Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , mattmurdock , ketchup. Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alionderr

Bi tek ben kaldım intiharın eşigindeyim

Bende varim hocam son 2 nesildir hep ciktigi gun elimde konsol olurdu ilk defa simdi olmayacak gibi ama buradaki forumdaslarimiza guveniyorum bir yolunu bulup alicaz insallah

• Jigsaw999 kullanıcısına yanıt

Benim salaklığıma geldi hocam digitali bekliyim dedim ucuz olsun biraz ama kur hergün fırlıyınca bi anlamı kalmadı şimdide stok bulamıyorum teknosada hiç ses yok d&r de yok onlardan bişeyler bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler idefix bile ön sipariş açmıştı. Nasıl alamadınız anlamıyorum. Son güne mi bıraktınız?

• Doppio kullanıcısına yanıt

Kardeşlik oluyor bir oyunu 2 ps5 de oynayabiliyorsun yarı yarıya alıyorsun o yarım hesabı oyununu bitirince satarsan 600 liralık oyunu 30 60 tl e oynarsın beklersen dahada ucuz fiyatlara getirirsin forumda kardeşlik konusunda takaslıyoruz alıyoruz veriyoruz vs

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Hocam bende E6 var 2016 serisi hatta o yılın en üst oled serisiydi 3d desteği olan son oled panelidir. Daha önce de söylediğim gibi hocam benim yanma olayı tamamen kendi dikkatsizliğimden kaynaklandı Tabii sonra tecrübelendik yeni serilerde minimuma indi diye biliyorum ama hala bu risk var dikkatli kullanmak lazım ha buna rağmen bir sonraki TV yine oled alacağım Sony nin 2021 serilerinde Hdmi 2,1 desteği olacak belki onu beklerim veya C9 alırım bakalım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakki alkanin dualsense verdigi tepkiye koptum ya

hhhhaauuooeee yirmağa gideyrum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 7 Kasım 2020; 20:2:36 >
  • Şaka maka kaldı 2 hafta yahu

• Ben de sürekli gün içinde sürekli Amazon’da f5 yapıyorum denk gelmiyor, size nasıl denk geliyor kafayı yiyeceğim. Asıl ben intihar eşliğindeyim bunalıma girdim günlerdir. Lütfen bana da özelden yazın herhangi bir yerde stok olduğunda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Hocam bende E6 var 2016 serisi hatta o yılın en üst oled serisiydi 3d desteği olan son oled panelidir. Daha önce de söylediğim gibi hocam benim yanma olayı tamamen kendi dikkatsizliğimden kaynaklandı Tabii sonra tecrübelendik yeni serilerde minimuma indi diye biliyorum ama hala bu risk var dikkatli kullanmak lazım ha buna rağmen bir sonraki TV yine oled alacağım Sony nin 2021 serilerinde Hdmi 2,1 desteği olacak belki onu beklerim veya C9 alırım bakalım...

valla bende c11 c12 falan alırım diyorum bakalım durumlara göre.

• Ray Tracing ON / OFF Kıyaslama !

@oly1786

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 7 Kasım 2020; 20:5:26 >
  • Grafikler neden diğer 2 video ya göre kötü anlamadım

• İlk oyun olarak Demon souls alicam galiba. İlk başta gözüm korkmuştu. Ama 6 kisiye kadar online mevcut. Zorlandigim bosslarda yardimci oyuncu cagiririm artik. Yoksa bi yerde birakirsin

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    sizin durumunuz nasıl yaptığınız yorum içinde 4 kez art arda hocam yazmışsınız. İyisinizdir inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 7 Kasım 2020; 20:22:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3d pulse kulaklığı bu saatten sonra ön siparişe açılmaz herhalde.Yorumlar fena değil gibi var mı benim gibi almak isteyen yani almak mantıklı mı?Ps5 deneyimimizi artıracağını düşünüyorum..Gerçi arctis 7p daha iyi olabilir onu da beklesem mi diye düşünmüyor değilim ama biraz daha pahalı olacak.

• Playstation Resmi sayfası 1080p olarak yüklediği için hocam.

Burada 4K / 60fps izleyebilirsiniz.

@waleur5

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Videoya bakılırsa 60 fps modu bu. Ray tracing yok. Bu nesilde de oyuncular ikilemde kalacak 60 fps moduyla mı oynasam yoksa ray tracingi mi tercih etsem. Her ikisi de kendine göre avantajları var. Milas Morales'de ray tracing çok iyi ama işte 60 fps de akıcılık da bambaşka.Karar vermekte zorlanacağım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 7 Kasım 2020; 20:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Beyler idefix bile ön sipariş açmıştı. Nasıl alamadınız anlamıyorum. Son güne mi bıraktınız?

Ben askerdeydim hocam 5 gun once dondum ondan dolayi

• 30 ve 60 fps farkini daha iyi anlayabilmek icin:

• Eski videoda da 60 fps yalnız ? Bilmiyorum hocam içime bir kurt düşürdüler şuan böyle olacaksa garip

• bütün videoları 1080p de izliyordum zaten bilmiyorum hocam 1080p oldugu için yüklerken kalitesi mi düşmüş dersiniz ? Sizin linki izleyeceğim

• 
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.