Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iStrange Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
180.787
Cevap
1.518
Favori
9.820.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 28032804280528062807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps 5 depolama alanı çok yetersiz.660 gb gibi bir alan kalıyormuş.extra ssd takılabilecekmi bu cihaza?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz varsa almalısınız 2k 1080p bunlar artık geride kaldı ama malum ülkenin ekonomik şartları ortada ama mümkünse bir 4K alın.

• hocam şuan tr de birtek teknosa açmadı ön siparişe büyük şehirde yaşıyorsan bence büyük bi teknosaya gidip sor belki mağazadan ön sipariş verebilirsin,onun haricinde çıkış günü bulmak bence zor olur gibi

Fiziksel satış olmayacak dendi yanılmıyorsam.

• Makazaruz kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bu ara çok açıldım teknolojik alet konusunda şunların ödemelerini bitireyim bi tane oled tv alıcam inşallah

• Media markta ön sipariş vermeden önce teknosa ile görüşmüştüm. Bize ps5 ile ilgili gelen bir bilgi yok demişti. Teknosa sanırım Aralık gibi direk magazadan satıs yapacak. Ön sipariş olmayacak. Bu saatten sonra açarsa, vatan yada amazon açar. 👍 Vatanın sitesinde baya bir insan pusuda bekliyor.

Hocam ön siparişe açamadı teknosa napıcaklar eline gelen konsolları mecbur mağazalara gelen müşterilere ön sipariş ile satıcaklar,arkadaşlar bence büyük teknosa mağazalarını gezip ön sipariş olup olmadığını sormalılar diye düşünüyorum

Ülkenin yüzde 90 sizinle aynı durumdadır kimisi Tvyi kimisi beyaz eşyayı borçlanarak alıyor , almadanda olmuyor.

Teknosa’dan hiç bir şey almadım forumda bir kaç arkadaş paylaşmıştı fiziksel satış olmayacak diye ama burası Türkiye 🇹🇷 :)

Aman diyim dikkatli ol. Özellikle kg yada Sony Oled alacaksan. Birkaç ay önce aldım LG Oled, kasıma kadar 8000 TL zamlanmış. Resmen yatırımlık oldu teknolojik ürünler.

Valla hocam zamanında niyetim vardı lg oled almaya 9-10 bin liraya almadım şimdi o tvler 15-20 bin olmuş bu senede almasak seneye 20-25 olucak ülkede malesef ucuzlayan bişey yok sürekli yukarıya doğru devam ediyor

• Sarı site p5 kaynıyor maşallah 5-8bin TL arası elden satış seklinde.Komsu ülkelerden ucuza alıp burda iteleyecekler kâr koyup

Ülkemizde bir şeyi almaya karar verdiğinde alacaksın ben bunu en ağır hanıma araç alma aşamasında yaşadım 1 senede 130 bin TL gibi bir rakam farkı oluştu

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Bende aynı şeyi merak etmekteyim, ön sipariş veremeyen birisi olarak. Eğer 19 Kasım’da sadece ön sipariş verenlere gönderilecekse çok yazık ederler, saçma sapan iş olur. Vatan çok yakında diyor hala stok açmıyor, başka yerde de ön sipariş yok. Ürün stoklarını açarlar umarım, ön siparişe özel stok verecek değiller herhalde.

hocam 1 aydir konuda yaziyoruz
    SONY , pandemiden dolayi butun magazalara fiziksel satişi yasakladi. Butun teknoloji mağazalari internet satiş olarak verecek. 2. parti magazaya gelecek tabi pandemi biterse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sonunda f5 yapa yapa yakaladım amazondan aldım sonunda.. Bir hayırlı olsun alırım çok mutluyum 😊
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainy00 kullanıcısına yanıt
    ufaktan bakınıyorum hocam gönlüm sony'den yana ama lg yada sony alırım dediğin gibi bir an önce hamle yapmak lazım yoksa zam ğstğne zam geliyor

• Hayırlı olsun hocam

• Arkadaslar bir ps fani olarak dusunuyorum alinca ne oynayacagiz? İlk gunden aldik diyelim , oyunlara bakiyorum ne var diye elle tutulur deamon souls var o da remake. Neyin telasina giriyosunuz anlayamadim. Ben de alicam ama bakiyorum out of stock aman salla ya diyip geciyorum. Cunku ilk gunden oynanacak bir oyun ile gelmiyor her ps serisinde oldugu gibi. Bu kadar yipratmayin kendinizi denk gelirseniz alirsiniz o ayri ama yoksa da 1 ay erteleyin kaybedeceginiz hic bisi yok. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 8 Kasım 2020; 11:48:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nier

Beyler sonunda f5 yapa yapa yakaladım amazondan aldım sonunda.. Bir hayırlı olsun alırım çok mutluyum 😊

Hayırlı Olsun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • 
Sayfa: önceki 28032804280528062807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.