Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpererez , alpererez Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.721
Cevap
1.518
Favori
9.815.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28002801280228032804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Bu arada konsolu bu şekilde konumlandırmayı düşünüyorum sizce nasıl?  

Yukardaki model uçak F-35 Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

forumdonanım yamyamları yüzünden bize sıra gelmez hocam, 7/24 f5 çekip ön sipariş kovalayan hatta bu uğurda iş yerinden izin alıp koca gün pc başında otomatik sayfa yenileyip koca gün ekrana bakan insanlar doludur burada. Çalıştığım için açılan bütün stokları da kaçırdım, 4 kasımda ilk açılan ön siparişte de param yoktu anca denk getirdik. Eğer alamazsam gemileri yakıp amazon fransadan xbox series s alıp elimdeki bütün ps4 kutulu oyunları satarım artık. Ps4 sattım, kanser olacağım ön sipariş beklemekten.

• @nba05 Hocam motion sickness denilen bir illet var. Ben first person shooter oyun oynarken şaftım kayıyor. Soğuk soğuk terler döküyorum. Mesela Bioshock oynayamadım PS4'te. Ama Call of Duty oynarken sıkıntı olmuyor. Bazen TPS oyunlarında da oluyor.

Ama enseyi karartmaya gerek yok. Belki gözünüz bozulmuştur. Gözünüzden rahatsızsanız bir doktora görünmenizde fayda var.

• Bugun gezinirken denk geldim.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış zamanı bulunur diye düşünüyorum hocam.

• Konuda çok mesaj olunca okuyamadım gözden kaçırmış olabilirim arkadaşlar vakti zamanında bf de amazon.de den ps4 slim ve ps4 proyu dehsetengiz bir fiyata almıştık.
    Ayni mevzuyu ps5 içinde yasayabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Video 1080 , acaba neden 4k yüklenmemiş.

Telefon ekran ayarı 4k degilse, youtube da 4k seçeneği çıkmaz hocam

• Ben de s20+ kullanıyorum ve maksimum 1440p izleyebiliyorum 4k olmaması garip gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chris Traeger kullanıcısına yanıt

o zaman Vr'ı hayatta oynayamıyorsunuzdur

• kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt

Hocam VR'ı deneme fırsatı bulamadım. Ama denediğimde olur gibi hissediyorum. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Ama önemli faktör first-person shooter oyunlarında 60fps ile oynayabilmek. Hoş PS4 PRO'da, Bioshock serisi 60fps. Ama oynayamadım. Sanırım renk paleti ile de bir alakası var. Garip bir durum hocam.

• Beyler hindistan storenin avantajı kalmamış gibi birşey tryle aradaki fark çok az fiyatlarda tr store kaldık tr destekli oyunlar için sanirim varmı başka çözüm.yolu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Sony Türkiye'de sadece teknoloji editörlerine göndermedi mi PS5'i şu linkteki arkadaş kimdir, Nasıl temin etmiş konsolu bilen var mı? Bin kişi zar zor izlemiş?

PS5 Kutu Açılışı:https://www.youtube.com/watch?v=qJl60X5M8c0

Yanlis bilgi veriyor ayrica plastik yuvarlak taban cikiyor dijital surumden de ! Cikmiyor diyo

• WaBoSe kullanıcısına yanıt

Aynen 30 40 lira fark kalmiş. Onun da esprisi gitti

• Kesin epilepsisin demedim ihtimali var dedim önce okuduğunu iyi anla.

Çevremde 2 Arkadaşımda da aynı sıkıntı mevcut, onlarda başta böyle başı dönüp, midesi bulanıyordu hareketli şeylerde.Ozellikle araba kullanırken sıkıntı yaşıyordu biri.

Daha sonra epilepsi çıktı ikisinde de,zaten bu arkadaşımıza doktora gitmesini önerdik kesin tanı koymadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 8 Kasım 2020; 2:2:33 >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Anladim dostum yardim etmeye calisiyorsun ama her midesi bulanana epilepsi dersek is var. Adam zaten belli oyunlari oynadiginda bu oluyormus. O yuzden oyunlarla alakali belli ki. arkadasi bu sekilde telas ettirmen yanlis. adam surekli yasasaydi bu problemleri zaten oyunlardan kaynaklandigini dusunmezdi. Konu kirlenmesin ozelden devam edelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Half life dedinizde ben de onu oynarken cok korkuyordum koltuktan sıçrıyordum bazen hele o tavandan ip sarkıtmış canavar beni cekip yiyince 😁

• Piyasada benim gibi birçok 2K kullanıcısı olacağından eminim. Şahsen ben bu konsola 2K monitörler için destek gelmezse çok sinir olacağım.

Elimde 144 Hz, 2K çok iyi bir monitör var, ödediğim paraya istesem çok rahat 4K 60 Hz çalışan bir monitör alabiliyordum ancak yüksek performans istediğim için yüksek Hz ve renk performansı olan bir monitör seçtim.

Hem PC hem de PS5 için kullanırım diyordum, malum bu nesilde eski neslin bazı oyunları 120 FPS destekli oyunlar olacak ancak bu Sony'nin 2K çözünürlüğe destek vermemesi gerçekten can sıkıcı. Bu kadar büyük bir firmanın, böyle basit işleri, rakibi çok daha uzun süre önce çözmüşken çözmemekte diretmesi anlamsız.

Bir ton para verip konsolu aldım ancak şimdi tam olarak tadını alamayacağım gibi hissediyorum. Gerçekten üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 8 Kasım 2020; 2:16:51 >
  • Konsol tarafında oyun aldığımızda oynayacağımız zaman singleplayer kısmında hikayeyi oynayıp çıkacaksak konsolun illaki internete bağlı olması gerekiyor mu? Dijital yada kutulu oyunda bu durum nasıl farkeder? daha önce hiç konsol sahibi olmadığım için soruyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 8 Kasım 2020; 2:18:2 >
  • 
Sayfa: önceki 28002801280228032804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.