Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.196
Cevap
1.506
Favori
9.776.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 27952796279727982799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben senelerdir bekliyorum bu oyunu. Hiç umursamadan oynayacağım valla  zaten grafikler 4k da yeterince iyi olur asıl performans önemli. Stabil fps olur umarım optimizasyon sorunu olmadan. Witcher 3 ün ps4 sürümü korkunçtu ilk çıktığında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Keske şu kısa calısma mevzusu olmasaydı da, ofise gidip aksama kadar çalısıp zaman öldürürdüm. Şimdi butun gun evde takıldıgımdan, sanırım 19 kasıma kadar oyunu fullerım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • portrey P kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk 2077’yi pas geçmeyin derim

• Yurtdışından nereden ucuza getirebiliriz arkadaşlar ?

• setran S kullanıcısına yanıt

oyunu şimdi merak ettim biraz araştırayım

• quote:

Orijinalden alıntı: rainy00

Sonucta ps5 kolu 1100tl civarı. Souls oyunları da, bildiğimiz üzere kol katilidir. O yüzden hiç uğramak istemiyorum demon soulsa 😂

ben birde hiç oynamadım souls tarzı oyun hocam  

Witcherın yapımcılarından yeni bir rpg oyunu hocam. Rpg seviyorsanız kaçırmayın. Yok rpg oyunlarıyla aram yok diyorsanız bekleyebilirsiniz

• Gecenlerde Ghost of Tsushima ve TLOU2 aldim ama oynamak icin PS5'i bekliyorum. TLOU2'ye de 60FPS gelirse benim icin muthis olur ama henuz resmi bir aciklama goremedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Ps4’de kullandığımız optik kablolu kulaklıkları nasıl kullanıcaz Ps5’de bilen var mı? Bi çevirici vs almamız mı gerekiyor aydınlatabilecek olan

adaptor kullanacağız. adaptorun 2.0 veya 1.4 dhmi olanları var.

ben astro adaptörü sipariş verdim.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Oyunu storeden ön sipariş bölümü açıklamasında ps4 pro için geliştirildi . Ps5 te oynanacağı zaman bazı özellikler mevcut olmayabilir diye açıklama var. Bu oyun ps5 için çıkmıyor

• Guzel yazmissin ama seni biraz aydinlatnak isterim. Öncelikle biz 4 kardesiz, ve babam asgari ücretle calisip okuttu annem çalışmadi. Tek maas ile 6 kisi beslendi. İkiz kardeşim var ve yokluk nedir iyi biliriz lise yillarimda arkadaslarima canım istemiyor diyerej ogle yemegini yemedigimiz günleri...

Ben memur oldum da aldığım maasi kac lira sanıyorsun. Gununde yatıyor ama kesinti yok derken? Her ay vergi dilimine giriyoruz. Ciddi oranda vergi kesintisi var. Pandemi sağlık calisanlarina yaradı çift maaş diyor herkes ama öyle Bir şey yok. Maaşımiz düştü bile. Hastane para kazanmıyor doner vermiyor şuan. Pandemi öncesi daha iyiydi maaşim.

Baska bir ilde yaşıyorsun baska ilde kira parasi,yeme içme,, aileye yardım bana kalan ne oluyor düşündün mü? Ailemi gordun bana düğün yapacak imkanları da yok.mecbur ona da para biriktircem. Bunlar haricinde 8bine konsol mu..bana hayal..

Ben 93puan ile atandım. Bu kadar emeği rahat etmek icin yapmadiysam asgarî ücret alan adamla farkm olmayacaksa bu konsolu alamıyorsam ne anlamı kaldı

Allah onlara ayrı sabır versin ana ben sadece emek karşılığını almak istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 7 Kasım 2020; 22:4:6 >

Çıkıyor hocam. Siz çıktığı gün ps5de oynayabileceksiniz ancak ray tracing gibi ps5 özellikleri 2021 de eklenecek patch ile. Yoksa geliyor ps5'e de

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Sabrına çok guvenmıyorsan hiç yaklaşma hocam aman diyim. 👍

• Joe Biden için bu tweet.

• quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Gecenlerde Ghost of Tsushima ve TLOU2 aldim ama oynamak icin PS5'i bekliyorum. TLOU2'ye de 60FPS gelirse benim icin muthis olur ama henuz resmi bir aciklama goremedim...

Naughty Dog PS5 için herhangi bir güncelleme sunmadı. Yada Twitter üzerinden bir haber paylaşmadı. Bunu Yapan 1. Parti stüdyolar var. Sucker Punch / Santa Monica Studios / Insomniac Games vb.

İşin ucunda ND olunca farkını yine konuşturacaktır her ne kadar PS5 güncellemesi olsa da. :) Umarım ilerleyen zamanlarda resmi bir açıklama gelir.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Biraz konusunu okudum güzele benziyor. Takipte kalayım

teşekkürler

• vatanda hala çok yakında ibaresi, amazon ürünü sayfadan silmiş.. Kafayı yemek üzereyim hala alamadım, n11 deki 10.000 tl ye satandan alacağım böyle giderse.

Ayrıca Türkçe 👍

• Hocam bence ayrı satacaklar spiderman gibi. Umarım işi paraya dökmezler o şekilde.

• Arkadaşlar,
    Uncharted,battlefield,Horizon,Call of duty V.b Oyunlar oynarken Başı dönen ve midesi bulanan var mı?
    Bu Yüzden oyun oynuyamıyorum , Önerisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 27952796279727982799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.