Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

5 sn
67.771
Cevap
567
Favori
3.118.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2528
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2889
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 27
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1732
  • Favoriye Eklediklerim 578
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (2889 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1318 mesaj) Thejoker58906 (1093 mesaj) Mr Sherlock Holmes (989 mesaj) Ellie_Williams (984 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31216 mesaj) Mobil (19914 mesaj) Mini (3133 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    310 Mesaj

bu hafta kurda yaşananlardan sonra fiyatta güncelleme kesin gibiydi zaten

|
    |

fiyatın artması herkes bekliyor zaten.asıl artmazsa şaşırılır.

bu kurda verecekleri en uygun fiyatı verdiler.rakip firma 1000 tl daha fazla fiyat çekerek iyice kazıklamaya çalıştı.sonra utanmadan aynı fiyata çekmek zorunda kaldılar.1 tl fazlasına koysaydın bari xboxı..

ps5 önsiparişleride iyi gittiği için 9 bin yaparlar.onlarda tükenince 10 bin olur

beyler ps5in stoklarda bulunmamasının bir pazarlama stratejisi oldugunu düşünen varmı

millet ulaşamayınca herkesin gözünde daha değerli olur ya, o hesap

şu an herkes konsolu rahatça alabilse belkide bu kadar konusulmayacaktı. ama sırf sen aldın ben alamadım muhabbetleri yüzüne bile millet psikolojik olarak konsolu almak zorunda hissediyor özellikle amerika ve avrupalılar

böyle düşünen varmı beyler

bir teori tabi sadece adamların günahlarını almayalım

Mesajlarını dikkate almadığım üyeler: akyildizemre, AlfieLowis, alpererez, ALPER-ETİ, ankarali0606x, AppleFB, Automatic Gun Fire, BeyazBüyü, b0Ni, CanerTaslaman56, denizgoren, derttücarı, Edmund Husserl, EfsaneManx, El Chapo, F355 Challenge, falre, FatihTSFC, ferhatakdag4545, fransızee, Garrisonun Kuklası, haydar., Heisenbergin asistanı, Hunyadi Matyas, InScienceWeTrust, iyi birisiydim, James Sawyer, jhonturk, Kabus00, Kas adam, KelKodVer, Kobe Bean Bryant, KYRA C5, Lynessa, Machoo_, Marangoz Almond, meola147of, mrslimshady, napolyon07, Nbaadami, Neverwinter81, Nunbolg, NurullahHormanci, olishernandez, oMeR24, OnLiNe MaNaGeR, Orange dragon, pakaji2, Philipp_Plein, PoisonedPurple, PURECAUCASIANWHITE, QRX, RASYONALIST, Reaper87, RichardB, royal_sm, RustinCohleTD, secotti2007, shad0w, Son Osmanlı Muhafızı, SpyBunny, Sucuk_Ağacı, Super Meat Boy, TEHET, tekir21, the__executioner__, Toyoda, Traxen, UCL, Umutcan_34, unraveling, We Built This City, xgrabyourglocks, YigitErkin20, Yılmaz1907, zLucas, Zombie_Benz
  • Binbaşı
    1200 Mesaj

Bu fiyat artışı 8.299 TL'den sipariş verenleri etkilemez inşallah. Etkilemez deniliyor da burası Türkiye, burda her şey olabilir.

|
    |

Merhabalar arkadaşlar playstation 4 pro ve vestel 4k tv kullanıyorum . Malum hdmı 2.0 cıkısları yüzünden oyuna girildiğinde (pes 21) 4k HDR RGB veremiyor yuv422 düşüyor renk paleti playstation 4 pro 60 hz'de bu durum playstation 5 ile beraber aynı televizyonu kullanmaya devam edersem düzelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mq8 F9Brute -- 30 Ekim 2020; 15:59:57 >

VALA MELKOR MAKBER
  • Binbaşı
    1418 Mesaj

Kaziklamaya mi calisti? Bi hesaplayin isterseniz kaca mal oluyor bu vergilerle? Ps fiyati 1k az tuttu diye tuketici dostumu oldu? Yaz indirimlerinde store fiyatlarinda indirime gidecegine virusden disari cikmayan insanlari firsat bilip artis yapan Tr ps ps5 ile oyun fiyatlarini arttirdiginda bakalim ne olacak gorecegiz. Herhalde ozaman sucu ps' e degil vergi ve kurlara atariz.

Bi sayfa once ki paylasimim bunu acikliyor.

"Kanada - Tr psn'i karsilastirdim. Eski oyunlarda tr 20-30 lira daha ucuzken yeni oyunlarda 10-15 lira fark var. pre order oyunlarinda ise tr fiyatlari fazla(sebebi guncellenmemis dolar kuru). Alim gucunu hesaba katmiyorum. Fiyatlara ps5 ile beraber guncelleme bekliyorum. Sebebi:

2018 spiderman :
    Tr- 250tl
    Canada-49$ cad (305 tl)

Pre order spiderman:
    Tr-459 tl
    Ca- 65$ cad (405tl)

Yeni oyun fiyatlari ile birlikte eski oyun fiyatlarida guncellenebilir ve fiyat artisina gidebilir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oh canada -- 30 Ekim 2020; 14:16:57 >
    |
    |
    Nemanja Bjelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 17 gün cezanın, 16 gün 7 saat 9 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Mq8 F9Brute

Merhabalar arkadaşlar playstation 4 pro ve vestel 4k tv kullanıyorum . Malum hdmı 2.0 cıkısları yüzünden oyuna girildiğinde (pes 21) 4k HDR RGB veremiyor yuv422 düşüyor renk paleti playstation 4 pro 60 hz'de bu durum playstation 5 ile beraber aynı televizyonu kullanmaya devam edersem düzelir mi ?

4K HDR 60hz verir zaten.

Aha yine ayni konu doncek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    Ps5 digital’i amazon uk’dan ilk sipariş verdiğimde 467 sterlin yani 4600 TL’ye geliyordu. Şu an 5100 TL oldu.
    Keşke sipariş anında çekseydi. Çok yakında yurtdışından almanın bir anlamı kalmayacak..

• Yarbay
    9089 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Demon's Souls |PS5 |Gameplay

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2b/75/45/2b7545a8c3d1ec7268cd5ae32676e145.gif&t=0&width=480&text=1
    |
    |

|
    |
    samso

Dolandırılmamak için bilgilerimin ele geçmemesi için tıklamıyorum. Güvenemedim.

|
    |
    erentt57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4374 Mesaj
    [29 Kasım 2020 21:55:23 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: erentt57

Bu mesaj silindi.

linke sakın tıklamayın, para kazanmak amaçlı hazırlanmış virüslü link.

bi tık fazla yazmışsınız, ben 25 Eylül'de geçtim siparişi UK'den. o günün kuru ile 4.511 TL yapıyordu şuan itibariyle 5.062 TL oldu. :(

|
    |
    Darktemplar1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    samso

Arkadaşı acil koduyla şikayet edin lütfen.

|
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freestanbul

Arkadaşı acil koduyla şikayet edin lütfen.

bu benden önce edilmiş, ben diğer forumlarda attığı linkleri şikayet ettim bakalım ama adminler 1 ay sonra ilgileniyor şikayetlerle bu aralar.

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nuri2788

Arkadaşlar para kaldı elimde ancak Euro yapalım dedik vergi istiyor hükümet kambiyo diye geçiyor
    1 kerelik mi ödüyoruz vergiyi
    Her ay mı
    Bilmediğim den soruyorum

• Yarbay
    4374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Arkadaşlar para kaldı elimde ancak Euro yapalım dedik vergi istiyor hükümet kambiyo diye geçiyor
    1 kerelik mi ödüyoruz vergiyi
    Her ay mı
    Bilmediğim den soruyorum

bir kere ödeniyor.

|
    |

Oyun Konsolları Savaşı: Hangi Ülkelerin PS5, Hangi Ülkelerin Xbox Series X Talep Ettiği Açıklandı

https://www.webtekno.com/playstation-5-xbox-series-x-tercih-eden-ulkeler-h101401.html

Sony yine ezmiş geçmiş

|
    |
Cancer Clinical Trials
SEO
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.