Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2605. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
180.214
Cevap
1.507
Favori
9.777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 26032604260526062607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: williamwellington

Bol bol müzelere gidip Ukrayna hakkında bilgi edineceğinizden olağanüstü derecede eminim hocam

Şaka bir yana gelirken harç türü bir şey ödeyeceğinizi tahmin ediyorum ben. Bilenler daha iyi cevaplar zaten.

Bu arada yurt dışından alırsanız ne kadar tutuyor?

şubata kadar ukraynada yaşıyordum 6-7 ay yaşadım korona çıkınca geri dönmedim ukraynaya oraları iyi bildiğim için oraya gidiyorum hocam şimdi gidersem bu iş için odessaya gideceğim en son gelirken yanımda ipad pro iphone 2 iqos bol bol içki alkol getirdim bir kişi valize bakmadı böyle olacağını bileydim bavul ticaretine başlardımPlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | ama eminimki tedbirleri artıracaklardırPlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | dolar 8.3 olmadan çıkmadan ikisi 7800 civarına geliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 31 Ekim 2020; 22:1:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Oyunlar hesaba işlenir. Ps8 de çıksa desteklediği sürece ki ps5 4000 adet ps4 oyunu destekliyor hepsini indiirip oynayabilirisniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Arkadaslar simdi benim yv65q70r tahmini usb 2.1 yok 2.0 simdi ben ps5 kullanirken ne kaybedecegim.

Usb değil hocam, hdmi 2.1

Evet sizde yok, ps5 kullanırken maksimum 4k 60 fps alacaksınız

120 fps

Vrr

Allm

Kayıplarınız bunlar

• Hocam o nasıl valiz öyle ahahah
    Anladım hocam. Ukrayna'yı ekonomik olarak geri kalmış, daha doğrusu durağan sanıyordum. Meğer bizden daha ucuz teknoloji kullanabiliyorlarmış...

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: L.Hamilton

En güzel bunların hayatı valla :) Eskiden severdim pandayı ancak 3-4 yıl önce kaliteyi bi bozdu o zamandan beri açmamda beğenmemde.Kendilerine beleş gelen şeyleri hep övdüler.Zamanında Ps store oyunları pahalı satıyor diye kampanya başlatıldı bu yayıncı ve youtuber kişiler tarafından ses çıkmadı yani hiç çıkar mı çıkmaz.

Zamanında vergisiz o kadar çok para kazandılarki o zaman bile devlete demedikleri yoktu birde bunlardan o zamanlar vergi alınsa neler olurdu,bu zamanda youtuber yada yayıncı olmak vardı :)

Adamsa, gerçekten oyuncu dostuysa, insanlar konsolları bu kadar pahalı bulurken, o gelen konsolu bir genç kardeşimize hediye etsin.

12 - 13 yaşındaki çocukların harçlıklarını bağış adı altında toplamaktan çekinmiyorlar, bundan da çekinmezler bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 31 Ekim 2020; 22:5:36 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Onu bende tam anlamadım hocam öyle bi hareket yaptı rüzgar gülü uçtu falan bişeyler var elimize geçince kurcalıycaz artık 😁

• Fakir bir ülke evet geçen sene iphone 11 pro max 512 gb 7 bin tl idi ukraynada burada sanırım 12-13 dü ipad pro gene burada 7 binken ukraynadan 4.5 a aldım fakat geçen sene 1 grivna 4.5- 5 civarıydı şuan 3.30-3.40 larda gezmekte geçen seneki kur olsa konsollar daha ucuza gelirdi hatta 2016 dan beri tl fena düşüşte grivna karşısında çünkü 2016 başlarında 1grivna 9-10 tlydi gittikçe düşüyor bu gidişle 1-2 seneye oralarında esprisi kalmıyacak gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 31 Ekim 2020; 22:17:48 >
  • Pasaport kayıt parasıyla beraber daha pahalıya gelmiştir tahminimce hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: williamwellington

Pasaport kayıt parasıyla beraber daha pahalıya gelmiştir tahminimce hocam.

işte yazdığım gibi çok çok ucuz olmasada gene aralarında baya fark oluyor hayır hertürlü trden ucuza geldi ama bu gidişle o farkta kapanacak merak etmePlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 31 Ekim 2020; 22:20:21 >
  • Anladım hocam. Günlük hayatta da çokça rastlıyorum, eskiden telefonunu kapsız ve koruma camsız kullananlar şimdi telefonuna zırh çekiyor. İnsanlar cihazlarına çok iyi bakıyorlar çünkü yenisini almak giderek zorlaşıyor.

• L.Hamilton kullanıcısına yanıt

Hocam hiçbir oyun 600 tl etmez zaten. Ya indirim,ya ikinci el ya da kardeşle beraber gireceksiniz benim gibi. Ki kişi başı 300 bile absürt bir fiyat bence. Eskiden oyunlar 189 tlydi hatırlarsanız. Eski oyunlara güncelleme gelecek. Ben last of us 2 yi ve tsushimayı tekrar oynamayı düşünüyorum ps5 de. Ben kardeşle cyberpunk ı aldım zaten çok beklediğim bir oyun fakat ertelendi ne yazık ki. Belki birde Miles Morales'i alacağız. Benim kardeş de ps5 e hemen geçmeyecek ancak ps5 ve ps4 yinede kardeşlik yapabiliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 31 Ekim 2020; 22:35:33 >
  • Amazon.fr’den 137€‘ya Pulse 3D siparişi verdim boş sanal kartla. Sizce bu aletin Türkiye fiyatı ne olur? Tahmini teslim tarihi 14 Kasım olduğu için en geç 9-10 Kasım gibi parayı çekmeyi dener diye düşünüyorum. Türkiyede’de benzer fiyata çıkacaksa iptal edip taksitle almak daha iyi olur.

• Spider-Man : Miles Morales | PS5 |

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 31 Ekim 2020; 22:33:20 >
  • ctntas C kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar yerime cevaplamışlarPlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Vatan'da hala series x stoğu var, arada şeytana uyasım geliyor :)

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar vergi ve kargo parası geldi kulaklığın satış fiyatının üzerine? Ben de ikinci joysticki almayı düşünüyorum. Aksesuarların hiçbirinin TR fiyatı belli değil. 19'una kadar satılıp satılmayacakları da belli değil.

• Böyle hocam, Türkiyede 1000-1200 arasına çıkacak diye düşünüyorum. Hem pahalıdan hem de taksitsiz almış olmaktan korkuyorum ben de. Keşke fiyatı açıklasalar da ona göre hamle yapsam. 1400’e kadar girerse bunu iptal edip Türkiyeden almaya niyetim var.

• Amazon.uk'dan sipariş veren arkadaşların dikkatine, İngiltere'de 5 Kasım - 2 Aralık arasında sokağa çıkma yasağı getirildi. Sizin siparişleri etkiler mi bilmem ama bilmenizde fayda var.

• 
Sayfa: önceki 26032604260526062607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.