Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu performans modu hocam. Videoda açıklıyor onu. Eğer daha canlı görüntü almak isterseniz 30 fpsdeki diğer modu söylüyor video başlarında. Evet bu videodaki grafikler ilk gösterilen videonun gerisinde duruyor. Büyük ihtimal performans modu seçili olmasından kaynaklıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parola13 P kullanıcısına yanıt

Bende CD Li demos souls mu alayım , CD Li Spiderman mi alayım yoksa psn storeden black ops cold war mı alayım bu üç oyun arasında kaldım . Ps5 ve EXTRA kol (dualsense) ön sipariş verdim . God of war çıkana kadar 1 oyun bütçem var.

zaten plus collection oyunları bizi baya götürecek ama 1 oyun almak lazım

• portrey P kullanıcısına yanıt

Eger spiderman 1 oynamadiysan miles morales al 2 oyun birden verio miles morales. 2 si de turkce. Hem orjinalini oynarsin hem de miles morales.

Ama ilk spidermani oynadiysam demon souls derim

Hocam bence dijital pri alıp üçünü de al 👍

Üç oyunun size kutulu maliyeti 1500+

Dijital olarak yarısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 7 Kasım 2020; 20:31:52 >
    PS collection'da zaten exc oyunlar var ve exc oyunların fiyatı daha çabuk düşüyor.
    Cod multisi uzun vadede daha iyi bir seçim hem zombi modu ve senaryosu da var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    Sitesinde yazana göre 256gb a kadar destek veriyor. Minimum class 3 olması şartıyla. 4k kayıt yapacağınız için hızı yüksek olan mesela 100mb/s civarında ve 256gb alırsanız iyi olur. Fiyatı biraz fazla ama bütçe uygunsa dediğim özelliklerde sd card var. Class10 olmasına dikkat edin hızlı olanlar genelde onlar oluyor.

Ekleme: pc yakınsa pc ye bağlayıp oraya kayıt yapabilirsiniz sanırım. Böylece ekstra masraftan kurtulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMurat55 -- 7 Kasım 2020; 20:36:21 >
  • parola13 P kullanıcısına yanıt

Spiderman 1 i oynamadım

• Evet %50.0001 yüreğim cold war oyununa gidiyor CD Li versiyonu İnan hiç bir site veya satıcıda yok

• Miles morales'de ve dinlenme modunda crash yaşamış çoğu incelemeci. Reviewlarda söylüyorlar. Umarım klasik ilk parti kronik sorunlarından değildir. Çıkış gününde konsola da oyuna da update gelir zaten çok büyük ihtimal.

Kutulu sürümü için çıkış gününü bekleyin hocam o gün elbet gelecektir spotcu ve oyun mağazalarına

• emretor23 kullanıcısına yanıt

O iş bana gelmez çünkü bende 2 hesap biri Ps3 ilk çıktığında aldığım hesap asıl kullandığım ozamanlar Türkiye bölgesi seçilmiyordu yoktu UK olarak aldım. 2. Hesabı sonradan Türkiye olarak aldım oyunu ve plusu oradan alıyorum cihaza ana hesap bunu yapıyorum diğer UK hesabı aktive edip kullanıyorum. Yani senin anlıcağın o işler bende karışık

• Bende öyle düşünüyorum ogünlerde Euro 15 olursa oyun 1000 TL olur heralde :)

• Çeviridir.

Sammy Barker :

Days Gone oynuyordum #PS5 ve dürüst olmak gerekirse yeni bir oyun gibi. HDR ile 4K'da tamamen kilitli bir 60 fps ve hem çok güzel görünüyor hem de oynuyor. PS Plus Koleksiyonunun bir parçası olduğundan, henüz yapmadıysanız bir göz atın. Harika güncelleme için tebrikler,@BendStudio!

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 7 Kasım 2020; 20:47:50 >

Artık her oyunu 12 taksit alırız hocam napalim

• Evet . Psn storede bir dez avantaj taksit yok nakit geçiyor

• Cory Barlog oyuncuları heyecanlandıracak yine. :)

• beyler artık birinin kral çıplak deme zamanı geldi

demon souls oyununa başta çok hypelanan ama son videoyu izledikten sonra "ehh, çok dehşet de bi fark yok. hatta biraz grafik iyileştirmesi dışında bi esprisi yok" diyen tek kişi ben miyim ?

Abartilmadığı sürece taksit mantıklı.
    Mesela ben ayda 300 civarı ayırabiliyor um oyunlara 700 liradan çıksa bir oyun 6 taksit yapıp iki üç oyun aynı anda alabilirim

• 
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.