Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.721
Cevap
1.518
Favori
9.814.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu dağıtmış gibi olmayayım ama maşallah güzel sistem toplamışsınız.

Ben de yaklaşık 2 yıldır Hue kullanıyorum Go'sundan, okuma ışığı ampülüne kadar. Tıpkı dövme gibi, bir kere başladı mı duramıyor insan, her fırsatta bir ilave yapmak istiyor.

Özellikle de yayıncılığa adım atmayı düşünüyorsanız dediğiniz gibi, Hue aydınlatması bu iş için biçilmiş kaftan. Renk çeşitliliğini de geçtim, kalite ve canlılık anlamında da bambaşka.

• PS5 8299tl gelme şansı var mı yoksa hayal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

fat kasa ps3 'ten daha kotu tasarima sahip bir konsol daha yok  

Nedense ben çok seviyorum. 2009 ocakta teknosadan aldığım ps3 fat 80 gb konsolumun bir yüzünde300 spartalı resmi.Diğer İçinden fifa 09, uncharted 1 ve 300 spartan bluray dvdsi çıkmıştı. FAt kasayı her zaman sevdim.Çok temiz kullanmıştım.Sonra bir kafeci arkadaş benim cihazı istemişti .Kendi cihazımın yerine cfwli cihaz almıştım. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

Ben de yaklaşık 2 yıldır Hue kullanıyorum Go'sundan, okuma ışığı ampülüne kadar. Tıpkı dövme gibi, bir kere başladı mı duramıyor insan, her fırsatta bir ilave yapmak istiyor.

Özellikle de yayıncılığa adım atmayı düşünüyorsanız dediğiniz gibi, Hue aydınlatması bu iş için biçilmiş kaftan. Renk çeşitliliğini de geçtim, kalite ve canlılık anlamında da bambaşka.

Aynen bende 3-4 yıldır kullanıyorum hem go hem de ampüller var hue signe almayı düşünüyorum

• wetout kullanıcısına yanıt
    Ön siparişler 8300₺ yapıldı. Ancak diğer satılan partiler için kur böyle artmaya devam ederse fiyatta artacaktır yüksek ihtimal. İşi şansa bırakmayıp gördüğün yerde almanda fayda var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knglcn

Arkadaşlar bende 17 eylül tarihinde .fr 'den Dijital vers + hd camera + dualsense olarak ön siparişimi geçtim. Sırf ps5 için 55xh9096 aldım haftasonu , üstüne philips hue sistemi çektim . Gelmesi için herşeyi hazırladım sabırsızlıkla bekliyorum :) Bu arada önsipariş konusu neden kilitlendi bilgisi olan var mı ?

Hocam, philips hue olarak neler aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wetout kullanıcısına yanıt
    Degismez su andan sonra. Aralikta zam gelir muhtemel

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

Sayın Yarbayım :) vallahi piyasa sıkıntılı şuan aldın aldın , alamadın daha da alacak durumda olmaz bu dolar euro böyleyken :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

Hocam dün vatan'a sadece bi sensör alıcam diye girdim 3 adet daha hue play aldım cidden girdin mi çıkamıyorsun :) E yarın bi gün ev değiştirsen de tüm eve yayabileceğin güzel sistemler bunlar :)

• knglcn kullanıcısına yanıt
    Hue play çok güzel tv kullanmak istiyorsanız hdmi sync biraz pahalı bende 4000 TL harcadım bu hafta

• Herkes aldın aldın piyasa durmaz demiş fakat neden yurtdışından sipariş vermiyorsunuz ? Bir çok arkadaş bu yöntemle daha uyguna alabilmişler. Bugün koyarsın euronu cebine, stoklar açılınca alırsın 500 euroya + vergisiyle hayatına devam edersin. Atladığım nokta nedir ? Euro çeken kredi kartı mı yok limit mi yok ?

• knglcn kullanıcısına yanıt

Ekosistemi ona göre kurmuş zaten resmen adamlar :)

En güzeli de bir tane Bridge'e, tam 50 taneye varana kadar ışık bağlayabiliyor olman.

• Epsilon kullanıcısına yanıt

nasıl mı? son bir senedir çok kötü dolandırıcı ya da kar yapma amacı ile gelen adam doldu orası...

Bu arada fransadan xbox series x aldım ama ps5 dijitale dönebilirim telegram vs grup var mı stok için

• Aga stok konusu neden kitleniyor ? Alamayanlar nasıl takip edicek nasıl bir iş bu? Alanlar aldı bize bişey olmasın kalan alamasın kafası mı?

• beyler dune kadar xbox series x siparisi kovaliyordum , bugun imana geri dondum , ps5 stok olursa lutfen bilgi verin

• Millet DualSense'e aşık olmuş

• Bakalım hocam şu Kasım indirimlerin de denk gelirse alırım artık nasipse ve hakimsen bu sisteme,senin de görüşünü alırım.😊 Neyse konu daha fazla dağılmasın.

• Dünyanın mesajı atılmış ve insanların birbirine haber verdiği konu nasıl kitleniyor anlamış değilim.
    Konu sahibi istedi diye kitleyen yönetimde bu kararını gözden geçirsin bence.
    Konu sahibinin değildir, içeriğindeki bilgiler nedeniyle foruma mal olmuştur.

Telegram takip grubu kurmuştuk arkadaşlar.
    Vereceğim linkte Amazon stok bilgisi hariç mesaj göndermek yasaktır.

Playstation 5 AMAZON STOK Bilgilendirme Grubu
    https://t.me/playstation5dh

• Boratheblack B kullanıcısına yanıt

bende gamepad ve 1-2 oyundan dijitale döndüm galiba :D

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle konu sahibinin her istediği yapılıyorsa o iş baştan olmamıştır zaten en mantıklısı konu sahibinin degistirilmesiydi

• 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.