptal gibi değerlendirmemek lazim ama yinede ödeme günü başımıza bir iş gelme ihtimali korkutuyor.Napsak acaba şimdiden gift card cekip siparisi odesek mantikli olur mu?Sonuçta siparis gunu vay odemeyi alamadik deme sanslari kalmaz.Gerci gift card alirken iptal olursa bu sefer de basimizi daga taşa vururuz artık.

gift card alanların iptal oldu. Toplu hesaba para girişi olduğu için güvenlik nedeni ile hesap kilitlenmişti. Son günlerde hesaplar ile oynamayın dokunmayın 1 hafta sonra başlar çekilmeye riske girmeyin.

• Bugün f5 basıp basıp alabildiğim ürün için teyit amaçlı Amazon’a yazdım, belki yanlışlık olabilir vs diye. Rahatladım suan
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• daha once deneme amacli 1 poundluk gift card alip siparisten dusmustum sanirim ekimin ilk haftasi gilandi.Ama haklisiniz ufak tutarlarda sorun olmasa da tum tutari gift card ile almaya kaltigimizda sorun olabilir.Bekleyip gorucez artik yapacak bisey yok.

• Xbox yurt dışından alıp ücretleri çekilen varmı konularını takip eden arkadaşlar var kargolama ne zaman başlıyor onlarda

• Subeye ulaşınca makine, eğer yakınsa direk atla git subeye. Bizzat teslim al. 👍 Ben öyle yapıcam. :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam siz şehir nerdesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E0B8030F

Aksilik benim de fr..... şimdilik sorun yok ama kargonun yapılacağı zaman yapabilirler.. çok sikinti.. Amazon a.da.yakismamis ama.

benim siparişte fr'den zaten bu boykot moykot olayları germişti en baştada söylemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: lifehouse1

Vallahi insan korkuyor iptal olacak diye.XBOX konusunu okudum 2 arkadaşın siparişi iptal olmuş sadece aslında toplu bir iptal gibi değerlendirmemek lazim ama yinede ödeme günü başımıza bir iş gelme ihtimali korkutuyor.Napsak acaba şimdiden gift card cekip siparisi odesek mantikli olur mu?Sonuçta siparis gunu vay odemeyi alamadik deme sanslari kalmaz.Gerci gift card alirken iptal olursa bu sefer de basimizi daga taşa vururuz artık.
    Yeterli limitte kredi kartın varsa hiç oynama hocam. Hesap kilitlemeye yer arıyorlar. Kullanıcılarda bir hata yok. Hesabı kilitlenen kişilerin ortak bir noktası yok. Özellikle fransa sıkıntılı. Amazon'un ödeme altyapısı kötü zaten.3D secure bile desteklemiyor. İnternette önceki yıllardan beri bu tarz problem yaşayan bir çok kişiyi gördüm. 500 euroluk ürün bizim ülkede 8300 olduğu için limit sıkıntısı yaşıyor olabiliriz. Güvenlik açısından yeterli limiti olan alsın, alamayan almasın kafasındalar gibi. Banka hesabı ekleme seçeneği de var ama yurtdışında kullanılmıyor.

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Hocam dijital her şey dahil kaç euro’ya mal oldu ?

• PlayStation a daha yeni geliyor ne kadar oyun oynadiginiz vs hakkinda bilgi edinebilmek.

Ha bir de hala 4k yayin acamayacak oyunculuar. Hadi bizim ulkenin interneti belli Elin Finlandiya lisinin sucu ne. Ah be ps! ah be ps!

PlayStation 5 has an integrated playtime counter, showing you how many hours you've spent on a game

- No need to wait until playtime shows up
    - Precise (no rounded numbers)
    - Supports PS4 games as well and shows already available playtime

https://t.co/L3DOkaLQdDhttps://twitter.com/Nibellion/status/1324708588028416000/photo/1

• Xbox bu nesilde pazarlama işini iyi yapıyor helal olsun

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Karaborsacilar satamadiklarinda iptal ederler o zaman alirsiniz. Telas etmeyin. Ozellikle son 3 gunde iptal cok olur.

İnşallah hocam

• rainy00 kullanıcısına yanıt

Firma kolay gelsin, kargo yola çıkınca ertesi gün sabah getiriyorlar zaten sıkıntı yok Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• şopen27 kullanıcısına yanıt

İstanbul Silivri hocam

• PlayStation 4 Pro ile PlayStation 5'in Fan Sesi Karşılaştırıldı [Video].
    https://www.webtekno.com/playstation-4-pro-ile-playstation-5-fan-sesi-karsilastirmasi-video-h101803.html

• Arkadaşlar bir sorum olacak; Amazon.com üzerinden dualsense ve media remote ile birlikte ıvır zıvır bişiler sipariş verdim, dün parası çekildi, kargoyu 3e bölmüşler, kargonun biri 4 dolarlık bir üründü ben de sadece bunu iptal ettim hemen iptal oldu, buraya kadar sıkıntı yok. Biraz önce bankadan mesaj geldi, ücret tekrar çekilmiş karttan(yani 238 dolar ve 245 dolar olarak 2 ayrı işlem var) yeniden hesaplanıp, sorum şu, tek ürünü iptal ettigim için mi yeniden para çekildi(daha önceki konularda banka kartından verilen siparişlerde oluyor falan denmiş) ve 2.çektikleri para ne zaman iade ediliyor bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virusneo -- 8 Kasım 2020; 18:40:43 >
  • Hardwell. kullanıcısına yanıt

Kartta limit var.Yani bi ara iki katı tutar olmalı gibi bir şeyler konuşuldu ama 12.500 lira limiti aşmaz diye düşünüyorum kur 1 haftada uçup kaçmazsa.Hiç ellemeyeyim madem.Arık kısmet, iptal olacağı varsa zaten olur.Ama amazon hesabı da kredi kartıda benim üzerime.Güvenlik vs derlerse kavga ederim yani.Hele birde siparişi verirken mobil verification da istemisken güvenlik ihlali filan bahane etmelerini hayatta kabul etmem.

• yeni nesile geçerken tv yenilemek istiyorum. rekabetçi oyunlar için monitorum var. single oyunlar için ekonomik 4k@60 fps tv önerisi alabilir miyim? 43" ideal benim için. pm de atabilirsiniz.

teşekkürler,

• mkmdesign kullanıcısına yanıt

En azından 1080p60fps yayın seçeneği gelmiş 4k zaten yayın için çok kullanılan bir seçenek değil.

Ancak 4k kayıt yapılabiliniyor gördüğüm kadarıyla o çok iyi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.