Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
180.698
Cevap
1.517
Favori
9.812.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nier

Aldik hocam yapcak bisey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/ps5videos/status/1325386643910643713?s=21
    raytracing çok iyi duruyor fps takıntım yok büyük ihtimal 30 fps raytracing açık oynuycam ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

https://twitter.com/ps5videos/status/1325386643910643713?s=21
    raytracing çok iyi duruyor fps takıntım yok büyük ihtimal 30 fps raytracing açık oynuycam ben

Şimdi ben 4k 60 fps ray tracing off oynamak istiyorum.

Bazi exc oyunlarda Resoulution ve Performance modlari var bunu anlayamadim.

Yani umarim miles'i full grafik 4k 60 fps oynariz. Ray tracing kapatinca diger grafik ozellikler ile kapaniosa üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 8 Kasım 2020; 15:36:27 >
  • almayan kalmasın 544 tl den almıştık 599tl olmuş. 120 tl gümrük çıkar başka ücret çıkmaz

https://www.shop4tr.com/ps5-accessories/sony-dualsense-wireless-controller-ps5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 8 Kasım 2020; 15:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Aldik hocam yapcak bisey yok.

Alıntıları Göster

amazon fiyatı zaten 1000liraya yaklaştı. 2 yıl tr garantisiyle burdan almak daha mantıkli. bende 2.ds ve şarj stantı aldım burdan.

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Mutlaka hocam ama atmos'ta sesin seni sarması için çevrene 7 tane hoparlör dizmene gerek yok, bende de bi soundbar var ve nasıl başarıyorlarsa bu teknolojiyle ses sizi 360derece sarıyor; HD MA için çevrene fiziksel hoparlör dizmen lazım sanırım diğer türlü ses 360 sarmıyor; yani demo seslerde arkadan gelen sesin arkadan geldiğini vs anlayamıyorum; atmosta öyle değil.

• Şarj stantı stok bitti heralde ben göremedim

• Hocam raytracing kapatınca ışıklandırma kalitesi baya düşüyor gibi duruyor videoda,4k 60 fps rahat oynarsın hocam sıkıntı olmaz,bu modlar ps4 te sürekli vardı hep grafik modunu seçerdim ben fps takıntım olmadığı için 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Şarj stantı stok bitti heralde ben göremedim

Kulaklik ve sarz istasyonu stok kovaliyorum.

Vr var zaten onlarida aldimmi next gen set tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 8 Kasım 2020; 15:53:46 >
  • portrey P kullanıcısına yanıt
    Sarj standı dısında konsola usb ile takıp Sarj imkanı var mı?

• guguk kullanıcısına yanıt
    Benim ihtiyacim yok ama bu site için biraz araştırma yaptım genellikle olumlu olsada olumsuz yorumlarda var.Alacak arkadaşlar iyi araştırıp karar versin aslında bizim ulkedeki gümrük isleyisinde sorun olmasa site sıkıntısız gibi zatende malum saçma sapan vergiler cikartiyolar

• rainy00 kullanıcısına yanıt
    olmaz mı hocam tabikide var ps4 gibi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Baya bilincsiz adam var o zaman yok satmis cunku )

Evet donanım konusunda baya bilinçsiz adam var.

• quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

Evet donanım konusunda baya bilinçsiz adam var.

Alıntıları Göster

Senin gibi

• Aha yeni kavga h.o

ps5 ciksa da stres atsak boŞalsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 8 Kasım 2020; 16:8:48 >
  • rainy00 kullanıcısına yanıt

Herkes şarj kablosu çıkıyor diyor Ama 2-3 tane kutu açma videosu izledim hiç göstermediler

• SONY bu nesil için ne yaptı?

• Amd Apusu olan ZEN3 & RDNA2'yi elektronik marketten alır gibi hazır alıp direk konsoluna koymadı, kendine özel tasarımını kullandı (İmzasını attı), Custom Apu ile Ultra High SSD ve okuma yazma mimarisini (I/O) baştan yaratarak bir devrim yaptı. Meyvesini bir kaç ay içerisinde yiyeceğiz, Rachet demosu sadece bir başlangıç. Ayrıca SONY özel bir tasarım ile riskli olan Liquid Metal Cooling sistemini konsoluna getirerek başlı başına bir devrim yapmıştır. 

• Yıllardır her oyunda neredeyse aynı olan VIBRATION "Titreşim" olayına bu artık çok ilkel buna bir el atmak lazım deyip Dualsense de Haptic Feedback ve Adaptive Trigger (Yeni nesil geliştirilmiş) teknolojileri ilave etti. Şahsen ben yıllardır titreşimi kapatrım sırf pil yer benim gözümde. Araba yarışında aynı titreşim TPS vs... oyunda damdan düşersin aynı titreşim çok salakça geliyordu bana. SONY yine iç sesimi duydu. Şimdi devamlı açık oynarım artık. Buda yetmedi bir devrim daha yapıp kola mikrofon entegresi yaptı hemde noise cancelation'lı! Ayakta alkışlanır. 

• Dolby Digitaldi, DTS'ti dinlemedi gitti "Tempest Engine" geliştirdi oda yetmedi gitti PREMIUM kalitede Kulaklık çıkardı. 
    • Bence PS5 her yönüyle gerçek bir nesili yaşatacak bizlere ve başarı /satış rakamı ile PS4'ü geçecektir.

Not: Unutmadan DLSS teknolojisine benzer bir teknoloji başarılı bir şekilde gelirse PS5'e, bence PS 5 Pro planları ötelenir. Tek sorun (DLSS) her oyunda yok (Öyle açtım uygulansın olayı yok) özel bir çalışma gerektiriyor her oyuna göre optimizasyon yapılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 8 Kasım 2020; 16:34:59 >

• 
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.