Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargolamaya yakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

Pilin degiştirilebilir olması cok daha iyi bence, koyarsın 2700mah 2 tane pil, birde varta 15dk sarj cihazı ooh mis gibi, hepsini gectim daha uzun ömürlü kılıyor kolu.

Ama dualsense gercekten çok iyi görünüyor, bataryası 1600mah di sanırım, koy abicim 2300 3000 yermi yok, tadından yenmezdi valla

Alıntıları Göster
    Xbox hiç kullanmadım fakat pilli olması bencede daha iyi.
    Tek kişi oynamama rağmen şarj bitince kabloya muhtaç olmayayım diye Ps4’e ikinci kolu almıştım.
    Xbox olsaydı bu masrafa girmezdim..
    Malesef sadece bu yüzden Ps5 içinde ikinci kol alacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 1 Kasım 2020; 2:27:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Tek kişi oynamama rağmen şarj bitince kabloya muhtaç olmayayım diye Ps4’e ikinci kolu almıştım.

Alıntıları Göster
    Aynen kanka PS5 alacaksındır kesin

• Astrobot bölüm yükleme süresi 1.71 saniyeden 0.11 saniyeye ve 7.85 saniyeden 2.85 saniyeye düşmüş.

Kaynak=https://gfycat.com/likelyunkemptamericanrobin
    Kaynak=https://www.resetera.com/threads/nxgamer-game-updates-on-ps5-making-loads-even-faster-astrobot-level-loading-goes-from-1-71-seconds-to-0-11-seconds-and-7-85s-to-2-85s.316990/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 1 Kasım 2020; 2:58:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Aynen kanka PS5 alacaksındır kesin

Alıntıları Göster
    Ne ima ediyorsun?Ps5 Ön sipariş fotosunu atmamı ister misin?
    Nasıl bir fanboy’luktur anlamıyorum.. Sony çalışanı bu kadar savunamaz.. Kendinize niye böyle görevler ediniyorsunuz?
    İyi ve üstün olan her şeyini zaten söylüyoruz. Bence bu nesli Ps5 süpürecek.. Ama forum her şeyi konuşmak için var.. Sadece övme yapılmaz..

• quote:

Ne ima ediyorsun?Ps5 Ön sipariş fotosunu atmamı ister misin?
    Nasıl bir fanboy’luktur anlamıyorum.. Sony çalışanı bu kadar savunamaz.. Kendinize niye böyle görevler ediniyorsunuz?
    İyi ve üstün olan her şeyini zaten söylüyoruz. Bence bu nesli Ps5 süpürecek.. Ama forum her şeyi konuşmak için var.. Sadece övme yapılmaz..

Alıntıları Göster
    Sana burada bir ton farklı ön sipariş resmi atarım o konuyu geç . Pilli gamepad övüp arkadaş listende de xboylar oluyorsa kimseye inandırıcı gelmezsin k.bakma

• Ortalama 22 gün sonra ps5 e kavuşacağım. Kavuşacağım dedim çünkü maalesef ben gidip alacağım.

İzinliysen gitmek her ne kadar sıkıcı olsada 2-3 ay boyunca başından kalkmam gibime geliyor kardeşlerim. 3 ay sonra bebeğim oluyor inşallah 🙏. Dünyaya geldikten sonra nasıl zaman ayırırım bilmiyorum 2020 felaketlerle geldi ama güzel yanlarıda yok değildi benim için. Bu arada bi arkadaş 2. Kol demiş şarj sorunu için o benimde aklıma geldi 2. Koluda temin edeceğim çünkü şarj olayı cidden can sıkıyor 😊 bakalım beyler zaman neyi gösterecek

• Konsolları n11 üzerinden almak isteyenler için bir hatırlatma belki işinize yarar.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Sana burada bir ton farklı ön sipariş resmi atarım o konuyu geç . Pilli gamepad övüp arkadaş listende de xboylar oluyorsa kimseye inandırıcı gelmezsin k.bakma

Alıntıları Göster
    :)) Komiksin...
    Hayır hiçbir şey bilmiyorsun en azından profili açıp bir incele sonra yaz..
    Referans kısmında sattığım oyunların referansları var. Bak bakalım ne oyunları?
    Ps4 mi xbox mı?
    Eski mesajlarıma da bakabilirsin hangi forumlara ne yazmışım..
    Bu arada yazımın sonunda ne kadar saçma bir iş yaptığımı farkettim. Sana ps’ci olduğumu kanıtlamaya çalışıyorum. Öyle olmasam ne olur? Babamın şirketi mi? :))
    Bana bulaşma birader fanboyluğunu az ötede yap..

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Yedirmezler bu kuponları ön siparişte. Zaten satışa açılmaz bu saatten sonra çıkana kadar...

• quote:

:)) Komiksin...
    Hayır hiçbir şey bilmiyorsun en azından profili açıp bir incele sonra yaz..
    Referans kısmında sattığım oyunların referansları var. Bak bakalım ne oyunları?
    Ps4 mi xbox mı?
    Eski mesajlarıma da bakabilirsin hangi forumlara ne yazmışım..
    Bu arada yazımın sonunda ne kadar saçma bir iş yaptığımı farkettim. Sana ps’ci olduğumu kanıtlamaya çalışıyorum. Öyle olmasam ne olur? Babamın şirketi mi? :))
    Bana bulaşma birader fanboyluğunu az ötede yap..

Alıntıları Göster
    Moruk önce profilini fanboylardan temizle milleti fanboylukla suçlayacağına

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Bu 230V icinmis ukden alanlar bu kabloyu kullanabilir mi ps5 te ? Sorun olur mu

• Hocam PS5 göremedim ama Xbox Series SIX var stoklarda, 11.11 de kullanılabiliyor zaten kuponlar bildiğim kadarıyla ama 10.11 gecesi saat 12'den sonra açıldığı için stok olursa sipariş verilebilir.

PS5 yanına Series S almak isteyen arkadaşlar da vardı belki onlar için 5400 liranın 4900 liralara inmesi 6-12 taksitle daha avantajlı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Ps5 uk den alanlar çeviricileri hazırlamayı unutmasınlar. Cihaz gelince uk fişi olduğunu görünce mahallede yandım allah diye koşturup çevirici aramayın. 🤣

Fransa'dan alınanlarda nasıl bir uç geliyor çevirici almaya gerek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Geride bıraktığımız nesilde Kol karşılaştırmasında Xbox kolu genellikle daha çok tercih edilirdi ama yeni nesilde Dualsense xbox kolunu resmen çöpe çevirdi. Microsoft zahmet edip bi iki geliştirme yapsaydı keşke. Gerçi yıl olmuş nerdeyse 2077, hala pil takılan kol var xbox ‘da

Dualsense > xbox kontrolcü çöpü
    Çağdışı bir kol sıfır yenilikle yeni nesile girdi. DS4 çok daha teknolojik ve sarjı iyi gidiyor dualsense de öyle olacaktır. Pil ne yıl 2020 olmuş televizyon kumandası sanki anasını satayım. Microsoft bir de bunlara ayrı batarya satıyor 😂😂 . Pilin sarjı ile mi uğraşacağım ? Bir kerelik de olsa kol için pile para vermem . 2 metrelik data transfer kablosu var takıp oynuyorum işte sarjı biterse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 1 Kasım 2020; 4:22:39 >

• quote:

Alıntıları Göster

Kesinlikle katiliyorum, ben de sizin gibi oncelikle bu nedenle 2.kol alacagim

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Sorun olmaz

• İngilterede 1 aylık sokağa çıkma yasağı var deniyor detayını okumadım ama bize gelecek kargoları etkiler mi acaba ?

• Hiç uç cevirici ile uğraşmayın zaten aynı fiyattır kablo hatta evinizde bile vardır.

• quote:

Alıntıları Göster

400 lira verip Microsoft şarj edilebilir pil aldım ancak o zaman ds4 konforuna ulaştı, pil bitince pil aramak bulmak pil değiştirmek sinir bozucu ve zırt pırt pil satın almak çevreye zarar vermek

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

koyuyor ds5 bu özelliği içinde barındırmaya devam etmesi mükemmel bir nimet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 1 Kasım 2020; 8:21:22 >

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.