Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25812582258325842585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam gsync nvdıa kartlar için ps5 amd tabanlı degil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Demon's Souls - The Music of Demon's Souls | PS5

Muhteşem hocam  

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Ekim 2020; 19:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Eyvallah üstadım

yeni nesile hangi oyunlarla başlayacaksın hocam?  

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Ustam rtX 3080 de var;) , onuda yeni aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 30 Ekim 2020; 18:58:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Valla hocam cyberpunk ile başlamayı planlıyorsum ama ertelenince call of duty black ops cokd war ı aldım onun ön siprişi iptal edip akabine de fortnitedan devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Valla hocam cyberpunk ile başlamayı planlıyorsum ama ertelenince call of duty black ops cokd war ı aldım onun ön siprişi iptal edip akabine de fortnitedan devam

tam yeni nesil olmamış hocam seninki hakkını veren oyun alman lazım  

• spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın. Çok da merak ettiğim bir şey değil zaten, 4K/60fps standart olsun yeter benim için. Ama yine de bi sorayım dedim...

• Ubisoft listedeki Ps4 oyunlarının Ps5'te calismayacagini aciklamis:

"Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack, Assassin’s Creed Chronicles India, Assassin’s Creed Chronicles China, Assassin’s Creed Chronicles Russia, Risk, Star Trek Bridge Crew, Werewolves Within, Space Junkies."

https://ubisoftconnect.com/en-US/news/ignt.23726?isSso=true&refreshStatus=noLoginData

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Eyvallah hocam sağolasın. Çok da merak ettiğim bir şey değil zaten, 4K/60fps standart olsun yeter benim için. Ama yine de bi sorayım dedim...

ps5te 4k 60 fps alabilcekmiyiz hocam

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Alırız sen önce konsolu al epsilon reis

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Aynen. Ubisoftu beğenmiyorum zaten. Sadece her oyunda DLSS desteği yok buna gelince paylaştım.

• Beyler herkese selamlar, ocak ayında amazon'da stok olur mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

Alırız sen önce konsolu al epsilon reis

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Ubisoft listedeki Ps4 oyunlarının Ps5'te calismayacagini aciklamis:

"Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack, Assassin’s Creed Chronicles India, Assassin’s Creed Chronicles China, Assassin’s Creed Chronicles Russia, Risk, Star Trek Bridge Crew, Werewolves Within, Space Junkies."

https://ubisoftconnect.com/en-US/news/ignt.23726?isSso=true&refreshStatus=noLoginData

En çöp iki oyun Assassin's Creed serisindeki. Syndicate ve Chronicles. Olmasalar da kimse bir şey kaybetmez.

• Bu 300 stok haberi nedir kesin bilgisi olan biri söyleyebilir mi? Tüm Türkiye'ye toplam 300 adet ps gönderilmiş deniyor. Çok az bir sayı gibi geldi bana doğruluk payı hiç yok gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Bu 300 stok haberi nedir kesin bilgisi olan biri söyleyebilir mi? Tüm Türkiye'ye toplam 300 adet ps gönderilmiş deniyor. Çok az bir sayı gibi geldi bana doğruluk payı hiç yok gibi duruyor

eğer doğruysa insanlar büyük patlar

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Dostum bu ve bunun gibi bilgileri bayiilerden alamazsınız. O dedi şu dedi diyenlere çok inanma. Bu bilgiyi tek doğru bilen bir yer var o da Sony Türkiye Genel Müdürlüğü. Sıradan bayiilerde satış danışmanları ile konuşup buraya yanlış bilgilerle gelen bir çok arkadaş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 30 Ekim 2020; 20:22:53 >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt

Ben vatanda ikinci önsipariş dalgasında kaptım yani ilk önsipariş verenlerden biriyim aslında. Neye göre gönderecekler o zaman? Ki overgame, Media Markt, vatan,d&r,teknosa bütün bunlar siparişleri açıyor. Bence stoksuz iş yapmazlar bu kadar amatörlük söz konusu olduğunu sanmıyorum

• 300 Stok ile kastedilen Önsipariş dahil olarak mı acaba?

Dahil olsa da olmasa da adamlar alamayacağımızı anlamışlar.

• 
Sayfa: önceki 25812582258325842585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.